Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Odróżnijmy dwie rzeczy mandat a zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Dowód można stracić min. wtedy gdy auto nie spełnia wymagań dopuszczenia do ruchu bo np. nie ma tablic rejestracyjnych. Montujesz tablicę nie ma podstaw do zabrania dowodu (auto z tablicą jest sprawne technicznie). Policjanci nie mogą zabronić wymiany tablicy. Ale jeśli jedziesz autem z brudnymi/zasłoniętymi tablicami rejestracyjnymi policjant może wypisać mandat bo tablice były (auto było dopuszczone do ruchu) ale były nieczytelne. I za to jest mandat. Policjant może być na tyle wyrozumiały, że pozwoli wyczyścić tablicę i da pouczenie ale równie dobrze może wypisać mandat. Wyczyszczenie tablicy (usunięcie usterki) nie jest równoznaczne z brakiem mandatu. Ciekawi mnie to co napisał Duffy, że brak tablicy rejestracyjnej to wykroczenie. Przydałoby się więcej szczegółów. Np. według art. 94 § 2 kodeksu wykroczeń Tej samej karze (grzywny) podlega, kto prowadzi na drodze publicznej pojazd pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu. Ale posiadając dowód rejestracyjny (dokument potwierdzający dopuszczenie do ruchu według art. 71 prawa o ruchu drogowym) mamy samochód dopuszczony do ruchu dopiero jego utrata powoduje, że jesteśmy narażeni na tę grzywnę. Oczywiście mogę się mylić
  2. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Inni tak jeżdżą niestety:whistling:
  3. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzę że masz turbo do asz a masz może wałek rozrządu ? Mam tylko turbo:kwasny:
  4. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Racja:
  5. Śmieję się z płaczka. Na forum jest masa ludzi, którzy nie mają $, mają za to ogromną chęć posiadania i z tego żalu piszą głupoty:wink:
  6. Myslę, że aut nie bedzie tyle, ze trzeba bedzie sie szukac. Pewnie w okolicach 12 ale to zalezy od programu "imprezy" o ile taki będzie.
  7. Ja będę na pewno, mrogal też miał być.
  8. [h=3]Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 12 styczeń 2014[/h] przez mor4z » niedziela, 5 sty 2014, 23:06 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 Witam, w tym roku również zrobimy ŚWIATEŁKO DO NIEBA z okazji VII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Chcesz pomóc? Daj znać napewno się odedzwiemy! Będziemy już od 6 rano obstawiać plac i czekać na wszystkich! Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG!! ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- Podejrzewam, że przejazdu przez miasto nie będzie ale spot i serduszko na placu zamkowym jak najbardziej:whistling:
  9. A nie lepiej te sprzedać i szukać nawet czegoś oem-owego w 17 calach?
  10. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Właśnie tak jest. Tak samo z hidami i całą grupą niedozowolonego wyposażenia, za których używanie grozi strata dowodu rejestracyjnego. Masz światła obrysowe? Odłączasz kabelek i dowód zostaje. Masz przyciemnione przednie szyby? Zdrapujesz folię i jedziesz dalej. Takie mamy prawo.
  11. No tak w sumie teraz wiesz co masz i na długie tys km masz spokój. Ja mam na oku słupek silnika BLT (następca 131konnego ASZ) po przelocie 45tys km i czekam tylko na przypływ $ i chętnego do włożenia silnika do auta Ja mam głowicę BLT:whistling: Miałem podobny dylemat przy moim AFN-ie w B5. Remontować silnik czy kupić goły słupek. Wybrałem drugą opcję i nie żałuję. Polecam każdemu kto ma "dojście" do dobrych silników Jeśli masz dostęp do tanich części to czasem warto dołożyć i jednak zrobić remont bo kupić dobry silnik to też sztuka. Na rynku jest masa używek po grubych przelotach, chociaż ich sprzedawcy zarzekają się, że mają po 150k km. Dobrze, że auto już jeździ. Myślę, że decyzja o remoncie w Twoim przypadku to dobra decyzja:kox:
  12. To prawda do AWX-a potrzebna jest flansza - przejściówka do węża. Przejściówka redukcja turbo AWX ASZ AFN inne tdi (3826386027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale AWX jest niezawodne i pewne jeśli chodzi o wstawianie. W przeciwieństwie do BRD - potrafią się trafić leniwce.
  13. Spróbuj podzwonić i powiedzieć, że wyjątkowa sytuacja. Po drugiej stronie słuchawki siedzi człowiek...Może się uda.
  14. Dolewaj dolewaj tylko zeby nie skonczylo sie tak, ze silnik wejdzie na obroty do wymiany oprocz turbo bedzie sprzeglo a jak spanikujesz to i caly silnik. Slavko, miales szczescie w nieszczesciu. Awarie turbo roznie sie koncza. Jak chcesz miec dobre turbo to w Mielcu masz Bogdana z Trans-Turbo.
  15. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moim zdaniem to jedna chwała. Czy jedziesz bez tablic czy z nielegalną (nielegalna to tak jak byś jej nie miał wcale). W każdym razie samochód nie jest dopuszczony do ruchu. Montujesz tablice i jest git.
  16. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dogadanie się nie ma nic do rzeczy. Znasz prawo to nie przyjmujesz mandatu i montujesz normalną tablicę. Sorry ale ktoś kto przyjmuje mandat jest sam sobie winny. Ja raz mandat przyjąłem bo nie mogłem przyczepić ori tablicy, było mokro a samochód był brudny - taśma nie trzymała. Sami policjanci mi powiedzieli, że gdybym ją zamontował to co najwyżej życzyli by mi spokojnego wieczoru.
  17. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    "Tuningowcy" znają prawo lepiej niż policjanci. Zmieniasz tablicę na legalną i nic nie mogą zrobić. Poza szukaniem kolejnego elementu do którego można się przyczepić Ale fakt to wykroczenie. Tyle, że polskie prawo jest bardzo dziurawe. Inaczej jest jak tablice są nielegalne (takie auto jest niedopuszczone do ruchu) a inaczej jak są nieczytelne. Prędzej dostaniesz mandat za nieczytelne tablice niż za te nielegalne, szczególnie jeśli numer rejestracyjny na nielegalnej tablicy zgadza się z tym, jaki jest w dowodzie rejestracyjnym.
  18. Najs:naughty:
  19. Fanta, coś dla Ciebie felgi z oponami dare 19 cali 5x112 (3851013854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  20. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też tak mówiłem. Zmienię B5 dopiero na B8. Ale B5 jest już starym samochodem, jezdzi ich tyle co 80 parę lat temu. Opatrzyły się. B6 na wypasie to jest to. Tak jak streetracer napisał - masz wrażenie, że jeździsz dużo młodszym autem. Moi znajomi pytając o rocznik nie są w stanie uwierzyć, że ten samochód ma 10lat. Jak im powiem: strzelaj, ktory to rocznik - najczęściej pada odpowiedz 2007-2008. O czymś to świadczy. Wsiadając do B7, jezdzac B6 nie ma wow bo to podobne auta. Dopiero B8 robi wrazenie. Ja jestem bardzo zadowolony z przesiadki. Chociaż B5 zawsze będzie mi się podobać. Ten samochód wyprzedził swoją epokę. Stylistycznie.
  21. Będzie czarny ryj?
  22. Oj tak, musza byc wieksze felgi.
  23. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czy nie gorsze było to, że obok siedziała trzeźwa:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.