Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Świetnie wygląda ALE to nie jest grill od RS-a, tylko jego podjebka ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- Tak wygląda oryginalny grill od RS4
  2. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to za firmy? Chętnie się dowiem jak to wygląda.
  3. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Certyfikat na co? Z tego co wiem to firmy chetnie daja certyfikaty ale ja szyby boczne tylne i tylna...
  4. Tu nie chodzi o wyzszosc audi czy wyzszosc wykonczenia audi tylko o stwierdzenie faktu. Wnetrze w oplu to tragedia. Nawet gdyby ten samochod byl za darmo to i tak wnetrze bedzie tragedią, cena nie ma nic do rzeczy. ALE zakup jest jak najbardziej zrozumialy. I tego chyba juz nikomu tlumaczyc nie trzeba
  5. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno nie ma takiej folii bo szyby sa juz fabrycznie dymione(produceni wykorzystuja limit przepuszczalnosci), wiec kazda folia to dodatkowe przyciemnienie. Mi osobiscie podobaja sie przyciemnione wszystkie szyby ale najjasniejsza folia. Zerwanie z przodu a zostawienie ciemnego tylu to taki przedstawiciel handlowy:wink:
  6. Ja robiłem: w b5, b6, a3. Wszedzie zasada ta sama.
  7. Musti ma granatowego avanta.
  8. Srebrny? ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Jak srebrny to Misza86 pewnie:naughty: http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-afn-srebrny-afn-pewnie-niektorym-znany-;-284246/
  9. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zgadzam się - białe bbsy Dobrze jest tak jak jest.
  10. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Daszka ładniejsza:whistling:
  11. Nie mogę się doczekać by ją zobaczyć w Bałtowie:naughty: Po cichu myślałem o swapie 2.7 do mojej ex-B5 ale na myśleniu się skończyło.
  12. Przecież do turbo AWX zmiana mapsensora nie ma sensu. Dla hybrydy owszem. Moim zdaniem najlepszy setup dla AFN-a to 11,216,awx - powyżej zaczyna się rzeźbienie:whistling:
  13. Armi odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    I od razu bezpieczniej:thumbup1:
  14. Też się zastanawiałem nad taka modyfikacja. Dobrze wygląda:thumbup1:
  15. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi też Dev polecał ATE.
  16. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Ciężko pomalować felgi na ładny złoty kolor. Ładny - mam na myśli taki, który dobrze wygląda na żywo a nie tylko na (podkręconych w photoshopie) zdjęciach. ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Dzięki:kox: Samochód jest jak najbardziej do jazdy na codzień. Min. dlatego zdecydowałem się na zakup 18' a nie 19'. Gwint montuję tylko na 3-4 miesiące bo przerabiałem jazdę na gwincie przez cały rok w B5 i chyba się już z tego wyleczyłem. Są 18' ale opona jest wąska bo 215 i to powoduje, że jeździ się bardzo dobrze - nie rzuca w koleinach. ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Dzięki:banan: ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- Hehe, napatrzyłem się na zdjęcia środka Twojej B6 i pozazdrosciłem:naughty:
  17. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Samochód się maluje, felgi wracają do oryginalnej srebrnej barwy a człowiek siedzi na forum i głupieje:decayed: Przeglądając galerię aut z Divisionu, uznałem że trzeba odmienić wnętrze mojej B6 i tak wpadła kierownica z MF S-line z B8 (dzięki Siemian). Po głowie chodziła mi kierownica od TT czy RS4 (ze ściętym dołem) ale uznałem, że może być zbyt futurystyczna do wnętrza mojej B6. Poszedłem, więc w klasykę i pewniaka zarazem:decayed:
  18. Mój moduł na to nie pozwala:kwasny: doświetlanie działa tylko przy włączonym kierunkowskazie.
  19. Mam u siebie moduł z Cube electronics - min. doświetlanie zakrętów halogenami. Oprócz tego, że po około 5 sekundach od wrzucenia kierunkowskazu zapala się halogen nie ma w tym nic ciekawego. Ot taki bajer. W B6 nie ma halogenów skrętnych, szału nie będzie. Z powyższymi żarówkami nie miałem do czynienia, u mnie są zwykłe halogenowe.
  20. Fajne auto, zawsze robiło robotę IMO poprzednie felgi były lepsze ale jeszcze wszystko przed Tobą. Dobrze, że chociaż niektóre zmodyfikowane auta trafiają w dobre ręce:kox:
  21. Nie ma mowy, środek w oplu to dramat. Jak wyciosany z drewna. A manetki kierunkowskazów? Nie wiem kto to wymyślił. Nawet moja mama, powiedziała, że w moim starym audi był ładniejszy środek niż w nowszej vectrze:decayed:
  22. Jak chcesz to mam na mailu wzor do obrysow (wysylalem kilkunastu osobom:P), drukujesz, wycinasz folie na wymiar, naklejasz i Ameryka:naughty:
  23. Armi odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    Mozna kupic z fabrycznie przyciemnionym paskiem ale sa a) drozsze trudnodostepne. Na zdjeciu jest folia.
  24. chciałbyś taką, co ? Letko sie wie :grin: na trasie ludzie fajnie reagują jeszcze na taką vectre jak widzą w lusterku... jeszcze na dodatek z batem na dachu :decayed: Moj brat ma srebrna, tak jak okoliczni policjanci - jest jazda:naughty:
  25. Z zewnątrz bije na głowę B5, w środku hmm no taki opel. Moim zdaniem zmiana na plus:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.