Treść opublikowana przez k232
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka. ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka. ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ?
- Temperatura i moc
-
Przerywanie, brak mocy i wkręcania na obroty
Każdy adr tak ma że na ssaniu jakieś dziwne odgłosy z wydechu i trzęsie autem ale jak u Ciebie jest to bardzo odczuwalne to sprawdź plecionkę koło katalizatora.
-
Spadają obroty na wolnym.
Nie mam pojęcia jaki jest prawidłowy naciąg linki.
-
Spadają obroty na wolnym.
Możliwe że tak ale u mnie błędów nie ma i jest mega problem. U Ciebie to może jest gaz źle ustawiony dlatego jest błąd mieszanki i sondy. Ja u Siebie też walczyłem z gazem i z mieszanką bo był ustawiony na ubogo.
-
Spadają obroty na wolnym.
Gdzie sprawdzić zasysane powietrze na vcds 311? U mnie nie ma żadnych błędów a auto ciągle ma problem z obrotami.
-
Temperatura i moc
Najpierw zmień czujnik temperatury bo źle wskazuje temperaturę i stąd na zegarze wskazówki idą powyżej 90 stopni. Co z tym gazem to nie mam pojęcia bo ciężko z tym końca dojść, jedź może niech Ci wystroją gaz i zobaczysz. ?
-
[a4 b5 1.8 adr] Po dodaniu gazu wypadaja zaplony i cos cyka pod kierownica
Jak ta gruszka wygląda w adr ? W 97r. Jest ta gruszka ?
-
Spadają obroty na wolnym.
Może i znajdziesz , ja u Siebie przepustnicę zmieniałem 4 razy i ciągle taki sami efekt.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A po co od razu remont silnika ? Zmień olej na porządny i wtedy sprawdź.
-
Spadają obroty na wolnym.
U mnie to samo, patrz na filmik, bez dotykania gazu. Odkąd mam to auto nie mam pojęcia co jest z tymi obrotami..