Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty LRY - odwołane
Eh tam. Mechanik przyjmie mnie dopiero jutro a ja dostaję szału. Nic nie wiem, na moje oko z turbiną wszystko ok, węże posprawdzałem i nic nie znalazłem. A świst jest dalej. Nie podobają mi się te wycieki:
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
Zaraz wkleję zdjęcie bo coś mi nie pasuje.To zapocenie chyba nie są normalne?
-
[B5 AFN] Równomierne piszczenie rolki?
Nie musisz krzyczeć
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
Literówka, ręce mi się trzęsą jak pomyślę, że mam wymienić turbinę ;( Właśnie nie Dzięki chłopaki za rady [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 11:04_________________________________________________Przepatrzyłem wszystko i wydaje się być w porządku. Nie kopci, mocy nie stracił a świst uciekającego powietrza jest dalej słyszalny po stronie pasażera.
-
[B5 1Z] my A4:) sedan
Ładna ale lampy z tyłu jakoś mi się nie podobają.
-
Spoty LRY - odwołane
W sumie to nie wiem ile to kosztuje, brat mi to zawsze załatwiał.
-
[ALL] Auto po polerce a twardy wosk
Który wosk byłby w takim razie najlepszy (jako ochrona po polerce)? http://allegro.pl/item704186748_turtle_wax_car_wax_original_wosk_mleczko.html http://allegro.pl/item686787742_turtle_wax_platinum_extra_gloss_na_12_miesiecy.html http://allegro.pl/item702413599_turtle_wax_syntetyczny_wosk_hit_gratis_pasta.html Z chęcią zakupiłbym kosmetyki firmy Meguiars ale cena tym bardziej, że szykuję się na wymianę turbiny.
-
[ALL] Kolory Audi
http://der-b5.de/Kategorie:Limousine.html tutaj jest więcej zdjęć zdjęcie, kod lakieru i nazwa
-
Spoty LRY - odwołane
Za stosowaniem azotu przemawia to, że jest gazem obojętnym chemicznie. Nie wchodzi w reakcje z materiałami, z których jest zbudowana opona, ogranicza korozję, a także utlenianie obręczy kół. Opona napompowana azotem jest mniej podatna na małe ubytki ciśnienia przez mikroszczeliny w ogumieniu. Ponadto azot nie zmienia swojej objętości pod wpływem temperatury. Gwarantuje to, że ciśnienie w oponie jest cały czas stałe (właściwe), co przekłada się na wolniejsze zużycie opon i oszczędność paliwa. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7875.0.html;highlight=azot _________________________________________________ Nie mogę sobie w pracy sprawdzić dolotu/turbo bo się sępy zlecą Dopiero po 15. To wiadomość przede wszystkim dla Kowiego.
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
[B5 AFN] Czy to turbina ?
Problem pojawił się dziś. Jadę sobie i nagle coś mi syczy, myślę to chyba klima ale otwieram okno i syk jeszcze większy. Dźwięk jest taki jakby uchodzące powietrze (tak słyszę z wnętrza auta). Z zewnątrz to podobno gwizd. Mój AFN nie kopci ani nic na mocy nie stracił, a syk zaczyna się od 0,9 obrotów. Na postoju też troszkę syczy. Olej chyba trochę bierze(zdziwiłem się). Przebieg 230k (oryginał) To na pewno turbina czy może coś innego? _________________________________________________ Rano sprawdzę czy wąż przy turbinie ma luzy.
-
Spoty LRY - odwołane
Piterex, dzięki
-
[B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
Tylko lampy tylne wypadałoby zmienić jak najszybciej. Zazdroszczę Ci tej kremowej skóry.
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Przyzwoicie mimo, że ciemne felgi wydają się mniejsze. Te również nie wyglądają na 17' przynajmniej na zdjęciach.
- Spoty LRY - odwołane
-
[ALL B5] Środkowa chromowana kratka zderzaka. Proszę o pomoc.
Jego samochód to jego sprawa.
-
[ALL B5] Środkowa chromowana kratka zderzaka. Proszę o pomoc.
SoMes taką ma na swoim aucie. Myślałem o czymś takim tylko nie wiem jak to zrobić. Czy docinać tą od b6 czy naklejać chrom.
-
[ALL B5] Tragiczne prowadzenie (napęd FWD)
Właśnie wróciłem z wycieczki focusem'06 mojego braciaka. To jest dopiero prowadzenie Już nie wspominam, że ma auto na 18 firmy ronal. Kowiego w pełni popieram, miałem obniżone zawieszenie i seryjne amortyzatory i było tzn. prowadzenie lepsze ale ciągły strach o to, że o coś się zawadzi. Każda dziura to był zgrzyt.Teraz kupię nowe amortyzatory twardsze o krótszym skoku i może wtedy obniżę. A 1be to -20mm sprężyny i specjalne amortyzatory do nich. Specjalne tj. nieseryjne.
-
[ALL B5] Tragiczne prowadzenie (napęd FWD)
Ja też to zauważyłem, wszystko mam sprawne a mondeo rocznik 2000 prowadzi się znacznie lepiej. Jest dużo bardziej stabilny.
-
[ALL] Kolory Audi
To ten link: http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html
-
Spoty LRY - odwołane
W tą niedzielę jest zakończenie festiwalu dwa brzegi. To mówi samo za siebie. Jak będziesz jechał od strony Lublina to nie będziesz miał tak źle ale jazdy przez Puławy nie polecam. Remont drogi i światła, a ta fragment, który jest już po remoncie nie nadaje się do szybkiej jazdy.
-
Spoty LRY - odwołane
Nie mów, że będziesz próbował się wepchać do Kazimierza? Ja to omijam te rejony. Korek mnie przeraża._________________________________________________ Pany, a nie wiecie gdzie u nas można napompować koła azotem?
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
nic nie trzeba przerabiać ,tylko zdemontować stare i założyć nowe Jesteś pewnien? Z tego co pamiętam to trzeba przepinać piny w kostce.
-
[ALL] Jakie felgi
Ja do 17' mam 215/50 i jestem bardzo zadowolony bo auto nie stoi jak koza(opona wypełnia miejsce w nadkolu) i mniej czuć nierówności na drodze niż w przypadku szerszych opon. Zależy gdzie mieszkasz i po jakich drogach jeździsz.
-
Spoty LRY - odwołane
Ja planuję wybrać się na spot wojewódzki do Lublina ale jeszcze nie wiem.