Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomOskroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomOskroba

  1. normalne ćwiczenia na każdą partię mięśni z naciskiem na nogi, to od nich nasz organizm dostaje zastrzyk wigoru + interwały, dieta bez cukru tylko z tłuszczami roślinnymi. na mnie to działa jak goła baba
  2. toć nie kasuje Grzesiu no nic jeżdżę dalej w takim razie przyzwyczaiłem się że łapie wysoko choć przy redukcji biegów potrafi mocno walnąć jak nie wyczuję, choć rzadko to się zdarza. dobra koniec OT czy te buczenie jest normalne ? nie wiem nie mam pojęcia co to jest
  3. tak, u mnie bardziej takie buczenie
  4. U mnie jest prawie 240tkm i też siada, za tydzień wymieniam. sprzedam audi a4 b6 2.0 alt
  5. ja to zawsze używam Turtle Wax za 25zł kozacki efekt wg mnie spokój na pół roku robię raz czy dwa razy w roku
  6. husqvarna 350, od 7 lat w domu, jedyne co to ostrzyliśmy łańcuch za 20 zł a tak to przecinak 1100zł chyba wtedy daliśmy
  7. nie no zgodzę się jak kupowałem auto rok temu to poprzedni właściciel mówił ze sprzęgiełko robione, no i faktycznie brało prawie od połowy a teraz już przy samej górze, no ale to normalne podobno
  8. samo sprzęgło, okej ale dwumas ? ciężko go zarżnąć w benzynie i to w wolnossącym
  9. 219 jest a raczej nie mam 3 kafli teraz na takie remonty
  10. sprzęgło i dwumas Ci siadły przy 220tkm ?
  11. racja, nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie zaryzykowałeś, wpakowałeś kasę ale przynajmniej auto będziesz miał na długie lata
  12. z drugiej strony, skoro włożyłeś kupę siana to już warto dociągnąć do końca.
  13. wiesz co ? ja to bym na Twoim miejscu zrobił Swap i się nie pierniczył zmieniasz w sumie każdą część wydajesz kasę i tracisz czas + nerwy.
  14. 8,5 k na 2 lata nie licząc remontu silnika to OGROMNA SUMA PIENIĘDZY
  15. TomOskroba odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    łeee 360 zł jest na co wydawać, wybieram okleinę, nie ma co popadać dekorowy szął tymbardziej że widziałem już nie jedną okleinę i wydaje mi się że efekt ''wow'' zależy od tego jaką folię dobierzemy, są takie które daleko nie odstaną od hydrografiki
  16. odświeżę temat, nie chcę robić nowego. panowie też mi się zapaliła taka kontrolka, ogólnie klocki jeszcze żyją, to można łatwo ocenić. jednak jak zdiagnozować czy tarcze się jeszcze nadają ? na co patrzeć? z góry dzieki
  17. to podstawa zgodzę się
  18. jest sporo dobrych opinii o tym zawieszeniu ;P
  19. hmm, to też jest opcja jednak nie znasz namiarów na firmę itp itd jeżeli chodzi o pierwszą lepszą firmę to nie mam żadnych gwarancji jakie zamienniki użyją, równie dobrze też mogą wsadzić coś chińskiego i po robocie czyli mamy wiele wariatów na forum
  20. tu mnie zagiąłeś ;D , jednak nie wydaje mi się żeby czymś różniły od tamtych, cenowo wygląda to podobnie. kilka osób przetestowało i dało pozytywną opinię więc stawiam to na jednej półce
  21. DAJ MI LINK DO SPRAWDZONYCH GUM ZA 800 zł komplet te które podałem są sprawdzone, wiele osób jeździ i nic się nie dzieje
  22. zwykłyu remont nie rozwiązuje problemu brania oleju w silniku
  23. chłopie ale co było robione w remoncie ?
  24. http://allegro.pl/4x-nowe-opony-letnie-205-55r16-goodride-sa37-2016-i6402121994.html KOLEGFA JEŹDZI NA PODOBNYCH już 6 rok i mówi że wszystko ok. napewno trochę głośniejsze ale przyczepność naprawdę dobrej jakości zwykle chińczyki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.