Treść opublikowana przez udiyane
-
Przewaga skutera nad audi.
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/8959226,nowy-targ-przod-audi-odpadl-po-kolizji-z-pancernym-skuterem-zdjecia,id,t.html
-
Jaki laptop do 3000 - 3500zł gry, multimedia? NÓWKA/UŻYWKA
A w Dell-ach poleasingowych szukałeś , http://allegro.pl/dell-m4500-i7-quadro-120-gb-ssd-8-gb-full-hd-i5688606806.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witoj! Pewny jesteś ,że Szczawnica to Podhale?
-
Xperia nie czyta większej karty pamięci
Gdzie kupiłeś kartę i jakiej firmy?Formatowałeś ją w telefonie czy na komputerze? Może wgraj coś na nią przez telefon żony a pózniej przełóż do siebie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To samo było u nas toyota to,toyota tamto a jednak rzeczywiście "Audi przewaga dzięki technice"
-
A4 B8 CAGA Multitronic
Poznajesz?
-
Stare diesle zostaną w garażach
I trzeba iść na wybory a nie mówić,że zrobię im na złość nie głosując.PiS i PO przy niskiej frekwencji sami się wybiorą i dalej będziemy żyć w tym państwie z dykty.
-
Zakup garażu blaszanego 2 stanowiskowego
Masz całkowitą racje,do takiej puszki to strach wstawić samochód,szczególnie w zimie i przy mocnym wietrze.
-
Potrzebny serwisant elektronarzędzi
Na forum elektroda widzę taki temat i tam komuś na obrotach w lewo udar działa ale po rozebraniu stwierdził ,że do wymiany dwie zębatki w serwisie cena 74 zł.Tak na marginesie wiertarek z udarem elektopneumatycznym nie powinno się dociskać przy wierceniu a większość jednak tak robi,przyzwyczajonie po starych wiertarkach celmy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witoj
-
Jaka pompa głębinowa do studni?
W 2010 roku wierciłem studnie głębinową i w pakiecie miałem podpięcie do domu,instalator zamontował mi też z tej firmy pompę.Póki co działa dobrze,wypompowała już 400 kubików wody i nic się nie dzieje.
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Na fakturze pisze tak: łożysko igiełkowe 0B1105561E i drugie o numerze 079105313A .To pierwsze kosztuje 107 zł a drugie 44 zł.
-
Łożysko koła dwumasowego
Pisze w tamtym temacie,że "tylko one zakupione w ASO," http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293048-po-wymiania-lozyska-wyciskowego-dalej-szumi/ Ale ja robiłem to niedawno i na fakturze pisze tak: łożysko igiełkowe 0B1105561E i drugie o numerze 079105313A .To pierwsze kosztuje 107 zł a drugie 44 zł.
-
Pytanie o szyby w A4 b8
U mnie jest tak (luty 2011) klapa tylna 0,boczne 1,tył drzwi 0,przednie drzwi 1 (parami prawa i lewa strona) i tradycyjnie przednia 2 była wymieniona.
-
Półka regał stojak wieszak na koła
Czemu to usunąłeś ?
-
Półka regał stojak wieszak na koła
Pierwsze pytanie czy to jest dobry sposób przechowywania opon na felgach? Cytuje "Gdy komplet opon przechowujemy wraz z felgami, należy pamiętać, że nie powinno składować kół w pozycji pionowej."
-
Nie wykrywa zestawu bluetooth mój telefon
Sam próbowałem dzisiaj sparować swój telefon z audi i udało mi się to bez problemu.
-
Nie wykrywa zestawu bluetooth mój telefon
Głupie pytanie ale w telefonie (smartfonie) masz zaznaczone 'urządzenie widoczne dla innych w pobliżu"?
-
Nie można uruchomić silnika 2.0 TDI CAGA w Audi A4 B8
Źle mają opisane te Verwy bo sam byłem świadkiem jak facet zaczął tankować benzynę do swojego audi,musiał przejechać pod drugi dystrybutor bo ropa była gdzie indziej.
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Pierwszy raz takie widzę ale patrząc po głośniku wysokotonowym to muszą być starsze od altusów. Zbliżoną budowę mają te kolumny http://allegro.pl/kolumny-tonsil-diora-zgb-80-8-903-wspanialy-zestaw-i5124848080.html?source=mlt tylko brak im otworów.
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
To czemu nie dajesz tych zdjęć?
-
Altus/Tonsil zna sie ktoś ?
Na zdjęciu z tablicy są Altony,gorszy wybór od Altusów.
-
Nie wiem do czego ta skrzynka służy-ktoś wie?
Raczej to jest gniazdo telefoniczne ,nie wtyk.
-
Własny test żarówek do świateł mijania - kto chętny?
Pewnie,że mi się nie podoba
-
Własny test żarówek do świateł mijania - kto chętny?
U mnie w szufladach są reflektory od Toyot,mam aparat ale taki pomysł to by mi nigdy nie przyszedł do głowy.