Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Wylye wam tyle tłumaczy, że 2 sekundy jest dopuszczalne to się spuszczacie nad tymi autami jak by miał wam silnik co najmniej wypaść.. Myślisz, że jak kupisz Ori z ASO to jest made in germany? To też jest j**ana podróbka ..
  2. To tak zrób i będzie dobrze, powodzonka ☺️
  3. Jak dużo jeździsz to spokojnie co 60k km.
  4. Wziąć. ?
  5. Filtr powietrza wymieniaj przy okazji zmiany oleju ewentualnie wcześniej ☺️
  6. Jest do ściągnięcia ale jest płatna.
  7. Póki co to udało mi się ściągnąć Gboard, jest na klawiaturze kropka ale po dłuższym przytrzymaniu jest i przecinek, ale jak byś mógł to pomóż mi z tym Swype
  8. Wpisuję keyborad swype i pokazuje mi się Swiftkey. :/
  9. Spróbuję, jak zadziała to dam plusika
  10. Szkoda, pisać bez przecinków to tak o :/
  11. Pany, da radę w miejscu mikrofonu na klawiaturze Iphone Se wstawić kropkę i przecinek ?
  12. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Gdzieś masz wyciek i dlatego brakuje płynu, u mnie też co jakiś czas brakuje a z autem nic się nie dzieje.
  13. Jakoś mi się udało, że nie musiałem podawać numeru karty. Ale chwilę mi zeszło ?
  14. To skoro masz wypadający zapłon to iskra musi przeskakiwać, albo kable mają przebicia albo cewka, odpal auto jak będzie ciemno i patrz czy widzisz na kablach błyskawice.
  15. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Coś czuję, że wadliwy jest czujnik temperatury, załóż czujnik z Verneta i ma działać. Jeżeli upg jest sprawne to ewidentna wina czujnika.
  16. Wpisuję "Yanosik" w app store, daje dalej, instaluj i pokazuje mi, żebym wpisał hasło do konta, wpisuję - przechodzi dalej żeby podać adres, kod pocztowy, nr karty debetowej, naciskam pomiń i w tym momencie Yanosik nie instaluje się. Nie mam tel przy sobie ale myślę, że to co napisałem to będziesz wiedział o co chodzi ?
  17. To masz wypadanie zapłonu czy wibracje ? To jest różnica.. Jak w czasie jazdy przy dodawaniu gazu masz szarpnięcie to masz wypadanie zapłonu. Jeżeli na wolnych obrotach czuć wibracje to nie jest to wypadanie zapłonu. Wibracje mogą być spowodowane, zużyte poduszki silnika, skrzyni biegów - jak chcesz sprawdzić to auto na podnośnik i na włączonym silniku sprawdzaj. Będzie widać, która poduszka wibruje. Wieszaki całego tłumika do sprawdzenia.
  18. Panowie, mam iPhone Se i przy pobieraniu jakiejkolwiek aplikacji z app store muszę podać numer karty debetowej, naciskałem pomiń, to nie chciała mi się aplikacja zainstalować, jak to można obejść ?
  19. k232 odpowiedział(a) na banalnie.proste temat w 1.8
    Może i dobry ale skąd masz pewność, że czujnik jest sprawny? Być może całkiem padł i wtedy nic nie zobaczysz, zmierzone ciśnienie oleju?
  20. To już jak wiesz, że to wina przepływomierza to kup oryginalny z Boscha i będziesz miał spokój ☺️
  21. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Na gazie zawsze będzie bardziej wszystko widać, póki pb będzie niesprawne to gaz tym bardziej ?
  22. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Błąd sondy, nie wiem co dokładnie oznacza ale jak Ci nie wywala z powrotem błędów to pewnie nic się z nią nie dzieje, drugi błąd to błąd odłączenia akumulatora i trzeci od przepływomierza. Hmm, w takim razie musi gdzieś ciągnąć lewe powietrze, gdyby coś było nie tak to błąd by pokazało na bank.
  23. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Musisz podłączyć kompa i zobaczyć błędy, być może będzie błąd mieszanki, a gaz jest dobrze wyregulowany ?
  24. k232 odpowiedział(a) na Turbo1 temat w 1.8
    Przejedź się samochodem z odpiętą wtyczką od przepływomierza i zobacz czy zauważyłeś jakąś różnicę.
  25. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Masz naszych forumowych sprzedawców , pisz i na pewno doradzą Ci dobry olej. @dzik , @tomekhxc , @Wandej , zrób sobie płukankę następnie miska i smok do wyczyszczenia z syfu, który rozpuści się z płukanki później świeży olej + nowy filtr i ma być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.