Treść opublikowana przez nik23
-
buja silnikiem
Odbój na przednim pasie obejrzyj. Zrób logi 013 023 004
-
Bardzo mocne drgania wydechu na wolnych obrotach + gryzące spaliny
Szczerze gratuluje Artur
-
Problem z pompowtryskami
180-220 roznie to wychodzi, niekiedy gdy twardo pracuje to przestawiam na 220 ale przewaznie daje 180. Zasada jest taka ze jak bedzie za duzo cofnięte to powstanie luz i uwali zabezpieczenie sprężyny A ty chcesz mechanikowi tłumaczyć jak ma to zrobić? Czy chcesz mu patrzeć na ręce i wiedzieć czy wie co robi?
-
Problem z pompowtryskami
Powinno być to ta sama wydajność
-
Szarpie silnikiem i dymi na biało AVF
Raczej pompka padła, spróbuj uszczelnienia wymienić i zamienić drugi z czwartym miejscami, ale raczej bedziesz sie musiał za pompką rozejrzeć
-
[ALL TDI PD] Buja na boki przy biegu jałowym
To normalne, mój tez na postoju jak gazuje delikatnie buja ( gdy wciskam puszczam wciskam gaz) wiec nie szukaj problemu tam gdzie go miema, jak masz za duzo kasy to zrób sobie drl/clh lustra fotochrom zewnatrz i wewnatrz i pewnie ci jeszcze kasy zostanie niz jakbyś zaczął wymieniać dwumasy wałek, pompki i bóg wie co jeszcze
-
1.9TDI ciepły nie odpala
Czujnik położenia wału (G28) do wymiany raczej, jezeli byłby to czujnik polozenia walka rozrządu (G40) to silnik by odpalał z opóźnieniem (po około pełnym obrocie) w trybie awaryjnym z ograniczonymi obrotami i dawką paliwa. Czujnik polozenia wału gdy pada to po podgrzaniu niedaje sygnału, swego czasu testowało sie go podgrzewając go opalarką Tylko tu jest takie ale ze niepowinien wcale zapalić az nie ostygnie i dziwnych dźwięków raczej tez nie powinno być. Zrób loga grupy004 gdy niechce odpalić.
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
038 145 209 N
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
A patrzyłeś czy kruciec na vacum nie luźny? Jak lużny to ci podciśnienie sp***rza i takie cuda sie dzieją. Jezeli luźny to zalecam poszukać innej z wkrecanym już krućcem( mlodą rocznikowo kupi juz za 200pare złotych) chyba ze krucho z kasą to mozesz oklepać kruciec i okleić klejem do metalu.
-
[AWX] problem po zatankowaniu
Trzecia pompka coś kuleje, najprawdopodobniej uszczelnienia, bipy tez na - Zrób loga grupy 004
-
AWX. Dymi na czarno, a nie jedzie
Log 3 8 11 dynamiczne
-
[AWX] problem po zatankowaniu
Mi fis pokazywał 50 km a silnik zgasł i sie zapowietrzył, więc tu chyba niema reguły.
-
[AWX] problem po zatankowaniu
Wiem jakie przebiegi mają samochody, sprowadzałem auta z berlina i z bevervijk i duzo już widziałem. Tylko w Polsce to tak pięknie wygląda ze auto 15 letnie ma 200-300kkm widziałem passaty z przebiegami rzedu 800 i na granicy miały 300, Niemiec niekupi diesla jezeli niema duzo jeździć bo to nieopłacalne, diesel jest drogi w utrzymaniu i opłaty od diesla sa w niemczech duze. A uwierzcie mi niemcy sa strasznie wyliczeni i gwarantuje nie płaczą jak sprzedają. Koniec ot Konektory niech sobie kolega podogina na pd w wtyczkach, zapaliła sie jakaś kontrolka? Błedy na vcds w engine 01? Logi jakieś trzeba by zrobič.
-
[AWX] problem po zatankowaniu
To jeżeli pd są takie niezniszczalne jak twierdzisz to skąd tyle tematów na forum o problemach z nimi?Ba skąd tyle firm zajmujących sie regeneracją? Albo jeszcze dalej skąd masz robote? Wszystko sie zużywa nawet te twoje nieśmiertelne pd, widocznie masz fart ( trafiłeś na jakieś super mocne pd). Tylko ile tego syfu filtr może przyjąć? Zapytałeś kolegi kiedy wymieniał filtr? Na jaki? Jak juz fis pokazal 10km to już w baku niemiał praktycznie nic. Stosowałem wielokrotnie l&m diesel spulung 2666 i l&m pro diesel system reiniger 5156. I moge zagwarantować że jezeli pompki zdechły to nie zmartwychwstaną. Minimalnie poprawią sie bipy o 5-10 i korekcje o jakieś grosze ale nie oczekujmy cudów.
-
Problem z pompowtryskami
038103385A 038 103 385A WHT000530 Wymiary: gwint M6 długość gwintu 64 mm Do twojego 64 mm bo sa tez 88 mm to sa do nowszych chyba Tak 4 sztuki na każdą pompke po jednej
-
Problem z pompowtryskami
Oringi zgadza sie 4 ( 2wieksze jeden sredni w innym kolorze i mały) Podkładka termiczna taga gruba pomarańczow,żółta zgadza sie Cycek? Grzybek może (sworzeń kulisty) Metalowe koluszko też sie zgadza. Śruba jezeli jest w zestawie to napewno do regulacji co w popychaczu jest, taka krótka. Ty musisz kupić 4 śruby do mocowania pompowtrysku takie dłuższe na klucz spline bardzo twarde chyba 10.0 one sa takie długie na 7 cm(całe z łebkiem) gdziesś mam ich numer to poszukam i wrzuce
-
Problem z pompowtryskami
Piotrze trzecia pompke nie czwartą
-
[AWX] problem po zatankowaniu
Mogło wode pociągnąć z dna baku i pompke przytrzeć, może ją puści. Tak zgaduje bo niewiem co ty tam na dnie masz w baku a w ropie to już różne cuda widziałem jak kupowałem paliwo do kanistra ciągniką,
-
Kod 17965 Tryb awaryjny po przekroczeniu 3500-4000 obr.
Najgorszy ból to rozkręcić gorącà strone turbo bez palnika nieobejdzie sie.
-
Problem z pompowtryskami
Niezawracaj sobie tym narazie głowy, na początek udaj sie do mechanika i kaz mu wymienić uszczelnienia pd i przełożyć miejscami pompki 1 i 3. I tyle narazie. Z tymi środkami na cuda nielicz. Przy korekcji rzedu 2 niebedzie znacznego efektu. Moze ciutke bipy sie poprawią ale niewiele.
-
Problem z pompowtryskami
Na początek zrób logi, 13 23 wklej na vaglog.pl i wrzuć tu. Masz jakieś pojęcie o mechanice? Dasz rade sam to wymienić? Czy bedziesz dawał do mechanika? Trzeba wymienić uszczelnienia na wszystkich pompkach, ocenić stan gniazd pd, jezeli wybite już bardzo trzeba głowice dać do wprasowania tulejek gniazd pd, jezeli troche to wystarczy przeszlifować i poskładać, pompke nr 3 zamienić miejscem z nr1. Zrobić logi jeszcze raz i wrzucić znów na vaglog.pl i tutaj Logi rob na rozgrzanym silniku.
-
slaby rozruch na cieplym silniku
Ja logów nie widziałem. A nikomu na slowo nie bede wierzył.
-
Problem z pompowtryskami
Oringi ( uszczelnienia pd) komplet na jeden pd to koszt 30 zl wiec za 4 wychodzi 120zl więc nie majątek. Najpierw zrób logi 4 13 23 w jednym logu, potem zależnie co tam wypatrzymy. Ale ja na początek wymieniłbym uszczelnienia i zamienił pompki miejscami( korekcja to nie tylko pompka)
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Ladnie pracuje?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Liqui molly diesel spulung około 50-60pln za0,5l najlepiej z słoika przez dwa filterki do benzyny (filterki kupi w byle sklepie po 5.5pln) do tego z 2m wężykaBip natomiast to czas otwarcia elektrozaworu. Sterownik ma przewidziany czas i jeżeli pompka jest dłużej otwarta to bip jest na+ takie odchylenie od czasu optymalnego