Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarlo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarlo

  1. czarlo odpowiedział(a) na kubabkb temat w 1.9TDI
    Jak wyciągniesz EGR i go sam wyczyścisz to przynajmniej jesteś w stanie stwierdzić czy jest to zrobione dobrze czy nie.
  2. Wszyscy krzyczą że od 1500 do 2000 zł. Gdzie kupowałeś te części za taką cenę?
  3. A możesz wrzucić zdjęcie jak to wygląda po regeneracji, bo jestem ciekaw?
  4. Ciekawe jakby jeździł na letnich oponach w warunkach jakie obecnie panują.
  5. czarlo odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    Jakiś inny element przymarzł. Spróbuj prysnąć jakimś odmrażaczem. A jeśli masz możliwość, wstaw do jakiegoś garażu na rozmrażanie
  6. Oceny mają podobne więc wziąłbym Uniroyal ze względu na cenę i wygląd
  7. Powiem ci że też miałbym dylemat E92 nie jeździłem ale slyszalem że jak raz kupisz BMW... Jeździłem za to Audi A4 B8 2.0 TFSI quattro. Bardzo fajne auto, z resztą jak to Audi.
  8. +1 ,teraz mam UG9 trzymają bdb i cenowo nie ma tragedi Dokładnie. Opony fajne a cena nie powala na kolana
  9. czarlo odpowiedział(a) na BorszuG180 temat w 1.8T
    właśnie w tym problem , że nie miałem zamiaru jej sprzedawać tylko śmigać jeszcze z 2-3 lata. Zaraz zorientuje się gdzie w obrębie sprawdzę kompresje i dam wam znać :> Wydaje mi się że kompresję powinien sprawdzić ci pierwszy lepszy mechanik do jakiego się udasz.
  10. Czasami przyczyną świecenia się kontrolki AIRBAG może być uszkodzony przewód modułu odpowiedzialnego za poduszki. Nie jestem pewien ale może on się znajdować pod fotelem kierowcy i podczas jego przesuwania przewód mógł zostać uszkodzony. Mój znajomy tak miał w passacie B5. Odnośnie pozostałych twoich problemów... to tak jak już wspomniał kolega wyżej. Właź pod auto albo jedź do mechanika bo nikt tu nie jest wróżką.
  11. W moim poprzednim aucie też był problem z rozruchem przy niższych temperaturach. Jeździłem Passatem 1.9 TDI AVF. Sprawdzałem wiele możliwości. Włożyłem większy akumulator sprawdzałem świece. Mechanik zmierzył ciśnienie w silniku i okazało się że było już trochę niskie ale niby nadal mieściło się w normie. Mówił że może to być też wina pompowtrysków.
  12. Nie co tu dużo dyskutować. 1.9 TDI z PD jest hałaśliwy i już.
  13. czarlo odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6/B7
    Ja myślę że generalnie ciszej będzie jadąc benzyniakiem. 1.9 TDI na pompowtryskach jest hałaśliwy. Z drugiej strony benzyniaki też nie są idealne i ze względu na wyższe obroty silników hałas potrafi być dokuczliwy. Ale mimo wszystko TDI jest głośniejszy.
  14. Ja polecam opony goodyear ultragrip od 7 w górę. Mój tata jeździ na ultragrip 7+ a ja mam ultragrip 8. Zarówno jedne jak i drugie są godne polecenia. Nigdy nie zawiodły w żadnych warunkach.
  15. Rozbierałem kilka dni temu prawe tylne drzwi w moim samochodzie z powodu nie działającego oświetlenia podczas otwierania drzwi. Niestety dwa uchwyty urwane, mimo że starałem się to robić bardzo powoli. Na szczęście udało mi naprawić, wystarczyło poruszać kostką o której wspominał kolega na początku.
  16. czarlo odpowiedział(a) na ROBUŚ24 temat w 1.6
    Kopcenie na biało powoduje również niska temperatura powietrza.
  17. Chodzi o to czy nie ma oleju w zbiorniku wyrównawczym bo może to świadczyć o poważnej awarii silnika.
  18. czarlo odpowiedział(a) na ostry_we_k temat w 1.6
    U mnie zaraz po wymianie przepływomierza i podpięcia kompa pojawił się jeszcze błąd czujnika temperatury ale po wykasowaniu już się nie pojawił. Pewnie związane to było z wymianą nowej części.
  19. czarlo odpowiedział(a) na ostry_we_k temat w 1.6
    Witam Odświeżę trochę temat bo jest ich niewiele odnośnie tego silnika. Podobnie jak kolega miałem ostatnio problem z dławieniem się silnika oraz nierówna pracą silnika na wolnych obrotach. Początkowym objawem było strasznie duże zużycie paliwa. Początkowo wyższe zużycie zwalałem na zimę i niską temperaturę ale nawet przy dodatnich temperaturach spalanie było podobne. Pewnego dnia samochód zaczął leciutko się dławić po wciśnięciu pedału gazu (ale było to chwilowe i na zimnym silniku) i trwało to kilka dobrych tygodni. Ostatnio stojąc na parkingu silnik zaczął nierówno pracować na wolnych obrotach i zapaliła się żółta kontrolka "Check". Po ruszeniu silnik się dławił i nie miał mocy. Jakoś dotoczyłem się do domu (na szczęście to było tylko kilkaset metrów). Po wizycie u mechanika na drugi dzień i podpięciu pod komp. okazało się że uszkodzony jest przepływomierz. Pozdrawiam
  20. czarlo odpowiedział(a) na Pawełek temat w 1.6
    U mnie spalanie jest następujące: Trasa 6-7 l/100 km Miasto 8,5-9,5 l/100 km Ostatnio przeliczałem średnią spalania i wyszło mi jakieś 8,5 l/100 km. Więc pali ci trochę za dużo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.