Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nik23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nik23

  1. nik23 odpowiedział(a) na radekaudi temat w 1.9TDI
    Odbój na przednim pasie obejrzyj. Zrób logi 013 023 004
  2. Szczerze gratuluje Artur
  3. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    180-220 roznie to wychodzi, niekiedy gdy twardo pracuje to przestawiam na 220 ale przewaznie daje 180. Zasada jest taka ze jak bedzie za duzo cofnięte to powstanie luz i uwali zabezpieczenie sprężyny A ty chcesz mechanikowi tłumaczyć jak ma to zrobić? Czy chcesz mu patrzeć na ręce i wiedzieć czy wie co robi?
  4. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Powinno być to ta sama wydajność
  5. Raczej pompka padła, spróbuj uszczelnienia wymienić i zamienić drugi z czwartym miejscami, ale raczej bedziesz sie musiał za pompką rozejrzeć
  6. To normalne, mój tez na postoju jak gazuje delikatnie buja ( gdy wciskam puszczam wciskam gaz) wiec nie szukaj problemu tam gdzie go miema, jak masz za duzo kasy to zrób sobie drl/clh lustra fotochrom zewnatrz i wewnatrz i pewnie ci jeszcze kasy zostanie niz jakbyś zaczął wymieniać dwumasy wałek, pompki i bóg wie co jeszcze
  7. nik23 odpowiedział(a) na mig0 temat w 1.9TDI
    Czujnik położenia wału (G28) do wymiany raczej, jezeli byłby to czujnik polozenia walka rozrządu (G40) to silnik by odpalał z opóźnieniem (po około pełnym obrocie) w trybie awaryjnym z ograniczonymi obrotami i dawką paliwa. Czujnik polozenia wału gdy pada to po podgrzaniu niedaje sygnału, swego czasu testowało sie go podgrzewając go opalarką Tylko tu jest takie ale ze niepowinien wcale zapalić az nie ostygnie i dziwnych dźwięków raczej tez nie powinno być. Zrób loga grupy004 gdy niechce odpalić.
  8. 038 145 209 N
  9. A patrzyłeś czy kruciec na vacum nie luźny? Jak lużny to ci podciśnienie sp***rza i takie cuda sie dzieją. Jezeli luźny to zalecam poszukać innej z wkrecanym już krućcem( mlodą rocznikowo kupi juz za 200pare złotych) chyba ze krucho z kasą to mozesz oklepać kruciec i okleić klejem do metalu.
  10. nik23 odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    Trzecia pompka coś kuleje, najprawdopodobniej uszczelnienia, bipy tez na - Zrób loga grupy 004
  11. Log 3 8 11 dynamiczne
  12. nik23 odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    Mi fis pokazywał 50 km a silnik zgasł i sie zapowietrzył, więc tu chyba niema reguły.
  13. nik23 odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    Wiem jakie przebiegi mają samochody, sprowadzałem auta z berlina i z bevervijk i duzo już widziałem. Tylko w Polsce to tak pięknie wygląda ze auto 15 letnie ma 200-300kkm widziałem passaty z przebiegami rzedu 800 i na granicy miały 300, Niemiec niekupi diesla jezeli niema duzo jeździć bo to nieopłacalne, diesel jest drogi w utrzymaniu i opłaty od diesla sa w niemczech duze. A uwierzcie mi niemcy sa strasznie wyliczeni i gwarantuje nie płaczą jak sprzedają. Koniec ot Konektory niech sobie kolega podogina na pd w wtyczkach, zapaliła sie jakaś kontrolka? Błedy na vcds w engine 01? Logi jakieś trzeba by zrobič.
  14. nik23 odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    To jeżeli pd są takie niezniszczalne jak twierdzisz to skąd tyle tematów na forum o problemach z nimi?Ba skąd tyle firm zajmujących sie regeneracją? Albo jeszcze dalej skąd masz robote? Wszystko sie zużywa nawet te twoje nieśmiertelne pd, widocznie masz fart ( trafiłeś na jakieś super mocne pd). Tylko ile tego syfu filtr może przyjąć? Zapytałeś kolegi kiedy wymieniał filtr? Na jaki? Jak juz fis pokazal 10km to już w baku niemiał praktycznie nic. Stosowałem wielokrotnie l&m diesel spulung 2666 i l&m pro diesel system reiniger 5156. I moge zagwarantować że jezeli pompki zdechły to nie zmartwychwstaną. Minimalnie poprawią sie bipy o 5-10 i korekcje o jakieś grosze ale nie oczekujmy cudów.
  15. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    038103385A 038 103 385A WHT000530 Wymiary: gwint M6 długość gwintu 64 mm Do twojego 64 mm bo sa tez 88 mm to sa do nowszych chyba Tak 4 sztuki na każdą pompke po jednej
  16. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Oringi zgadza sie 4 ( 2wieksze jeden sredni w innym kolorze i mały) Podkładka termiczna taga gruba pomarańczow,żółta zgadza sie Cycek? Grzybek może (sworzeń kulisty) Metalowe koluszko też sie zgadza. Śruba jezeli jest w zestawie to napewno do regulacji co w popychaczu jest, taka krótka. Ty musisz kupić 4 śruby do mocowania pompowtrysku takie dłuższe na klucz spline bardzo twarde chyba 10.0 one sa takie długie na 7 cm(całe z łebkiem) gdziesś mam ich numer to poszukam i wrzuce
  17. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Piotrze trzecia pompke nie czwartą
  18. nik23 odpowiedział(a) na Go0fi temat w 1.9TDI
    Mogło wode pociągnąć z dna baku i pompke przytrzeć, może ją puści. Tak zgaduje bo niewiem co ty tam na dnie masz w baku a w ropie to już różne cuda widziałem jak kupowałem paliwo do kanistra ciągniką,
  19. Najgorszy ból to rozkręcić gorącà strone turbo bez palnika nieobejdzie sie.
  20. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Niezawracaj sobie tym narazie głowy, na początek udaj sie do mechanika i kaz mu wymienić uszczelnienia pd i przełożyć miejscami pompki 1 i 3. I tyle narazie. Z tymi środkami na cuda nielicz. Przy korekcji rzedu 2 niebedzie znacznego efektu. Moze ciutke bipy sie poprawią ale niewiele.
  21. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Na początek zrób logi, 13 23 wklej na vaglog.pl i wrzuć tu. Masz jakieś pojęcie o mechanice? Dasz rade sam to wymienić? Czy bedziesz dawał do mechanika? Trzeba wymienić uszczelnienia na wszystkich pompkach, ocenić stan gniazd pd, jezeli wybite już bardzo trzeba głowice dać do wprasowania tulejek gniazd pd, jezeli troche to wystarczy przeszlifować i poskładać, pompke nr 3 zamienić miejscem z nr1. Zrobić logi jeszcze raz i wrzucić znów na vaglog.pl i tutaj Logi rob na rozgrzanym silniku.
  22. nik23 odpowiedział(a) na bern temat w 1.9TDI
    Ja logów nie widziałem. A nikomu na slowo nie bede wierzył.
  23. nik23 odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Oringi ( uszczelnienia pd) komplet na jeden pd to koszt 30 zl wiec za 4 wychodzi 120zl więc nie majątek. Najpierw zrób logi 4 13 23 w jednym logu, potem zależnie co tam wypatrzymy. Ale ja na początek wymieniłbym uszczelnienia i zamienił pompki miejscami( korekcja to nie tylko pompka)
  24. Liqui molly diesel spulung około 50-60pln za0,5l najlepiej z słoika przez dwa filterki do benzyny (filterki kupi w byle sklepie po 5.5pln) do tego z 2m wężykaBip natomiast to czas otwarcia elektrozaworu. Sterownik ma przewidziany czas i jeżeli pompka jest dłużej otwarta to bip jest na+ takie odchylenie od czasu optymalnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.