Treść opublikowana przez TomOskroba
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
nie zniechęcaj mnie chcę ściągnąc wszystkie plastiki z wyjątkiem tyłu. tył chcę malować na aucie. jakoś to ogarnę thx za podpowiedzi
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
spoko rozumiem o cochodzi nie musi być to co do milimetra. te nasze plastiki na progach i tak juz trochę przejechały liczy się solidna robota z lakierem bez zacieków. efektami pracy podziele się razem z fotorelacją
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
o stary teraz to ja nie wiem o czym ty nawijasz. szpachlowanie/przycinanie. ja to zmatowię po prostu dam takie specyfiki jakie przedstawiono na filmie i goo
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
no jest ale po zmatowieniu nie dam rady zrobić metalic ? (gładkiej/śliskiej powierzchni) ?
-
Polecane opony letnie
uokej
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
chce robić sam bo chce zobaczyć jak to wyjdzie sugerowałem się 100% tym filmem. nie interesuje mnie kupno pod kolor tylko własna robota oczywiście tak jak mówisz. pod kolor Zawartość dodana 3 minutes later BTW jak te listwy się dokładnie nazywają ? listwy ochronne progów ?
-
Wahacze SKV
zachęcanie do oddania głosu pomimo że wcześniej odpowiedziałem że przejechałem 1000km nie jest zachęcaniem do oddania uczciwego głosu na którym Ci tak zalezy odchodzę od wątku bo już tu napisałem co miałem napisać pzdr
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
odświeżam stary temat chcę podjąć się sam malowania. potrzebne rzeczy to: podkład do tworzyw sztucznych podkład akrylowy klar matowy baza koloryzująca - dobrana w lakierni wg koloru auta papier p320 papier p240 no i teraz mam dylemat czy malować pod kolor, czy odświeżyć sobie na czarny/ szary nie chcę żeby po założeniu na aucie różnica była bardzo widoczna czy po korekcie/polerce lakieru zmniejszy się róznica kolorów ?
-
Wahacze SKV
sorry stary, ale dokładnie pamiętam rozmowę w której jeden z Was namawiał mnie abym oddał głos pomimo tego że zrobiłem tylko 1000km i tu nie chodzi o zniżki ale o sam fakt. skoro zależy wam na uczciwej opinii to po co taka gadka ? ja nie szukam dziury w całym bo mam co robić i szczerze Wam współczuję bo dzisiejszy rynek i My Polacy to wielkie bagno.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
chyba 'suspect' jak większość zamienników
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
staryja mam podobny dzwiek po jednej nocy stania i to w dodatku w garażu, aż przez pierwsze 2 sek światła przygasają. następnie jest spokój
-
Wahacze SKV
ostatnio otrzymałem telefon od dystrybutora SKV, który zapytał czy mogę zagłosować na ich produkt, z racji tego, że kupiłem u nich cały zestaw. Odparłem jednak, że zrobiłem jedynie 1000km i padł banan, który wymieniłem na innej firmy, a samochód sprzedałem więc to za mało by zagłosować na produkt. dystrybutor uparł się, że po zagłosowaniu na wahacze SKV przy kolejnych zakupach dostanę znaczny rabat....... Dla odczepki zgodziłem się, ale nie zagłosowałem. Trochę było by to nie fair, hm ?
-
Polecane opony letnie
a może jeździł ktoś na pirelli cinturato p7 ? http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-p7-cinturato-205-55-r16-91-v/105893455?origin=shopping&gclid=CLvByfW9wtICFQxeGQodidsOOg firma dobra, cena jeszcze lepsza
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
oj pany, a jeździjta sobie na czym chceta i dajcie sobie spokój Twoje auto - Twoja d*pa. wozisz się na czym chcesz.
-
Polecane opony letnie
ztymi chinczykami to wlasnie tak jest, że szybko znikają
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
zapadła decyzja. zwalamy cały dach bo i tak są do roboty dachówki, i okna w dachu z racji tego, że planuję remont na górze. thx za podpowiedzi ;)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
dzięki za szczegółowy opis. wszystkie krowie i belki je trzymające mają prawie 30 lat. były na samym początku smarowane spalonym olejem. tak się podobno kiedyś robiło i był to nie zawodny sposób. no ale po prawie 30 latach stracił swoje właściwości jest jak jest. wczoraj znajomy stolarz (nie wiem jak) stwierdził, że tylko jedna belka jest zdrowa, ale nie wiadomo na jak długo. każdy z kim rozmawiam zaleca tak jak mówisz. przygotować kasę i zwalać cały dach. Pytanie jest jedno, jak zabezpieczyć nowe drewno ? w tych czasach raczej są tak porządne impregnaty które skutecznie odstraszą korniki, prawda ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
na razie mało sprawdzam bo mało trasy robię, ale szykuje sie parę odcinków dłuższych więc zapewne sprawdzę bo nie da mi to spokoju :p
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Dokładnie. Nie powinni wziąć więcej niż 200zl. Jednak warto mieć mechanika który zrobi to sumiennie
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Tak właśnie mam pro line. Mi oleju nie bierze Ale.nagaru jest od cholery więc trzeba to wyczyścić
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Podobno tak ale nie ma pewnosci czy się wybije wszystkie :-/ Właśnie tu jest ten problem ze nie wiadomo ile te korniki już zjadły. Głównie zalecają zwalanie całego dachu. Masakra ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Ja kupiłem plukanke liquy moly Stosował ktoś ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
dzieki wesz. takie się zrobi ;)
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
dlatego pytam.... dokładnie wygląda to tak, że płukanie następnie zlanie wszystkiego i zalanie naftą, odczekać jakiś czas, a potem zalać olejem ?
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Mnie też czekamplukanka silnika i teraz się zastanawiam czy zamiast plukanki liquy moly zastosować nafte skoro działa takie cuda. Usuwa ona również nadmiar nagaru w silnika ?