Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Audi S4
Odróżnijmy dwie rzeczy mandat a zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. Dowód można stracić min. wtedy gdy auto nie spełnia wymagań dopuszczenia do ruchu bo np. nie ma tablic rejestracyjnych. Montujesz tablicę nie ma podstaw do zabrania dowodu (auto z tablicą jest sprawne technicznie). Policjanci nie mogą zabronić wymiany tablicy. Ale jeśli jedziesz autem z brudnymi/zasłoniętymi tablicami rejestracyjnymi policjant może wypisać mandat bo tablice były (auto było dopuszczone do ruchu) ale były nieczytelne. I za to jest mandat. Policjant może być na tyle wyrozumiały, że pozwoli wyczyścić tablicę i da pouczenie ale równie dobrze może wypisać mandat. Wyczyszczenie tablicy (usunięcie usterki) nie jest równoznaczne z brakiem mandatu. Ciekawi mnie to co napisał Duffy, że brak tablicy rejestracyjnej to wykroczenie. Przydałoby się więcej szczegółów. Np. według art. 94 § 2 kodeksu wykroczeń Tej samej karze (grzywny) podlega, kto prowadzi na drodze publicznej pojazd pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu. Ale posiadając dowód rejestracyjny (dokument potwierdzający dopuszczenie do ruchu według art. 71 prawa o ruchu drogowym) mamy samochód dopuszczony do ruchu dopiero jego utrata powoduje, że jesteśmy narażeni na tę grzywnę. Oczywiście mogę się mylić
-
SPOTY RADOMSKIE
Inni tak jeżdżą niestety:whistling:
-
B6 DIVISION
widzę że masz turbo do asz a masz może wałek rozrządu ? Mam tylko turbo:kwasny:
- B6 DIVISION
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Śmieję się z płaczka. Na forum jest masa ludzi, którzy nie mają $, mają za to ogromną chęć posiadania i z tego żalu piszą głupoty:wink:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
To ma sprzedać za 6k ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Myslę, że aut nie bedzie tyle, ze trzeba bedzie sie szukac. Pewnie w okolicach 12 ale to zalezy od programu "imprezy" o ile taki będzie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja będę na pewno, mrogal też miał być.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
[h=3]Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 12 styczeń 2014[/h] przez mor4z » niedziela, 5 sty 2014, 23:06 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 Witam, w tym roku również zrobimy ŚWIATEŁKO DO NIEBA z okazji VII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Chcesz pomóc? Daj znać napewno się odedzwiemy! Będziemy już od 6 rano obstawiać plac i czekać na wszystkich! Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut z grupy VAG!! ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- Podejrzewam, że przejazdu przez miasto nie będzie ale spot i serduszko na placu zamkowym jak najbardziej:whistling:
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
A nie lepiej te sprzedać i szukać nawet czegoś oem-owego w 17 calach?
-
[ALL B5] Audi S4
Właśnie tak jest. Tak samo z hidami i całą grupą niedozowolonego wyposażenia, za których używanie grozi strata dowodu rejestracyjnego. Masz światła obrysowe? Odłączasz kabelek i dowód zostaje. Masz przyciemnione przednie szyby? Zdrapujesz folię i jedziesz dalej. Takie mamy prawo.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
No tak w sumie teraz wiesz co masz i na długie tys km masz spokój. Ja mam na oku słupek silnika BLT (następca 131konnego ASZ) po przelocie 45tys km i czekam tylko na przypływ $ i chętnego do włożenia silnika do auta Ja mam głowicę BLT:whistling: Miałem podobny dylemat przy moim AFN-ie w B5. Remontować silnik czy kupić goły słupek. Wybrałem drugą opcję i nie żałuję. Polecam każdemu kto ma "dojście" do dobrych silników Jeśli masz dostęp do tanich części to czasem warto dołożyć i jednak zrobić remont bo kupić dobry silnik to też sztuka. Na rynku jest masa używek po grubych przelotach, chociaż ich sprzedawcy zarzekają się, że mają po 150k km. Dobrze, że auto już jeździ. Myślę, że decyzja o remoncie w Twoim przypadku to dobra decyzja:kox:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
To prawda do AWX-a potrzebna jest flansza - przejściówka do węża. Przejściówka redukcja turbo AWX ASZ AFN inne tdi (3826386027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale AWX jest niezawodne i pewne jeśli chodzi o wstawianie. W przeciwieństwie do BRD - potrafią się trafić leniwce.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Spróbuj podzwonić i powiedzieć, że wyjątkowa sytuacja. Po drugiej stronie słuchawki siedzi człowiek...Może się uda.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Dolewaj dolewaj tylko zeby nie skonczylo sie tak, ze silnik wejdzie na obroty do wymiany oprocz turbo bedzie sprzeglo a jak spanikujesz to i caly silnik. Slavko, miales szczescie w nieszczesciu. Awarie turbo roznie sie koncza. Jak chcesz miec dobre turbo to w Mielcu masz Bogdana z Trans-Turbo.
-
[ALL B5] Audi S4
Moim zdaniem to jedna chwała. Czy jedziesz bez tablic czy z nielegalną (nielegalna to tak jak byś jej nie miał wcale). W każdym razie samochód nie jest dopuszczony do ruchu. Montujesz tablice i jest git.
-
[ALL B5] Audi S4
Dogadanie się nie ma nic do rzeczy. Znasz prawo to nie przyjmujesz mandatu i montujesz normalną tablicę. Sorry ale ktoś kto przyjmuje mandat jest sam sobie winny. Ja raz mandat przyjąłem bo nie mogłem przyczepić ori tablicy, było mokro a samochód był brudny - taśma nie trzymała. Sami policjanci mi powiedzieli, że gdybym ją zamontował to co najwyżej życzyli by mi spokojnego wieczoru.
-
[ALL B5] Audi S4
"Tuningowcy" znają prawo lepiej niż policjanci. Zmieniasz tablicę na legalną i nic nie mogą zrobić. Poza szukaniem kolejnego elementu do którego można się przyczepić Ale fakt to wykroczenie. Tyle, że polskie prawo jest bardzo dziurawe. Inaczej jest jak tablice są nielegalne (takie auto jest niedopuszczone do ruchu) a inaczej jak są nieczytelne. Prędzej dostaniesz mandat za nieczytelne tablice niż za te nielegalne, szczególnie jeśli numer rejestracyjny na nielegalnej tablicy zgadza się z tym, jaki jest w dowodzie rejestracyjnym.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Najs:naughty:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fanta, coś dla Ciebie felgi z oponami dare 19 cali 5x112 (3851013854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też tak mówiłem. Zmienię B5 dopiero na B8. Ale B5 jest już starym samochodem, jezdzi ich tyle co 80 parę lat temu. Opatrzyły się. B6 na wypasie to jest to. Tak jak streetracer napisał - masz wrażenie, że jeździsz dużo młodszym autem. Moi znajomi pytając o rocznik nie są w stanie uwierzyć, że ten samochód ma 10lat. Jak im powiem: strzelaj, ktory to rocznik - najczęściej pada odpowiedz 2007-2008. O czymś to świadczy. Wsiadając do B7, jezdzac B6 nie ma wow bo to podobne auta. Dopiero B8 robi wrazenie. Ja jestem bardzo zadowolony z przesiadki. Chociaż B5 zawsze będzie mi się podobać. Ten samochód wyprzedził swoją epokę. Stylistycznie.
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Tak:naughty:
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Będzie czarny ryj?
-
AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ
Oj tak, musza byc wieksze felgi.
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy nie gorsze było to, że obok siedziała trzeźwa:facepalm: