Treść opublikowana przez golfagn
-
Wymiana sprzęgła
A kiedy brzęczy?
-
Jak czytać katalog
Jeśli powiesz w ASO jaki masz VIN dobiorą Tobie pasującą część. Mailowo możesz nawet pisać do działu z częściami, chętnie podpowiadają. Części mogą się różnic, ale nie muszą. Np poprawili mocowanie uszczelek, inny materiał itp.
-
BŁĄD 01203 POMOCY
Mam dobry humor. Tylko po co zaśmiecać przydatne forum setkami tematów, skoro odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki? Wzajemnie, miłego dnia i rozwiązania problemu.
-
BŁĄD 01203 POMOCY
Po wpisaniu w Google "01203" dostajesz odpowiedź co ten błąd oznacza. Nawet na naszym forum jest to opisane (2 podpowiedź od Google w wyszukiwaniu). Potem masz 4 inne tematy o tym błędzie i z informacjami jak go rozwiązać/co sprawdzić. Proszę: Więc zlituj się i używaj Google.
-
BŁĄD 01203 POMOCY
Słyszałeś o Google? Wpisujesz tam numer błędu i masz odpowiedź.
-
Jak czytać katalog
KZP- kierownica z prawej. KZL analogicznie. Różne obudowy montowano w zależności od tego jaki masz VIN: 8E... Więc masz rację Z końcówką C jest prawdopodobnie najnowsza i zamiennik powyższych, ale niech ktoś się jeszcze wypowie,
-
Galaxy S8 opinie użytkowników
Wielkościowo są prawie takie same. Byłem nim zainteresowany, ale za taką kasę obudowa i mega panoramiczny ekran mnie nie przekonał.
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Żeby Cię nie skłamać, ale chyba jakoś 400zł chcieli w ASO w Łodzi. Ponad.
-
Nieznana część
Szklana kula mówi mi, że to część Tupolewa.
-
Brak servotronic na postoju
Poziom płynu jak? Wymień go na początek. Nie pieni się? Przepływ płynu w zbiorniczku sprawdź na postoju i jak dodasz trochę gazu.
-
Nierówna praca silnika, wypadanie zapłonu
Sprawdzenie rozrządu nic nie kosztuje i zajmuje 20 minut. Do roboty
-
Nierówna praca silnika, wypadanie zapłonu
Rozrząd sprawdzony? Wtryski ok?
-
Brakuje mocy.
Wymieniłem filtr powietrza, oba gazu i doszczelniłem resztę przewodów. Jest lepiej, ale nadal autko startuje trochę za słabo, nie rwie się do przodu. Logi ogarnę jak tylko znajdę czas, może jutro. Sprawdziłem jeszcze raz dolot, jest szczelny- aż robi się w nim podciśnienie przy zasysaniu powietrza z niego. Swoją drogą wiecie, co może być jeszcze nie tak? Cały czas stawiam jeszcze na zapchany wydech, ale strach ruszać, bo koszty i może się okazać, że jest ok. A potem wytłumacz kiedyś kupcowi, że nie kombinowane było nic i że katy są ok a tu pospawana rura... Jeszcze jeden pomysł: skrzynia biegów. Miałem kiedyś multi a ktoś wstawił manuala 5b. Patrząc od strony technicznej jest bdb, ale może ktoś dał po prostu skrzynię nie pasującą do tego silnika? Nie wiecie jakie oznaczenia mają skrzynie pasujące do BDV? 1 bieg wydaje mi się bardzo długi albo po prostu najbardziej odczuwalny brak mocy jest na niższych obrotach, nie czuć zdecydowanego szarpnięcia przy ruszaniu z miejsca. Wczoraj jeszcze sprawdziłem jak to jest z tym paleniem gum po dotychczasowych naprawach. No i bez ESP na asfalcie z bardzo dużą przyczepnością był spory dym A może jest tu na forum Łodzianin albo mieszkająca w pobliżu osoba z tym silnikiem? Może zbyt niską moc wymyślam sobie i bym z kimś porównał?
-
2.0 TDI - Nie znaleziono interfejsu
Zdarza się, przeinstaluj program na początek. Po prostu win mógł zaktualizować sterownik i nie wykrywa auta. Też tak miałem ostatnio 2 razy.
-
Brakuje mocy.
Witam ponownie, dzisiaj wreszcie zmusiłem się i sprawdziłem rozrząd. Jest ok. Zdjąłem pokrywę zaworów (prawą) i tam na oko też wszystko ok. Wymieniłem świece, zmian nie odczułem. Znalazłem jeszcze 2 przewody ciśnieniowe do wymiany, ale wątpię, czy to to. Wybacz, że dopiero odpisuję. Nie zauważyłem Twojego postu wcześniej. Przepływkę sprawdzałem wizualnie- bdb, pod kompem widać że działa (im więcej gazu tym większy przepływ powietrza pokazuje) na oko w normie, ale porównania nie mam. Logi dynamiczne postaram się zrobić w środę.
-
BRAK hamulcy pedał wpada w podłogę
Odkręciłeś zacisk, więc czemu miały by być nie zapowietrzone? Tym bardziej jak działa tylko przednie lewe skoro robiłeś lewy tył. Sprawdź, czy z zacisku nie cieknie przy okazji i czy jest sprawny (bez powodu się nie zablokował). Odpowietrz cały układ łącznie z pompą ABS i pewnie będziesz miał spokój.
-
BRAK hamulcy pedał wpada w podłogę
Odpowietrzyć?
-
Nie Wchodzi Wsteczny Bieg A4 B7 1.9 2007
Do sprawdzenia musi auto równo stać, więc albo kanał albo podnośnik warsztatowy starczy w zupełności. Sprawdź sprzęgło czy się ślizga i czy przy podniesionym aucie na wciśniętym sprzęgle i zmienianiu biegów koła się kręcą choć trochę(drgną nawet). Odpowietrz wysprzęglik a najlepiej zmień w nim płyn, bo przy podniesionym aucie to 5 minut zabawy a może coś zdziałać. Oczywiście do sprawdzenia też przy okazji wybierak, sprawdź, czy spod auta wsteczny wchodzi lepiej. Jak nie pomoże to do zdjęcia skrzynia i sprawdzenie sprzęgła. Jak nie pomoże to skrzynia do podmiany (ale w to wątpię).
-
Nie Wchodzi Wsteczny Bieg A4 B7 1.9 2007
Jaki realny przebieg? Czy podczas jazdy są jakieś dźwięki niepokojące czy cokolwiek odbiegającego od normy ze skrzyni? Sprzęgło kiedy zmieniane? Chodzi git? Sprawdź poziom oleju w skrzyni i czy nie ma w nim opiłków. Jak to sprawdzisz daj znać.
-
nagły brak hamulcy
Poziom płynu sprawdzony, gdzieś nie kapie? może być delikatny niewidoczny zaciek na zacisku, pompie itp. Sprawdź dokładnie.
-
Rura klimatyzowanego schowka
Spoko, po prostu gbur ze mnie Pamiętaj, że od Anglika dopasujesz też, ale po przecięciu w połowie i obróceniu w miejscu cięcia i po ponownym sklejeniu np taśmą porządną.
-
Rura klimatyzowanego schowka
Tak ciężko wpisać w Google "chłodzony schowek audi a4 b6"? Pierwszy wynik wyszukiwania...
-
Zakodowanie AUX in okolice Lubania
Samemu podłączyłeś radio czy oryginał?
-
[A4 b6 bex] Brak wspomagania... po raz kolejny
Jęcząca pompa nie oznacza od razu, że jest uszkodzona. Może to oznaczać powietrze w układzie. Też tak miałem. Do sprawdzenia zbiorniczek i sitko na pierwszy ogień i przewody podciśnieniowe.
-
Audi A4 B7^2.0 ALT
Serio myślisz, że problem jest z taką książką? Sam Ci zrobię taką... Rozumiem, że sprawdzałeś przebieg w salonie, że jesteś taki pewien?