Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. 1.8

    k232 odpowiedział(a) na Karol Żyła temat w 1.8
    U mnie klekotanie przy odpalaniu to byly zawory, stukaly z powodu niskiego cisnienia oleju, zmienilem pompe oleju i auto jak nowe, a obroty u mnie byly spowodowane zle dobranymi wtryskami lpg oczywiscie gaz na gwarancji to wtryski zostaly wymienione. A przy okazji zmienilem odme z wezykami plus wyczyscilem przepustnice i zrobilem adaptacje.
  2. Klimatyzacja obciąża samochód tym bardziej, że auto ma swoje lata mi się wydaje, że to normalne
  3. Najbardziej prawdopodobne, sprawdź błędy jeszcze. Może być też haczyk, warto poszukać przed wydaniem kasy. Ja u Siebie zmieniłem przepływomierz bo też mi słabo auto jechało, kupiłem oryginalny ale używany i całkiem inne auto.
  4. U mnie klima raz działała raz w cale się nie chciała włączyć, przycinał się wiatrak od klimy więc go wymieniłem klima poszła na serwis do sprawdzenia i działa bez zarzutu, może komuś coś tym postem podpowiem. A falujące obroty przy klimie co to znaczy? Idzie do 5 tysięcy i spada do 500 czy jak dojeżdżacie do świateł to spadnie troszkę poniżej 800 i wraca na swoje miejsce?
  5. Wtryski gazu sprawdź miałem tak u siebie, złe wtryski do lpg byly dobrane i takie same jaja.
  6. k232 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Klekota bo slabe ciśnienie i zawory stukają ja wlasnie bede w czwartek robil pompę oleju ale nie przechodzę na 5w:) poczekaj az ja wymienię to powiem Ci jakie efekty
  7. k232 odpowiedział(a) na lukaszkostecki temat w 1.8
    Za malo mocy na quattro, ja mam tez 125km bez quattro i nie narzekam
  8. k232 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Panowie jaką w końcu polecacie tą pompę oleju bo już nie mam mózgu w tej sprawie
  9. k232 odpowiedział(a) na Tonik temat w 1.8T
    Plus do tego amortyzatory i redukcja oleju? Kompletnie szkoda pieniędzy.. Szukaj kogoś i sprzedawaj.
  10. k232 odpowiedział(a) na Tonik temat w 1.8T
    A ile wyniesie Cię ta robota co napisałeś w 1 poście?
  11. k232 odpowiedział(a) na Tonik temat w 1.8T
    O w piz** Tyle dołożyłeś i jeszcze masz coś do wymiany? Ehh no to Ci powiem, że ciężka sytuacja, z jednej strony tyle dołożyłeś to pasuje zostawić ale znowu dołożyć z 3 tysiące jak nie więcej to też tak o .. W sumie u mnie też prawdopodobnie napinacz do wymiany bo po każdym odpaleniu silnika coś stuka przez 3 sekundy nie ważne czy silnik zimny czy gorący , nie jesteś sam
  12. k232 odpowiedział(a) na Tonik temat w 1.8T
    No koszt Ci się przytrafił sakramencki Może pomyśl o aucie z Salonu, płacisz 500 czy 600 zł miesięcznie bez wkładu własnego i parę lat jeździsz jak gość A ile dołożyłeś już do tego auta? Ja mam A4B5 1.8 125 KM dokładam ile potrzeba, ale mam pewność, że auto mnie wszędzie dowiezie, nie oddam go za nic. Przyjdzie czas złomu to wtedy się go pozbędę
  13. Klima ma syczeć po wyłączeniu, normalny objaw. Jak masz LPG to zacznij od sprawdzenia wtrysków.
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    O widzisz o to mi chodziło, dzięki bardzo :)
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Zaświeca mi się kontrolka oleju na czerwono, wszystko co związane z olejem zostało sprawdzone i wszystko jest na + Oddałem ostatnio auto do elektryka, powiedział mi, że jeżeli nie mam immoblizera w zegarze to może podpiąć pod mój zegar jakiś inny zegar i ten mój sprawdzić od środka, sam nie wiem jak to dokładnie napisać ale coś w tym stylu. I pytam was czy to prawda co on mi powiedział?
  16. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko Wszystkim Panowie, czy da się sprawdzić zegar VDO od środka drugim zegarem? Audi A4B5 1.8 ADR 1997 rok. Prawdopodobnie zegar ma jakieś 'czujki' nie pamiętam jak mi to elektryk mówił, i podpinając drugi zegar da się ten zegar od środka jakoś sprawdzić, czy to faktycznie tak jest?
  17. A gwarancja nic nie pomoże? Ja mam 2 lata gwarancji na akumulator.
  18. Fakt, nie wziąłem tego pod uwagę
  19. Wez zrob sobie przegląd butli, jak butla jest niezardzewiała i sprawna to inspektor Ci na 10 lat podbije, nie wiem za jakie pieniądze u Ciebie zrobią ale ja u siebie trafilem za 130 zl i mam butle sprawna podbita na 10 lat , a później jak już masz założoną instalację lpg to proponowałbym żebyś założył polska instalacje, nie policza Ci tyle ile za nowa bo juz masz zalozona, musza tylko zmienić elektrykę i kompa i nie będziesz mial problemu z serwisem:P
  20. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Muszę sprawdzić jeszcze na gorącym silniku, na zimnym 5bar pokazuje
  21. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Kto mi może sprawdzić popychacze i w jaki sposób? No dobra po calej nocy sie zgodze ze cos chwile stuka przy odpaleniu bo zanim dopompuje oleju to kilka sekund trzeba ale czemu przy gorącym silniku stuka jak odpalam? Jak popychacze to jest to coś groźnego czy mozna z tym jeździć?
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Otworzyłem maskę i szczerze mówiąc głos dochodził z przodu silnika, a nie przypadkiem popychacze? Czy ktos poratuje na tym forum? A ktoś inny może wypowiedzieć się na temat filmiku z 1 posta?
  23. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Jak masz gaz to sprawdź wtryski gazowe bo mialem to samo i wadliwe byly wyryski a przy okazji zerknij na swiece i kable
  24. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Dodałem bardziej dokładny filmik w 1 poście. Proszę o pomoc teraz będzie łatwiej odsłuchać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.