Treść opublikowana przez antonio
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
ale czy napewno...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
AZ teraz jest w Pruszczu Gdańskim AZ Auto Serwis - Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D | 80-017 Gdańsk | Email: [email protected]
-
usterka silnika B7 BRD
to śmiało wal do ASO jak ma pełny serwis
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Led
-
usterka silnika B7 BRD
znam: AZ Auto Serwis obecnie mają warsztat w Pruszczu Gd. tel. do szefa 503-586-676 Olek
-
usterka silnika B7 BRD
auto nie odpala?? Jeżeli nie to obstawiam zdechnięcie pompowtryskiwacza. Podłącz VAGa i odczytaj błędy
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
pogratulować! ładna sztuka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
napewno nie grzana, gościu baran jeden myśli, że przycisk od sterowania głosowego to włącznik grzania
-
B6 DIVISION
oj nic nie kombinuję, jutro auto ma jechać na tankowanie a jeszcze prawie pełny zbiornik jest
-
B6 DIVISION
ej znawcy szybkie pytanie. Chcę się upewnić czy w taki sposób da się spuścić za uruchomionego auta 30 litrów paliwa (ON) ściągam wężyk zaznaczony na zielono z zaworka (przed filtrem patrząc od strony powrotu z silnika) przedłużam go, aplikuje do banieczki i odpalam furmankę pójdzie tym sposobem?
- B7 Crew
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
Mariusz wg mnie masz założony lewy znaczek na prawą stronę. Tak mi się wydaje bo one mają kształt podobny do listwy dekoracyjnej tapicerki drzwi. Druga sprawa to, że masz go chyba za nisko założonego. ja kiedyś dla przymiarki przymierzyłem tu:
-
B6 DIVISION
narazie załóż tylko moduł a taśmę swoją od B6 bo tak jak wladi napisał, że inne gniazdo w taśmie i kostka w wiązce poduchy zB6 jak kupisz kierę z B7 to zmienisz tylko taśmę i masz problem z bani
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
mam już drugą A4 i drugi raz dokładałem FIS bo żadna nie miała w standardzie. Uwierz mi, że manetki miałem używki z allegro i działają do dziś bez problemu
-
Nie odpala.
ja mam [bPW] wg etki 72Ah i w aucie od nowości do niedawna też taki był obecnie mam kupiony 74Ah
-
Nie odpala.
nie stracisz kodu. smiało wyciagaj aku. jak włożysz spowrotem to radio i navi nie zakodują się. radio/nawi żąda kodu po wyjęciu z twojego auta i podpięciu do innego auta
-
Pytanie o panel klimatronika i wyłącznik świateł
posiedź, poczytaj na forum wszystko jest
-
Pytanie o panel klimatronika i wyłącznik świateł
ten włącznik nie jest nowy, że nowy (znaczy się nie jest taki jak z ASO) to podróbka odnośnie zamiany to tak się bez problemu nie da. W w/w dziale warsztat masz tematy odnośnie zmiany włącznika etc. idę spać
-
Pytanie o panel klimatronika i wyłącznik świateł
tak przedni panel podejdzie, a jak się nie boisz to możesz podciąć boki w obecnym i podpasować pod 2din ja i kilku innych kolegów tak zrobiliśmy
-
Pytanie o panel klimatronika i wyłącznik świateł
poszukaj w dziale warsztat ---> B6/B7 jest tam o tym temat. po małej modyfikacji będzie działać. Po drugie przedni panel możesz przełożyć
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
człowieku ale tych silników bez wałków nie ma w A4 a my rozmawiamy nt. silnika BRF
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007. daniel czy ty wiesz co piszesz? przeczytaj uważnie info odnośnie BLB/BRE bo przecież chodzi o BRF a to to samo co BRE
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
poszukaj na allegro