Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. O proszę nawet wątek o bieganiu mamy. Ja dopiero zaczynam przygodę narazie po 5 km w granicach 30 minut, raz udało się 10 ale załatwiłem se nogę bo lekko bolało i biegiem dalej, a na drugi dzień na czworakach.
  2. Przed chwilą w Gdyni na Morskiej Rs4 B7 na tab. WOT... Ramki klubowe.
  3. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Czerwony wczoraj Castorama ćwiczył
  4. Czy crv i accord mają mało miejsca hmmm. Ja Hondy tez nie brałem pod uwagę ale jakoś tak wyszło. Może jeszcze pomysl nad E60
  5. Adaś ty i benzyna przecież to nie pasujendo twoich poglądów. Sam mi kiedyś odradzają benzynę bo dużo pali i takie tam pierdoły,a diesel jest super A jak chcesz to strzelisz rundę moim wolnossacyn benzyniakiem i zobaczysz jak to jedzie. Grazny juz jeździł i był pod wrażeniem. Pogadam dzisiaj z nim to się wypowie bo on tez zapalony dieslowiec
  6. Jakiś browar dziś bo się nudzę w robocie
  7. Jest 8h. Ale jak jest możliwość dorobienia to czemu nie korzystać,wszystko płatne i załapie się jeszcze na kurs na dźwigi samojezdne do złomu.
  8. Żyjesz. Praca, dom, bieganie i tak dookoła. Zeszły tydzień siedziałem w robocie non stop i jutro też na noc jadę
  9. Patrykbor odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ale buty do auta dalej muszą ściągać haha
  10. Wczoraj kolo 16 czarne b7 avant GDA.. Na zjeździe z s6 na Orunie
  11. Ja wiem i powiem że płakałem ze śmiechu
  12. Jak kasa na koncie to zmieniaj zamki przebijaj VIN i jeszcze raz wystawiaj
  13. Można spróbować jak są jeszcze zjadliwe ,tylko ciekawe jaka cena takiej usługi ,bo może być tak że dołożysz parę pln. i masz nowe .
  14. Ja juz w domu. Zjebany jestem ze szok. Dziadek co grzebałeś w dresowozie ze taki uje.. byłeś
  15. Telefon jakoś filmów nie chce odtworzyć.
  16. Skończyłem piwko i oglądam jak gabaryty jeżdżą po porcie
  17. Ja w pracy do końca tyg. niema mnie w mieście
  18. Właśnie ja siedzę w Gdyni do końca tygodnia
  19. Tam gdzieś latasz? Gdzieś na forum jest fota mojej furmanki to tez lukaj bo ja to zawsze zgadany przez telefon
  20. To gratulacje w nagrodę dostaniesz karnet na wycieczkę po wysypisku i jedno piwko
  21. Spoko wszystko pod kontrolą tam jest wszystko bez kolizyjne . A koło pasowe na wale to sie zapomniało założyć ,a z niego czujnik położenia wału coś tam czyta odrazu zagadał Auto odprowadzane do kumpla bo coś kulawo chodził. Później biorę się za Hannę jak macie chęć to zapraszam pod garaż musze odnaleźć światło stopu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.