Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ktoś może mi powiedzieć jak to jest z tą sondą? Jadąc na biegu i wrzucając luz nagle na kilka sekund sonda stoi na 0, nie powinna cały czas pracować ? Może właśnie te chwilowe przerwanie działania sondy powoduje u mnie falowanie obrotów ? @zwonko dlaczego mam dać sondzie spokój ? Lepiej działaj u Siebie w mieście żeby Ci drogi porządne zrobili bo po przejechaniu 20km po Tarnowie byłem bardziej zjebany niż z południa nad morze ?
  2. k232 odpowiedział(a) na tomek71wzw temat w 1.8
    Pisz do @dzik, rozrząd bierz INA
  3. k232 odpowiedział(a) na Pesche temat w 1.8
    Ja przeszedłem z 10W40 bez zbędnych płukanek na 5W40 i jest miodzio.
  4. Wymieniłeś sam napinacz a co z łańcuchem ?
  5. Teraz to jest loteria. Jak Ty jzździsz tylko po autostradzie to załóż skv bo dużo nie zapłacisz a chwilę Ci na pewno posłużą. Ja bananów jeszcze u Siebie nie zmieniałem odkąd mam auto a to są jakieś najtańsze, zmieniałem dolne proste na SWAG a górne lewe i prawe po obu stronach wrzuciłem febi, zrobione jakieś 30k km i na razie cisza.
  6. Nie ma co porównywać RTS a SKV Jak jeździsz po autostradzie to wkładaj skv.
  7. @przem8 po co w Lema ? Jak jeździ po autostradach to niech skv wkłada bo drogi są dobrej jakości ?
  8. Ciężko zadzwonić do sklepu z częściami i zapytać o cenę? Robota ze 150 zł za całość.
  9. W tym przypadku pasuje zmienić akumulator a nie czyścić kwas Jak kwas wydostaje się z akumulatora to jak to ma być sprawne ?
  10. To po co chcesz zmieniać? Zostań przy tym oleju, masz sprawdzony i jest to bardzo dobry olej, na pewno silnik jest zadowolony
  11. A jak miałeś wlany LM to brało ci go coś?
  12. Dalej mi przekłamuje temperaturę, to jest jakiś j**any pech
  13. k232 odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w 1.8T
    Odma ?
  14. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    A musisz kupować na allegro skoro i tak musisz zapłacić za przesyłkę? Masz u nas na forum @dzik i u niego kupuj ?
  15. Ja mam aluminiowy kolektor, fakt jest tam ten czujnik powietrza ale błędu na vcds nie pokazuje. Zmieniłem czujnik temperatury na zielony febi i na razie jest dobrze. Na autostradzie jak jechałem z nad morza to raz mi poszło za 90 stopni ale zaraz spadło i było git. ?
  16. Ty mi w niczym nie pomogłeś to co się domagasz ?
  17. A podałem Ci swoich to wybrałeś jakiegoś buraka na wiosce.
  18. To w taki razie gdzie kupować części ? Myślisz że ASO nie kroi klientów ? Tam to dopiero rzeźbią.. Może i fałszują w sklepach ale skoro większość z nas w tym ja kupujemy części, oleje u dzika i jest dobrze to po co mam sobie mózg zaśmiecać i myśleć czego oni podrabiają?
  19. Ale to pasuje robić pewnie raz na miesiąc albo i częściej ?
  20. Czemu piszesz , że u forumowych sprzedawców nie warto kupować ?
  21. Ale o bagażnikach RS4 ?
  22. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    No ale Valvo nie jest do wszystkiego. ?
  23. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Nie mówię , że majątek ale jak na Valvo będzie tak samo dobrze to po co przepłacać prawie 100 zł. ? 100 zł zostaje na jakąś dziewczynkę??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.