Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Siłownia
normalne ćwiczenia na każdą partię mięśni z naciskiem na nogi, to od nich nasz organizm dostaje zastrzyk wigoru + interwały, dieta bez cukru tylko z tłuszczami roślinnymi. na mnie to działa jak goła baba
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
toć nie kasuje Grzesiu no nic jeżdżę dalej w takim razie przyzwyczaiłem się że łapie wysoko choć przy redukcji biegów potrafi mocno walnąć jak nie wyczuję, choć rzadko to się zdarza. dobra koniec OT czy te buczenie jest normalne ? nie wiem nie mam pojęcia co to jest
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
tak, u mnie bardziej takie buczenie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
U mnie jest prawie 240tkm i też siada, za tydzień wymieniam. sprzedam audi a4 b6 2.0 alt
-
Kto poleci jak zabezpieczyc auto.
ja to zawsze używam Turtle Wax za 25zł kozacki efekt wg mnie spokój na pół roku robię raz czy dwa razy w roku
-
Zakup piły spalinowej.
husqvarna 350, od 7 lat w domu, jedyne co to ostrzyliśmy łańcuch za 20 zł a tak to przecinak 1100zł chyba wtedy daliśmy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
nie no zgodzę się jak kupowałem auto rok temu to poprzedni właściciel mówił ze sprzęgiełko robione, no i faktycznie brało prawie od połowy a teraz już przy samej górze, no ale to normalne podobno
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
samo sprzęgło, okej ale dwumas ? ciężko go zarżnąć w benzynie i to w wolnossącym
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
219 jest a raczej nie mam 3 kafli teraz na takie remonty
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
sprzęgło i dwumas Ci siadły przy 220tkm ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
racja, nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie zaryzykowałeś, wpakowałeś kasę ale przynajmniej auto będziesz miał na długie lata
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
z drugiej strony, skoro włożyłeś kupę siana to już warto dociągnąć do końca.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
wiesz co ? ja to bym na Twoim miejscu zrobił Swap i się nie pierniczył zmieniasz w sumie każdą część wydajesz kasę i tracisz czas + nerwy.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
8,5 k na 2 lata nie licząc remontu silnika to OGROMNA SUMA PIENIĘDZY
-
Oklejanie dekorów
łeee 360 zł jest na co wydawać, wybieram okleinę, nie ma co popadać dekorowy szął tymbardziej że widziałem już nie jedną okleinę i wydaje mi się że efekt ''wow'' zależy od tego jaką folię dobierzemy, są takie które daleko nie odstaną od hydrografiki
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
wszystko jasne, dzięki
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
odświeżę temat, nie chcę robić nowego. panowie też mi się zapaliła taka kontrolka, ogólnie klocki jeszcze żyją, to można łatwo ocenić. jednak jak zdiagnozować czy tarcze się jeszcze nadają ? na co patrzeć? z góry dzieki
-
Kursy, Szkolenia
to podstawa zgodzę się
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
jest sporo dobrych opinii o tym zawieszeniu ;P
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
hmm, to też jest opcja jednak nie znasz namiarów na firmę itp itd jeżeli chodzi o pierwszą lepszą firmę to nie mam żadnych gwarancji jakie zamienniki użyją, równie dobrze też mogą wsadzić coś chińskiego i po robocie czyli mamy wiele wariatów na forum
-
Polecane opony letnie
tu mnie zagiąłeś ;D , jednak nie wydaje mi się żeby czymś różniły od tamtych, cenowo wygląda to podobnie. kilka osób przetestowało i dało pozytywną opinię więc stawiam to na jednej półce
-
Polecane opony letnie
DAJ MI LINK DO SPRAWDZONYCH GUM ZA 800 zł komplet te które podałem są sprawdzone, wiele osób jeździ i nic się nie dzieje
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
zwykłyu remont nie rozwiązuje problemu brania oleju w silniku
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
chłopie ale co było robione w remoncie ?
-
Polecane opony letnie
http://allegro.pl/4x-nowe-opony-letnie-205-55r16-goodride-sa37-2016-i6402121994.html KOLEGFA JEŹDZI NA PODOBNYCH już 6 rok i mówi że wszystko ok. napewno trochę głośniejsze ale przyczepność naprawdę dobrej jakości zwykle chińczyki.