Treść opublikowana przez pyra111
-
Nadmierne dymienie po wirusie ? 1.9 AWX 165km / 404.8NM
Jak bierze przy samej górze to oznacza że już jest końcówka tarczy sprzęgła, pewnie jeszcze z sezon pośmigasz i bedzie ślizgać :-)
-
geometria kol
powiedz im żeby zrobili Ci nie rysując bo będą malować i bądz przy nich . Powinieneś mieć kołe te na których będziesz jeździł bo jak zmienisz to nic to nie da. Może Cię sciągać lub golić opony nierównomiernie
-
Ile może kosztować lakierowanie spoilera?
łeee jednak już sam pomaluje
-
Wsad do 1.9TDi 130km AWX na 170km
Siemka, ma ktoś może z Was sprawdzony wsad , gotowca do awx na okolice 170km i 400 Nm? Nawet może być mniej. pisać na priv. bede wdzięczny
-
Nadmierne dymienie po wirusie ? 1.9 AWX 165km / 404.8NM
Widze że robił Ci to vtech łowicz a wszyscy ich polecają i miałem zamiar robić u nich ....
-
Ile może kosztować lakierowanie spoilera?
Tak jak w temacie, chce podrzucić lakiernikowi spoiler, jest już przygotowany do malowania ile powinien wziąć za taką usługę?
-
awaria silnika, poprzez nieumiejętną wymianę rozrządu
dokładnie do turbo kamery
-
Depo czy Valeo
kolego kupuj tylko i wylacznie valeo jesli nie chcesz żałowac
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
pool21 ukoloryzowałeś to, wiatrówkę sprzedawałem jako używana i strzelałem z niej dzien wczesniej bez problemu. Jesli chcesz nowa to idz do sklepu, sprzedałem Ci ja za stówę bo placilem za wysyłkę i miałeś śrut i pokrowiec i lunetę, niektórzy sa pozbawieni rozumu, nie polecam robic interesów z tym Panem bo to ciezki przypadek ! Tragedia pisałem o to ile chce zwrotu kasy ale ma problemy z funkcjonowaniem to byla pierwsza i ostatnia transakcja z tym człowiekiem
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Mówisz o dokładce od B7 czy jakiej? Brakuje mi jeszcze tłumika pod 2 rury a ja bym chciał to tanszym kosztem ogarnąć Planuje zrobić jak tutaj http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php/topic,52770.60.html
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Panowie a co powiecie na wycięcie samemu dokładki pod dwie rury? Tutaj chyba są docinane czy dokładka od 1.8T?
-
Przyciemnione ori szyby
- Wymiana sprzęgła a dwumasa? Kilka pytań dotyczące montażu skrzyni biegów 1.9 TDI A4 B6
A cos z 4 miesiace temu, co do sprzegła to obić je i bedzie znosiło 400Nm bez problemu, dużo info jest już na forum użyj szukajki- Monitoring Kamera
Dołączam się do pytania jaka kamera na noc najlepiej w rozsądnej kasie, co jeszcze do tego jest potrzebne? Kamer bym chciał 2-3 szt- Wymiana sprzęgła a dwumasa? Kilka pytań dotyczące montażu skrzyni biegów 1.9 TDI A4 B6
1 Ja wymieniłem same sprzęgło bo też ślizgało i jest ok, więc myślę że mechanik troche wyolbrzymia.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Wahacze SKV
Jaki JEST koszt zestawu tych wahaczy skv do B6 2002r ? Panowie brać je czy MS?- Audi 1.9 TDI DZIWNY ODGLOS SILNIKA I WIBRACJE
wg mnie to turbina/łopatki lub alternator na postoju jak dasz gazu też tak hałasuje?- trzesie budą na wolnych obrotach
Może i najlepiej dołożyć drugie złącze elastyczne zniweluje to zupełnie rezonans wydechu Daj znać czy pomoglo bo u mnie złącze jest do roboty ale nie mam kiedy podjechac zeby mi spawneli nowe- Dupowóz po bułki czyli S4
A spoiler/lotka kaj? Był lakierowany zad bo ma inne lampy na tyle?- trzesie budą na wolnych obrotach
Jak najbardziej , napisaleś nowy komplet sprzegła wiec czym jaśniej tym lepiej Po za tym temat poruszany setki razy.- trzesie budą na wolnych obrotach
dwumas, poduszki - silnika, skrzyni- sprzeglo- drgania po wymianie
tez tak mialem po wymianie i tez dwumase zostawilem mam wrazenie ze delikatnie ustepuje lub przywykłem- Ustawienie przesłony w Reflektorach na Europe
nie powinno być w góre?- Adapter xenonów plus/minus czy coś jeszcze?
Dzieki ! - Wymiana sprzęgła a dwumasa? Kilka pytań dotyczące montażu skrzyni biegów 1.9 TDI A4 B6