Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
człowieku. pisałem Ci ROZRZĄD DO SPRAWDZENIA
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
kurde. dźwięk jest konkretny ! u mnie na dedykowanej strumienicy był pogłos jakby ktoś walił blachą o blachę a na dodatek wszystko latało luźno. tu jest super ! bez wiochy. fajny pogłos @bartez80 na pewno do Ciebie kiedyś się odezwę o DP
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
koniecznie, rozwiązanie na pewno się przyda.
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
nie doczytał jo dokładnie. nie dzwoń i nie pytaj bo co ma powiedzieć rasowy mechanik mirek ? może to być to, może to być tamto. po kolei: 1. do sprawdzenia rozrząd
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
czaje o co chodzi. ja w alt miałem strumienice dedykowaną i myślałem że będe miał fajny dźwięk. niestety to był traktor, dopiero po rozgrzaniu było lepiej ale nieznacznie, bałem się że tu może być tak samo ale jak widzę ty jesteś zadowolony i skoro pierdzi tylko tak jak na filmiku to brzmienie jest świetne. ok koniec OT
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
może być wiele rzeczy. na takie ''może'' to wszyscy są mądrzy. wywala jakiś błąd ? check się pali ? podpinałeś pod kompa ? czujnik położenia powinno chyba wywalić w błędzie. wg. mnie dziwne, że dopiero po rozrządzie takie rzeczy się dzieją. pompa paliwa. to raczej oznakami by był kiepski rozruch, szarpanie, przerywanie. silnik pracuje normalnie ? żadnych innych objawów ?
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
1. auto jest żwawsze od dolnych obrotów - zauważalna różnica - w sensie, że ciągnie od dołu a nie od 2.3-2.5 ? 2. w końcu brzmi ładnie a nie jak wcześniej wyło - mi tam nic nie wyje 3. turbina się mniej grzeje. - fakt 4. jak kiedyś może bede chciał wirusa to lepiej już mieć DP - fakt
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
zaraz zaraz, sekunda. czyli, że auto masz od niedawna. kupiłeś zrobiłeś rozrząd i zaobserwowałeś, że auto gaśnie ? nie jeździłeś nim przed robieniem rozrządu znaczy się ?
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
z tego co widzę po opisie to tylko PB
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
wiadomo. polecę kompletem. dzisiaj jadąc do pracy sprawdzałem, u mnie słychać jeszcze na niższych obrotach. to dopiero początki i dopóki nie będzie się nasilać to nie ruszam
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
JAK NOWY po co zmieniałeś ? check Ci sie zapalił ? mój kat w alt wyglądał jak spalona sraka
-
AVJ - prośba o analizę logów
zlaeży jak się jeździ. w trasie mam takie samo spalanie jak Ty w mieście 14 ? z dobrym butem, na pewno. przy spokojnej jeździe 10-11 olej. koniecznie zmień z tego castrola na 5w40 motul 8100 xcess pobieranie oleju w 1.8T jest zastanawiające. nie zaobserwowałeś wycieków ? skoro 2 sek słychać napinacz a potem cisza to wszystko jest z nim w porządku. tak powinno być
-
Oklejanie plastikowych elementów podłokietnika boczków
Było klepane, są przynajmniej 2 tematy o tym. google -> regeneracja wnętrza/przycisków a4 klub
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
jeżeli przed rozrządem takie rzeczy się nie działy, to wniosek nasuwa się sam jedź do tego mechanika, który składał ten rozrząd. no chyba, że temu gaśnięciu towarzyszą jeszcze jakieś inne objawy. zauważyłeś coś ? check się nie zapalił ?
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
dlatego ALT ma najgorzej
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
@bartez80 na śmierć zapomniałem, że Ty robisz DP przecież sam wysyłałem Ci kata z 2.0 ALT, żebyś sobie wymiary ściągnął z drugiej strony ciekawe jak to jest z tymi katami, że jednym pada przy 250. drugim przy 300 tyś. kwestia kto więcej miasto/trasa ? co do dźwięku Adriana, ja też myślę, że przy okazji wycięcia kata słychać, że coś nie gra i raczej to nie sprawa układu wydechowego. takie mam wrażenie jak tego słucham
-
[B6 AVF] CARACTERE 1.9 AVF by Adakiahz
graty ! ja też zakupiłem w piątek 13. jak na razie przesąd nie zadziałał fajna sztuka.
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
WYSKUN wklej jaki DP instalowałeś ?
-
Przy jakich obrotach załącza sie wam turbina ?
wiadomo, że delikatnie słychać, jednak tą konkretną suszarę czuć właśnie już przy bucie od 2,5k a tak to delikatne świsty
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
wiadomo, że w zime spali więcej, bo zanim silnik się nagrzeje trzeba więcej czasu czy to LPG czy PB. zakładam, że przerzuca Ci na gaz przy 30*C więc zanim się rozgrzeje to wypije trochę więcej. rzecz normalna. dlatego krótkie dystanse w zimę to wir w baku
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
na razie nie robię nic. orientuje się w cenie i firmach. jeżdżę dalej bo jeżeli to dwumas to dopiero początki początków, dopóki sytuacja się nie pogłębi nie mam zamiaru tego dotykać zauważ, że Ty mówisz o ruszaniu pod obciążeniem. ja nie mam tego problemu przy ruszaniu tylko przy dodawaniu gazu na niskich obrotach np; 1,5K a nawet niżej i to przez 1-2 sek podczas jazdy., na drugim biegu. na innych jeździ się już na wyższych obrotach więc wiadomo że dwumas ma mniej pracy. spojrzę jeszcze na poduchę i wydech jutro jak auto będzie na podnośniku.
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
15,5 litra to chyba jednak trochę przy dużo, nawet jak na 190 koni
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Banan to od razu możesz oddać na reklamację
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
no to już wszystko jasne dzięki za info pozdrawiam
-
1.8 T Grzechot po dodaniu gazu na niskich obrotach
hehe być może masz rację jednak jeżeli pogonił auto bo mu dwumas siadł to jest głupi bo kończy się to w każdym aucie które takie coś posiada. się zrobi a przy okazji. skoro padło na dwumas. to jakiej firmy kupić dwumas sprzęgło i ten wysprzęglik ? celuję już tu w górny regał