Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Eh tam. Mechanik przyjmie mnie dopiero jutro a ja dostaję szału. Nic nie wiem, na moje oko z turbiną wszystko ok, węże posprawdzałem i nic nie znalazłem. A świst jest dalej. Nie podobają mi się te wycieki:
  2. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w 1.9TDI
    Zaraz wkleję zdjęcie bo coś mi nie pasuje.To zapocenie chyba nie są normalne?
  3. Nie musisz krzyczeć
  4. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w 1.9TDI
    Literówka, ręce mi się trzęsą jak pomyślę, że mam wymienić turbinę ;( Właśnie nie Dzięki chłopaki za rady [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 11:04_________________________________________________Przepatrzyłem wszystko i wydaje się być w porządku. Nie kopci, mocy nie stracił a świst uciekającego powietrza jest dalej słyszalny po stronie pasażera.
  5. Ładna ale lampy z tyłu jakoś mi się nie podobają.
  6. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    W sumie to nie wiem ile to kosztuje, brat mi to zawsze załatwiał.
  7. Który wosk byłby w takim razie najlepszy (jako ochrona po polerce)? http://allegro.pl/item704186748_turtle_wax_car_wax_original_wosk_mleczko.html http://allegro.pl/item686787742_turtle_wax_platinum_extra_gloss_na_12_miesiecy.html http://allegro.pl/item702413599_turtle_wax_syntetyczny_wosk_hit_gratis_pasta.html Z chęcią zakupiłbym kosmetyki firmy Meguiars ale cena tym bardziej, że szykuję się na wymianę turbiny.
  8. http://der-b5.de/Kategorie:Limousine.html tutaj jest więcej zdjęć zdjęcie, kod lakieru i nazwa
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Za stosowaniem azotu przemawia to, że jest gazem obojętnym chemicznie. Nie wchodzi w reakcje z materiałami, z których jest zbudowana opona, ogranicza korozję, a także utlenianie obręczy kół. Opona napompowana azotem jest mniej podatna na małe ubytki ciśnienia przez mikroszczeliny w ogumieniu. Ponadto azot nie zmienia swojej objętości pod wpływem temperatury. Gwarantuje to, że ciśnienie w oponie jest cały czas stałe (właściwe), co przekłada się na wolniejsze zużycie opon i oszczędność paliwa. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7875.0.html;highlight=azot _________________________________________________ Nie mogę sobie w pracy sprawdzić dolotu/turbo bo się sępy zlecą Dopiero po 15. To wiadomość przede wszystkim dla Kowiego.
  10. Armi opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Problem pojawił się dziś. Jadę sobie i nagle coś mi syczy, myślę to chyba klima ale otwieram okno i syk jeszcze większy. Dźwięk jest taki jakby uchodzące powietrze (tak słyszę z wnętrza auta). Z zewnątrz to podobno gwizd. Mój AFN nie kopci ani nic na mocy nie stracił, a syk zaczyna się od 0,9 obrotów. Na postoju też troszkę syczy. Olej chyba trochę bierze(zdziwiłem się). Przebieg 230k (oryginał) To na pewno turbina czy może coś innego? _________________________________________________ Rano sprawdzę czy wąż przy turbinie ma luzy.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Piterex, dzięki
  12. Tylko lampy tylne wypadałoby zmienić jak najszybciej. Zazdroszczę Ci tej kremowej skóry.
  13. Przyzwoicie mimo, że ciemne felgi wydają się mniejsze. Te również nie wyglądają na 17' przynajmniej na zdjęciach.
  14. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    :kox:
  15. Jego samochód to jego sprawa.
  16. SoMes taką ma na swoim aucie. Myślałem o czymś takim tylko nie wiem jak to zrobić. Czy docinać tą od b6 czy naklejać chrom.
  17. Właśnie wróciłem z wycieczki focusem'06 mojego braciaka. To jest dopiero prowadzenie Już nie wspominam, że ma auto na 18 firmy ronal. Kowiego w pełni popieram, miałem obniżone zawieszenie i seryjne amortyzatory i było tzn. prowadzenie lepsze ale ciągły strach o to, że o coś się zawadzi. Każda dziura to był zgrzyt.Teraz kupię nowe amortyzatory twardsze o krótszym skoku i może wtedy obniżę. A 1be to -20mm sprężyny i specjalne amortyzatory do nich. Specjalne tj. nieseryjne.
  18. Ja też to zauważyłem, wszystko mam sprawne a mondeo rocznik 2000 prowadzi się znacznie lepiej. Jest dużo bardziej stabilny.
  19. To ten link: http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html
  20. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    W tą niedzielę jest zakończenie festiwalu dwa brzegi. To mówi samo za siebie. Jak będziesz jechał od strony Lublina to nie będziesz miał tak źle ale jazdy przez Puławy nie polecam. Remont drogi i światła, a ta fragment, który jest już po remoncie nie nadaje się do szybkiej jazdy.
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Nie mów, że będziesz próbował się wepchać do Kazimierza? Ja to omijam te rejony. Korek mnie przeraża._________________________________________________ Pany, a nie wiecie gdzie u nas można napompować koła azotem?
  22. nic nie trzeba przerabiać ,tylko zdemontować stare i założyć nowe Jesteś pewnien? Z tego co pamiętam to trzeba przepinać piny w kostce.
  23. Ja do 17' mam 215/50 i jestem bardzo zadowolony bo auto nie stoi jak koza(opona wypełnia miejsce w nadkolu) i mniej czuć nierówności na drodze niż w przypadku szerszych opon. Zależy gdzie mieszkasz i po jakich drogach jeździsz.
  24. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja planuję wybrać się na spot wojewódzki do Lublina ale jeszcze nie wiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.