Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ale czy napewno...
  2. AZ teraz jest w Pruszczu Gdańskim AZ Auto Serwis - Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D | 80-017 Gdańsk | Email: [email protected]
  3. to śmiało wal do ASO jak ma pełny serwis
  4. znam: AZ Auto Serwis obecnie mają warsztat w Pruszczu Gd. tel. do szefa 503-586-676 Olek
  5. auto nie odpala?? Jeżeli nie to obstawiam zdechnięcie pompowtryskiwacza. Podłącz VAGa i odczytaj błędy
  6. pogratulować! ładna sztuka
  7. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Najlepszego!!
  8. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    koledzy po nowym roku chcę zmienić sobie przednią szybkę w b7, mam w niej czujnik deszczu. czy występowała w B7 taka fioletowa szyba jak w C6?? i jeżeli tak to czy musi być do niej jakaś specjalna instalacja itd??
  9. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napewno nie grzana, gościu baran jeden myśli, że przycisk od sterowania głosowego to włącznik grzania
  10. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj nic nie kombinuję, jutro auto ma jechać na tankowanie a jeszcze prawie pełny zbiornik jest
  11. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ej znawcy szybkie pytanie. Chcę się upewnić czy w taki sposób da się spuścić za uruchomionego auta 30 litrów paliwa (ON) ściągam wężyk zaznaczony na zielono z zaworka (przed filtrem patrząc od strony powrotu z silnika) przedłużam go, aplikuje do banieczki i odpalam furmankę pójdzie tym sposobem?
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zapewne tutaj
  13. Mariusz wg mnie masz założony lewy znaczek na prawą stronę. Tak mi się wydaje bo one mają kształt podobny do listwy dekoracyjnej tapicerki drzwi. Druga sprawa to, że masz go chyba za nisko założonego. ja kiedyś dla przymiarki przymierzyłem tu:
  14. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    narazie załóż tylko moduł a taśmę swoją od B6 bo tak jak wladi napisał, że inne gniazdo w taśmie i kostka w wiązce poduchy zB6 jak kupisz kierę z B7 to zmienisz tylko taśmę i masz problem z bani
  15. mam już drugą A4 i drugi raz dokładałem FIS bo żadna nie miała w standardzie. Uwierz mi, że manetki miałem używki z allegro i działają do dziś bez problemu
  16. antonio odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    ja mam [bPW] wg etki 72Ah i w aucie od nowości do niedawna też taki był obecnie mam kupiony 74Ah
  17. antonio odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    nie stracisz kodu. smiało wyciagaj aku. jak włożysz spowrotem to radio i navi nie zakodują się. radio/nawi żąda kodu po wyjęciu z twojego auta i podpięciu do innego auta
  18. posiedź, poczytaj na forum wszystko jest
  19. ten włącznik nie jest nowy, że nowy (znaczy się nie jest taki jak z ASO) to podróbka odnośnie zamiany to tak się bez problemu nie da. W w/w dziale warsztat masz tematy odnośnie zmiany włącznika etc. idę spać
  20. tak przedni panel podejdzie, a jak się nie boisz to możesz podciąć boki w obecnym i podpasować pod 2din ja i kilku innych kolegów tak zrobiliśmy
  21. poszukaj w dziale warsztat ---> B6/B7 jest tam o tym temat. po małej modyfikacji będzie działać. Po drugie przedni panel możesz przełożyć
  22. człowieku ale tych silników bez wałków nie ma w A4 a my rozmawiamy nt. silnika BRF
  23. Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI chyba jednak nie:Zaczerpniete z innego forum Kilka slow o 2.0 TDI - 2.0 TDI 8V bez wałków wyrównoważających (np. BMM, BGW) - zero problemów mechanicznych w układzie korobowo - tłokowym, czasem (bardzo sporadycznie) pękające głowice na mostku pomiędzy zaworami a końcówką pompowtrysku, wyrabiające się gniazda pompowtrysków, awaryjne turbiny i problemy wynikające z DPF, - 2.0 TDI 16V bez wałków wyrównoważajkących z popmpkami Bosch (np. BSY, BKD, AZV) - pękają głowice do 2007 r, siadają pompki z końcówką "B", awaryjne rumuńskie turbiny, kiwające się na boki pompowtryski, drgania na obrotach jałowych, - 2.0 TDI 8V z wałkami wyrównoważającymi (np. BPW) - problemy te same co z BMM + awarie napędu pompy oleju, - 2.0 TDI 16 V z wałkami wyrównoważającymi i pompkami Bosch (np. BLB, BRE) - problemy te same co z BKD + awarie napędu pompy oleju i wałków wyrównoważających, - 2.0 TDI 16 V z wałkami (BKP, BMR, BRD) lub bez wałków wyrównoważających (BMN) ale z pompkami piezo od Siemensa - analogiczne problemy jak dla tych z Boschem + problemy z pompkami (utrata mocy, zapychanie się dysz). Generalnie najmniej awaryjny jest BMM, najbardziej BKP i BMR. Bardzo przyzwoity jest BKD roczniki od 2007. daniel czy ty wiesz co piszesz? przeczytaj uważnie info odnośnie BLB/BRE bo przecież chodzi o BRF a to to samo co BRE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.