Treść opublikowana przez Boosman
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ładna , ładna - też kupiłem AJL
-
Ramka 2din co myślicie?
Nie kolego nie wystarczy Dużo rzeźby , i ogólnie nie fajnie to wyglada jak bedziesz rzeźbił , lepiej ori 1din i dorzucic bose
-
Ramka 2din co myślicie?
Chłopie myślisz że ramke zmienisz i Ci wejdzie ?? Poczytaj wiecej , duzo rzeźby , klimatronik trzeba zmieniac , popielniczke , tunel
-
Ramka 2din co myślicie?
no i chcesz radio 2 din dac??
-
Ramka 2din co myślicie?
a co masz kolego 1din przedlift ?
-
Koszt użytkowania naszych czterech pierścieni :)
Auto od Marca 2016 Rozrzad , oleje , filtry -1500zł Bajery - 500zł
-
[B5 1Z] A4 TDi
pasuje normalnie ?? czy rzeźba i jeszcze pytanko u kogo przerabiałeś lampy na ciemną soczewke ?
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Piękny kolor Mam taką sama LY9B, tylko że 1.8T Q ; ] Szerokości
-
A4 B5 By Piotrek
Ładna audi , ale kolor felg nie pasuje Moim zdaniem złote tylko do czarnego ;] Do kogo te lampy poszły
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
No te felgi to wypicowało ładnie ; )
-
[A4 B5] Silver Sedan
Zrób z nią cuda , dbaj ! Szerokości
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
pieknie
-
[B5 1Z] A4 TDi
kolego to radio 2din z jakiego modelu?
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
Działaj działaj
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
5w40 Valvoline SYNPOWER kupione niedługo leci na wymiane A'la USA wpadło , czarny grill , dymione kierunki boczne i rameczki ; ]
-
Tylna dokładka zderzaka sedan do avanta
ogarnął ktoś czy pasuje z avanta do sedana ?
-
dokładka / hokej PDC - a4 b5 avant / sedan
Witam.Mam pytanko .Czy dokładka / hokej tylni PDC z AVANTA pasuje do SEDANA ?? Polift > Polift ?? ?Jest pełno do kombi a do sedana brak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Szczęściarza
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
No racja - tylko szkoda że czasami trakcji brakuje
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Dałbyś rade nagrać dźwiek??
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Ładnaaa - jaki wydech??
-
[A4 B5] 1.6 AHL Avant by MateuszZ
Bardzo ładny avancik Kolego masz może dojscie do jakiś części tam w niemczech do audiolki
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
Ładna , wieksze fele , mody z silnikiem i piekna bestia ; )) Szkoda że nie QQQQ
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dużo rzeźby żeby wsadzić przedni zderzak od S4 ?
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Kolego możesz nagrać dźwiek jak Ci brzmi na tym wydechu RM ??? ;] Ładne audi , ale moim zdaniem takie fele to 125km to za duzioooo ;(