Treść opublikowana przez antonio
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wlejesz 4 l i powinno być max do 1.9 wchodzi 3,8 l
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jestem za spotami na Matarni bo wszyscy maja troszke do dojazdu, a pod gajosem czy na skwerze to co niektórzy maja 5 minut a niektórzy godzinę żeby się zjawić :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na matarnie jest lepszy asfalcik na drodze :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wjedziesz na parking i nas poszukasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________na matarni na 20
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NAJBLIŻSZY SPOT WE WTOREK WYJĄTKOWO
-
[A4 B6]
jest strasznie wysoko, zawias -20 musowo :gwizdanie: FELGI
-
Strefa Śmiechu
było :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
8km od Pszczółek na wsi[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________lecę spać bo rano do pracy dzięki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w pewnej mieścinie zwanej tez wioską pomiędzy Pruszczem Gd. a Tczewem :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, będę się starał aby dojechać :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NASTĘPNE SPOTY TEŻ NA MATARNI ?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na drodze nie można się zagapiać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chłopaki kończy mi się bateria w lapku to do jutra pozdro antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taka praca, życie jest cięzkie ale jutro chocby się waliło i paliło przyjadę choćby za pięć 22
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
skąd wiesz, że kalosze ?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
inna branża
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kapiszony tzn ?? będę napewno ale nie wiem czy wyrobię się na 20
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI, zakład??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie to gdzie jutro i o której?? i jeszcze jedno pytanie, ile mniej więcej trwa spocik bo nie wiem czy na 20stą się wyrobię??
-
[B6 AWX] A4 B6 sedan po małych zmianach
To jak chłopak chce zmienić na Concert'a oznacza to, że paździochem jest jakiś firmowiec :gwizdanie: m_gorek zakładaj CONCERT'a
-
[B6 AWX] A4 B6 sedan po małych zmianach
Ja chyba wole cos firmowego jednak :gwizdanie: Bo te ori to taki pzadzioch Jak nie masz niskotonowego głośnika z tyłu podszybiu to się nie dziwie, że masz paździocha bo słabo Ci gra :laghing2:
-
[B6 AWX] A4 B6 sedan po małych zmianach
tapicer znał się na rzeczy
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniek a co się stało z tylnymi LED'ami ?? Fotograf a właściwie program do obróbki zdjęć PIERWSZA KLASA
-
[B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach
o tym, że spala 5,5 litra to mówią handlarze :gwizdanie: nigdy w życiu przy 170 w zwyż nie mniej niz 7 litrów
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
feeeeee