Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nik23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nik23

  1. nik23 odpowiedział(a) na Pawci_o temat w 1.9TDI
    Jezeli wcześniej dobrze działał na tym programie to dalej powinien. Tutaj jest w czymś innym problem.
  2. Po wymianie pompki wszystkie objawy ustąpiły? Jaką kupiłeś regenerowaną czy używke?
  3. nik23 odpowiedział(a) na bern temat w 1.9TDI
    Kolego fulki synchro to kąt synchronizacji wałka rozrządu, i kolega wyżej już napisał ze naprawił ustawiając.
  4. nik23 odpowiedział(a) na Pawci_o temat w 1.9TDI
    Zacznijmy od tego czy spalanie wzrosło po modyfikacji programu?
  5. nik23 odpowiedział(a) na Pawci_o temat w 1.9TDI
    To jak mocno te hamulce mają trzymać zeby półtorej tony sie z górki nie toczyło? Wtedy po przejechaniu kawałka miałbyś tarcze czerwone od tarcia i nagrzania. Jeżeli chcesz sprawdzić czy nieblokuje to auto na lewarek i obracaj za koło i po kolei wszystkie. Sprawdz ciśnienie w oponach to też wpływa na spalani( nieznacznie ale zawsże troche)wymień termostat niedogrzany silnik więcej pali, chociaż jak termostat dednie to silnik nie osiągnie 90 wcale. Jest zima jeździsz na ogrzewaniu i poprostu silnik nienadąrza ogrzewać, taki urok diesla. .Do sprawdzeńie szczelność dolotu(wąz"S"), egr do czyszczenia. I jeszcze wiele innych. A tak wogóle jakie odcinki jeździsz? Trasa miasto? Jakie prędkości? Ile spalanie? Z fisa średni? Czy liczysz z tankowania? Lej pod korek, do rezerwy i znow pod korek i napisz ile kilosow i jakie srednie wyszło, fis kłamie!
  6. nik23 odpowiedział(a) na Audi_B6_Fan temat w 1.9TDI
    Zrób logi grupy 13 23 18 A potem loga grupy 4 Wszystko w engine 01
  7. nik23 odpowiedział(a) na Pawci_o temat w 1.9TDI
    Ma na myśli kąt synchronizacji walka rozrządu. Grupa 4 na vag
  8. Jeżeli czujnik walnięty to świece wogóle mogą niegrzać i do tego dawka startowa jest zła. Wymieniaj i testuj dalej czy wszystkie świece grzeją.
  9. Do zmiany świec nietrzeba ściągać zadnej pokrywy chyba że masz na myśli osłone silnika.A problemy z odpalaniem na zimnie to też mogą byç pompki.( to tylko tak dla wyjaśnienia) świece na beru zmień, może być też czujnik temperatury walnięty, lub przekaźnik świec w podszybiu (chyba niebieski o ile dobrze pamiętam)
  10. Łukaszu ten zakład o którym pisałem jest w mojej okolicy w małopolskim, cennika nieznam pamiętam tylko że test 50 zl,
  11. Uszczelnienia pompek to nie tylko przybywanie oleju, może także przez to dostawać si kompresja do szyny paliwowej i powodować zakłócenia pracy pompek
  12. Logi i pomiar ciśnienia na vacum, a najlepiej jak vacum sprawna to wyjmuj pompki i na stół do sprawdzenia
  13. To może miałeś gdzieś naciętą uszczelke bo wątpie by specjalnie ci Łukasz uszczelke uwalał. Ja odkąd w tym grzebie zawsze składam bez silikonu i niecieknie.
  14. Pisałeś że sam wyjmowałeś pompki i wkładałeś. Więc wyciąg tą czwartą jeszcze raz nic nie przekładaj, obejrzyj oringi i podkładke na dole wszystko jeszcze raz obejrzyj, założ nowe uszczelnienia (30zł) i pomału ostrożnie poskładaj, obejrzyj też to gniazdo(pamiętam że robione). Albo poprostu wyjmij pompke i do zakładu na stól i wiesz wszystko, wtedy decyduj co dalej
  15. Kolega miał przypadłość że uwalił pompki po zatankowaniu na pewnej stacji trzy dedły. A o drugim Wam raz tu wspominałem też że kupił na allegro komplet filtrów do całego silnika za jakieś nieduże pieniądze( niemarkowe) i uwaliło mu wszystkie pompki( byly problemy z odpalaniem) Używałeś jakiegoś liqui molly? By przepłukać układ? To jeszcze spróbuj bo niepamiętam co robiłeś a niechce mi sie od nowa czytacć całego tematu
  16. Gdzieś czytałem że masz spadek mocy Łukasz. Czy są też problemy z odpalaniem? Na ciepłym, na zimnym, jak mróz? Ja patrząc na te logi poważnie sie zastanawiam czy jest to problem z jedną pompką. Pompke niejest łatwo uwalić, ale jak już znajdziesz sposób by to zrobić ( tani zamiennik filtra, gówniane paliwo) to najczęściej nie uwalisz jednej. Poważnie Ci kolego radze wyjmij wszystkie i zawieź na stół probierczy. I lepiej nastaw sie na koszta
  17. nik23 odpowiedział(a) na newman1 temat w 1.9TDI
    Masz wymienione wszystkie na ar czy jedną?
  18. nik23 odpowiedział(a) na xela94 temat w 1.9TDI
    Regenerowałeś? Czy używka?
  19. Któryś z kolegów co regenerował pompki mówił ze sprawdzenie w serwisie co regenerował kosztowało go 50 zl za sztuke. Informacja niesprawdzona przezemnie nie było okazji
  20. Rozwiązał ktoś problem bo widze że temat umarł a strasznie jestem ciekawy.
  21. Podoginaj napewno sie poprawi, i problem zniknie. Musisz uwolnić przewody z wtyczek i delikatnie kombinerkami ściśnij tylko nie zgnieć całkiem. I potem załóż wtyczki i spowrotem pozakładaj. Jak problem zniknie całkowicie to niegrzeb w ecu. Jak dalej będą jakieś problemy to spray kontakt i papierek drobny jakiś malutki pilniczek i przekaźniki poczyść i psiknij kontaktu. Jeżeli dalej były by jakieś problemy to pisz będziemy coś myśleć. I możesz na allegro kupić sobie kabelek jest bardzo przydatny jeżeli chcesz sam coś robič a kosztuje pare zł dosłownie Marcin naprawiłeś? Znikły problemy?
  22. Niema żadnej kolejności, nietrzeba nawet uszczelki wymieniać na starej składasz i żadnego silikonu! Bo już miałem wiele przypadków że jak ktoś w tym grzebał to na silikonie poskładał i uszczelka na złom. I niedociągaj bardzo mocno potem pokrywy tak jak była dokręć z czuciem
  23. Może konektory nie łączą w wiązce do pd trzeba by zdjąć pokrywe zdjąć wtyczki uwolnić konektory podociskać kombinerkami i poskładać
  24. Albo szukaj używki z gwarancją wyjdzie taniej niżregeneracja Le nigdy niewiadomo jaka sie trafi, chociaż regeneracja też różnie wychodzi
  25. Pompke musiałbyś zawieźć gdzieś gdzie regenerują i mają maszyne do tego możliwe że nie potrafi już utrzymać ciśnienia i paliwo z niej ścieka przez rozpylacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.