Treść opublikowana przez resiak82
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dzięki. Gdzie znajdę tą opcje w vcds? Samym programem wystarczy odpowietrzyć OK znalazłem https://a4-klub.pl/index.php?/topic/212996-procedura-odpowietrzania-wymiana-filtra-paliwa-2008-2012/Ile razy taką czynność należy powtórzyć?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Witam. Panowie chciałem zajrzeć u mnie czy nie występują opiłki. Odkręcamy w tym miejscu co zaznaczyłem strzałką? http://www.fotosik.pl/zdjecie/47fde8e7afa7470cObawiam się, że może się zapowietrzyć układ. Jak go w razie co odpowietrzyć?
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Witam. Jestem świeżo po wymianie dwumasy i sprzęgła i przy okazji imbusika w pompie oleju. Problem mam tego typu, że przy odpalaniu (w końcowej fazie) słychać tak jakby metaliczny dźwięk. Przed wymianą sprzęgła się tak nie działo. Co może być przyczyną?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
dpf sie wypalał Dzięki, bo już myślałem że coś się znowu kończy
-
Odczuwalne drgania.
U mnie przed wymianą sprzęgła i dwumasy też tak było. Teraz się tak nie dzieje
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
To dajesz wałek wyrównoważający do regeneracji. Koszt ok 600 zł . Ja ostatnio znalazłem miskę aby to sprawdzić i imbus był trochę wytarty ale odrazu go wymieniłem na nowy
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Dzisiaj po przejechaniu kilku km po dojechaniu do celu zgasiłem auto i przy wyciąganiu z bagażnika zakupów poczułem dziwny zapach smród gumy. Czy może to mieć wpływ z DPF wypalający? N a obroty nie zwróciłem uwagi czy były wyższe. Wentylator pracował
-
Odczuwalne drgania.
A więc jestem po wymianie dwumsy i sprzęgła i obroty już nie podskakują. Chyba jednak nie jest to normalne zjawisko
-
Spryskiwacze LAMP
Dzięki kolego. Czy przy wyciągnięciu tej pompki zleciał Ci płyn? U siebie jak odłączyłem wężyk od pompki to wziąłem go w górę, żeby był powyżej zbiornika płynu i wtedy nie zleci płyn, ewentualnie możesz zacisnąć gumowy wężyk jakimś ściskiem. Dzięki kolego za pomoc Witam. Czy jest możliwość wyłączenia spryskiwaczy na lampy po przez VCDS?
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Dzięki. W jaką opcje wchodzimy w vcds aby dokonać tych dwóch resetów? Nadal nie mogę sobie poradzić z "service due " Wkurza mnie ta sygnalizacja dźwiękowa . Gdzie muszę dokonać tych dwóch resetów aby to załatwiłem sprawę? Koledzy, mogę prosić bardziej łopatologicznie??? W k....wia mnie już te service due. W końcu forum jest po to aby sobie pomagać a nie robić sobie pod górkę. Wiem, że ten już to zrobił wydaje mu się to proste i się śmieje z tego, ale ja niestety nie moge tego ogarnąć. A więc proszę o wyrozumiałość i o pomoc...? A więc wchodzę w SRI reset otwiera mi się http://www.fotosik.pl/zdjecie/9cd96d9e0deab6cd Następnie kiedy wchodzę w Time based service reset otwiera mi się http://www.fotosik.pl/zdjecie/d0f5a440799804cc i co mam zrobić wtedy dalej? Przy zaznaczeniu mileage based service reset ( Rest of World) wychodzi to samo http://www.fotosik.pl/zdjecie/3c2544458f5d734b
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Witam. Jaka ilość wchodzi oleju do skrzyni? Z góry dzięki za odpowiedź
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakby co chętnie się piszę
-
Ciężko wbić biegi 1 i 2
Też mi ciężko wchodzi 1 na zimnym silniku. Trochę jest to dziwne żeby w Audi się tak działo. W passacie b5 nigdy nie miałem z tym problemów
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Witam. Ktoś ostatnio przerabiał z kolegów wymianę dwumasy i sprzęgła firmy Sachs? Których konkretnie brakuje łożysk w zestawie?
-
Spryskiwacze LAMP
Dzięki kolego. Czy przy wyciągnięciu tej pompki zleciał Ci płyn?
-
Spryskiwacze LAMP
Witam. Mam problem z cieknącym płynem ze spryskiwaczy. Zlokalizowałem, że wyciek jest w pompce od lamp w miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką czerwoną. Pytanie moje do Was czy trzeba wymienić całą pompkę? czy może są tam jakieś uszczelki, które się wymienia? Czy w miejscu gdzie zaznaczyłem żółtą strzałką demontuję się tą pompkę? Jest tam taki widoczny zatrzask i czy przy demontażu mi zleci płyn cały ze zbiorniczka? http://www.fotosik.pl/zdjecie/42ae38974017117a
-
[B8 CAG] Wymiana rozrządu+pompa wody 2.0 tdi 143km
Witam kolegów. Mam pytanie; czy do wymiany rozrządu trzeba zwalić cały zderzak? Czy dało by radę dostać się do niego wymontowując tylko grilla i odciągnięciu chłodnicy?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Z doświetlaniem sobie poradziłem. Tutaj jest fajnie opisane http://rapidklub.pl/discussion/690/vcds-jak-kodowac-poradnik-krok-po-kroku/p1 Dzięki za pomoc Witam. Zrobiłem kodowanie zgodnie z instrukcją. Niestety wizualizacji na radiu przy włączeniu wstecznego biegu nie ma. Co może być przyczyną? Po ponownej próbie kodowania udało się Wizualizacja działa
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Witam. Jaką firmę sprawdzoną możecie polecić co regeneruje napędy pompy oleju? Futurum, TMA Serwis, a może coś innego?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wiem, wiem zabijecie mnie a na pewno Grzegorz - pierwsze pytanie chodzi o doświetlenie zakrętów, czy jeśli zaznacze ptaszkiem to co pokazuje strzałka żółta będzie ok i doświetlenie będzie działać? http://www.fotosik.pl/zdjecie/77c30f275e445bbd -drugie pytanie odnośnie wizualizacji parkowania. Najpierw wchodzę w 10 park assist, potem securuty access16 i tam wpisuje 71679 i klikam na do it! http://www.fotosik.pl/zdjecie/24bbd7a92d7776c2 następnie wchodzę w coding 07 Byte 0 i tam zaznaczam ptaszkiem Bit 4? http://www.fotosik.pl/zdjecie/f0ea4923a6583615
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W tym linku jest opisane od podstaw jak się nie ma czujników. Ja mam z tyłu czujniki i chodzi mi o to aby mieć wizualizacje na wyświetlaczu radia. Jest taka możliwość?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Za pomocą VCDS? Można jaśniej?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Czy a jest mozliwość włączenia wizualizacji czujników parkowania na radiu concert?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli klikam tam gdzie niebieska czy żółta strzałka na foto?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki. Czyli klikam tam gdzie zaznaczyłem żółtą czy niebieską kreską do uzyskania BYTE 4? i tam dalej postępuje zgodnie z instrukcją? http://www.fotosik.pl/zdjecie/d6784b3e11fce0b9