Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoff82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoff82

  1. dałem za skórę komplet z dekorami klamkami lampkami itd 80 zł (Angole do przerobienia)
  2. Silniczki są cztery, 7 voltowe. Trzy na tunelu środkowym i jeden chyba po schowkiem. Podobno silniczki są identyczne różnią się jedynie cięgna (rozróżniasz po kolorach - czerwony - odmrazanie i nogi, niebieski kratki a biały temperatura, jest jeszcze jeden od obiegu zamknietego - koloru nie pamiętam. Jeżeli coś namieszałem proszę o sprostowanie. Autko identyczne jak moje, ja miałem identyczna awarię (miga Ci panel klimy po uruchomieniu auta?). U mnie pomogło ponowne kodowanie klimatronika (bez innych napraw).
  3. Więc tak pojawiły się nowe fakty. Usterka pojawiła się po naciśnięciu (przez żonę) przycisku odparowania przedniej szyby. Wskazuje to na silniczek z klapą sterowaną czerwonym cięgnem ??? Wcześniej (tak kilka miesięcy) czasem gasło podświetlenie przycisków klimatronika - tylko przycisków, działał poprawnie. Mam jednak wątpliwości czy nie padł sterownik??? Pytanie czy klapa/silniczek może paść na jeden raz bez zadnych oznak czy to raczej stawiacie na sterownik? ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 22:15 ---------- zrobione. pomogło ponowne kodowanie.
  4. Nie wiem czy ten dział... Proszę podajcie mi prostą instrukcję kodowania klimatronika. Autko do B5 1,6 z 1995roku.
  5. tylko że u mnie wieje chłodem na twarz.... a szyby zaparowane. muszę to szybko ogarnąc. szukam jakiegoś schematu klap, żeby zobaczyć czy coś się nie zacięło.
  6. Mam podobny problem, nie chce zakładać nowego wątku. Po zapaleniu samochodu miga klimatronik - migaja symbole na wyświetlaczach - przyciski nie migają. Przyczyną nie są luty - panel miga równomiernie jak kierunkowskaz i zawsze ok 2 minut. Sterowanie wentylatorem (siłą nawiewu) działa poprawnie. Sprężarka klimy załącza się poprawnie, prawidłowo działają wszystkie pozostałe przyciski - tzn wskazanie na wyświetlaczach zmieniają się zgodnie z wciskanymi przyciskami jednak nie ma to wpływu na działanie systemu nawiewów - nie zmienia się temperatura powietrza, ani nie przałączają się klapy... Ktoś spotkał się z czymś takim?
  7. davidoff82 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    jest inaczej ukształtowany:
  8. davidoff82 odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    armi mozesz jeszcze raz dać szablon? ewentualnie [email protected]
  9. Faktycznie nic nie ma.. A jakieś inne sugestie? ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- FOLIA DO LAMP 50x25cm !!! 7 kolorów !!! HIT 2013 ! (3510773598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tego sprzedawce ktoś kojarzy? ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 20:20 ---------- podpowie ktoś?
  10. pochwal się fotkami bo jestem bardzo ciekawy efektu...
  11. Koledzy macie sprawdzonego sprzedawce pomaraczowej folii na kierunek USA? Kupiłem folie ale ona jest bardziej żółta niż pomarańczowa - nawet 3 warstwy nie rozwiązują problemu... Proszę o link do sprawdzonego sprzedawcy...
  12. Nie ten dział. Ten boczek może być jakikolwiek czarny byle z taką tapicerką bo dekor i reszte sobie zmienisz . Na dobrą sprawę może być nawet angielski - bo trzeba tylko minimalnie podciąć.
  13. Ten dźwięk pochodzi wlaśnie z rurki zamiast kata - też tak mam ale mnie nie przeszkadza. U kolegi być moze jest wstawiona taka rurka w obudowie kata? Problem rozwiąże wstawienie tłumika przelotowego w obudowie katalizatora (nie mylić ze strumienicą). U ojca w 1,6 Passat tak zrobilem i jest idelanie cicho jakby był kat. Niestety w naszych wolnossących potworkach taki jest skutek uboczny (nazywany tutaj na forum niekiedy efektem poloneza) wstawienia pustej rury w miejsce kata.
  14. Podoba mi się bardzo, sam zastanawiam się nad zakupem V70. Byc może niebawem bedę miec kilka pytań do kolegi.
  15. davidoff82 odpowiedział(a) na Paluszek temat w 1.6
    Wisko z octy?? Pierwsze słyszę...
  16. to kup dla siebie identyczny dla pewności
  17. luzik... powiedz diagnoście że jest gleba i żeby ostrożnie wskakiwal w rolki. ps. mój diagnosta przytrzymał autko lekko ręcznym żeby nie wpadło w rolki jak kulka.
  18. davidoff82 odpowiedział(a) na Majka119 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna sztuka. Koła bardzo fajne!
  19. Odgrzewam kotleta. U mnie sporadycznie nie odbija i też lewy. Dziesięć razy odbije a raz nie odbije... Jak nie odbije to nie słychać tego cykania podczas kręcenia...
  20. powiedział co wiedział....
  21. davidoff82 odpowiedział(a) na Trzesio temat w Audi A4 B5
    W kombi chyba jeszcze jest obrysówka - był kiedyś taki zestaw na forum na handel. Nie wiem czy w sedanie też jest obrys...
  22. popieram, ja tez wymieniam to co zepsute a nie całe zawieszenie... Ja mam Ori zawieszenie 210 tysi nalatane, jedynie górne prawe wahacze wymienione na febi.
  23. Same belki u mnie subiektywnie szumią bardziej niż z boxem, co nie zmienia faktu że nie da się z tym jeździć cały czas...
  24. chyba znalazłem, wygląda na to że mój "fachowiec" nadłamał ten niebieski króciec w siłowniku bo cały się rusza i tam syczy. Spróbuje to doraźnie uszczelnić poxiliną zanim nie kupię całego zamka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.