Treść opublikowana przez muunv
-
Polecane opony letnie
<like> [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Nie żartuj. ProKit to tylko poprawiona seria i jest miękki. Trochę bez sensu zmieniać z 1BE na Eibacha.Mi chodzi o obnizenie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Krwisty... Swietny kolor do Avanta Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Brak lewego kierunku
Albo robi sie gdzies zwarcie. Moze wina lezy po stronie manetki? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Zabieraj sie do pracy i wrzucaj foty [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Dzieki Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Te żarówki będą do mnie pasować? Mam symetryczne O co chodzi z tym bay15d? http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5459547109.html
-
Polecane opony letnie
Zwracam honor, bylem zle poinformowany [emoji14]Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
To, ze bez powietrza to tez prawda Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
No run flat to opona z rantem, ktory chroni felge Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Jak wyzej napisalem, na razie brak $$ A nad Eibachem caly czas mysle, czy nie bedzie za twardo [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Esa juz sama w sobie wedlug mnie jest kozacka Nie ma co rezac za wiele bo mozna przedobrzyc Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Wydech przelotowy
Elektrody robota wlasna? Mozesz rozwinac mysl? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Gdyby nie run flat to bys mial cale fele poobcierane jak Cie ciagnie do kraweznikow Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Usunięcie kata i oszukanie sondy- WAWA
Siemanko! Poszukuje speca, który wywali mi kata, wspawa kwasówke i oszuka kompem sonde. Najlepiej woj. mazowieckie i Wawa Ktoś coś?
-
[ALL] Pranie tapicerki - Wawa
Mają zniżki tylko dla BMW CLUB
-
Chip 1.8 T BFB 163 KM.Pomocy
BEX to na 100% musisz wsadzić, jeśli nie chcesz żeby Ci silnik zaraz padł. DP też oczywiście musi być. Wystarczy wspawać rurke z kwasówki i oszukać sonde bo będzie CHECK ENGINE. Dla większego bezpieczeństwa można też wstawić większy intercooler. I jechac na program
-
Wydech przelotowy
Siema. Mam kilka pytań. Chce powoli szykować autko do pracy dla gregor10 1. Co daje wydech przelotowy? 2. Na czym on polega? 3. Gdzie go dostać? 4. Jaki jest jego koszt? Od razu mówie, że na dniach będę wywalać kata.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Aaa, czaje Ja wyjalem zarowke i mam symetryczne bolce, wiec jakie oznaczenie?Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Tylko zazdroscic [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Skąd ten dzwięk pochodzi? FILMIK!
Moze porwana plecionka?? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
A o co chodzi z tym oznaczeniem PY? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Do b6 maja byc 21/5w? Poprostu? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Teraz na wypasie jest Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka