Treść opublikowana przez Exmi
- Bremse
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Napisz do Galetto, on może Ci pomoże
-
Audi navigation plus
Zwykły rns e czyta maksymalnie 4gb, jeśli ledowy to 32gb. Także ty masz ten pierwszy, więc musisz kartę maks 4gb
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Nie jest dużo roboty, wszystko znajdziesz na forum, wystarczy poszukać
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
S line wewnętrzny masz , zewnętrznego nie
-
A4 B7 / Kolorowy FIS z Navi - dorzucam RNS-E
Jak będziesz miał wszystkie przejściówki i kostki to z podłączeniem nie będziesz miał żadnego problemu, nic skomplikowanego.
-
Uchwyt na kubki- w tunelu?
Tak, to jest tunel do b6 b7 wersja USA, rarytas
-
Przełącznik świateł w chromie
Chrom da się ściągnąć, bo to tylko nakładka jest w chromie
-
Wódka Gazowana?
Nie polecam.
-
RNS-D pojawiające się białe Kreski
To samo u mnie pojawiło się tylko że w rns e, i jedna czerwona pionowa linia, Nie przeszkadza to w użytkowaniu, pół roku już tak mam i jak była jedna kreska tak jest
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie ma chyba drugiej B6 na tym forum tak doposazonej jak Twoja :-) To teraz nie będzie słychać klekotu tdi? :-D
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki, to moje na zimę 16 mają 48, a chciałem włożyć teraz 312 więc trzeba poczekać chyba do wiosny aż założę 17.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A wiesz może z jakim et miał te alu ?
-
Informacje na temat komisu w Kościerzynie
A przed tym pytaniem miałeś jakiś z nimi jakiś kontakt mailowy ?
-
Bardzo mocno paruje szyba przednia
Co rok
-
Bardzo mocno paruje szyba przednia
W podszybiu, po lewej stronie akumulatora
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie alu 16 z ET48 wejdzie mi na 312 ? Czy ewentualnie potrzebny byłby dystans?
-
opinie o hamowni dynomet
Forumowy Spanky korzysta z takiej hamowni, zrobił już setki aut na takiej hamowni i chyba nikt nie narzekał
-
Zmieniarka yatour problem.
Zależy pewnie jaki pendrive.Mi akurat dwóch nie czytał, więc przerzuciłem się na sd. Także wkładaj kartę, nie powinno być problemów.
-
Zmieniarka yatour problem.
San diski chyba są dość wolne, u mnie też san disk 8gb nie chodził. Karta sd 8gb powinna jeszcze pójść bo karty są szybsze od pendrivów, ale optymalnym rozwiązaniem będzie karta sd 4gb. A dobrze ponumerowałeś foldery ? CD01 itd ?
-
Zmieniarka yatour problem.
A jakiej wielkości pendrive ? Bo yatour chyba czyta do 4gb i chyba też nie każdy pendrive, najlepszym rozwiązaniem byłaby karta sd
-
B6 DIVISION
http://www.bmcustoms.pl
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No to musisz, kupić żeby grał tył i radio :-) A rns e to prawda, prócz tego że to oryginał który się ładnie komponuje to w tych pieniądzach które trzeba za niego zapłacić to on wcale nie jest jakiś mega funkcjonalny. A żeby był, to trzeba do niego drugie tyle dopłacić.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bez bose też jest potrzebny. Do bose jest po prostu inny. Ale czy będziesz miał sterowanie z kierownicy to akurat pewności bym nie miał, z tego co się orientuję to raczej niekoniecznie. Musiałbyś się dopytać. Z tego co widzę to to radio kosztuje blisko 1000zł, będziesz kupował nowe ? Bo w tych pieniądzach mógłbyś pomyśleć żeby kupić rns e. Za 1200zł już można kupić, dokładasz kosz 2din i całkiem inaczej to wygląda
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To potrzebujesz przede wszystkim tego: http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-i6631022844.html Bez tego nie będzie Ci grał tył oraz sub. W zależoności też czy masz bose czy nie, bo jak bose to jakiś inny jest, musisz doczytać, a jak nie masz to ten pasuje. No i http://allegro.pl/ramka-radia-audi-a4-b6-8e-separator-antena-klucze-i5730800730.html. Ramka i separator anteny Chyba tyle. Tyle że trochę kiepsko będzie się komponowało to radio z wnętrzem, tym bardziej że z tego co widzę ma niebieskie podświetlanie ? A myślałeś o Yatourze ? Zawsze to kompromis, zostajesz przy ori radiu a masz możliwość podłączenia karty pamięci, pendrive, auxa