Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. mszark odpowiedział(a) na vSilveR temat w 1.6
    Te płyny są w większości mieszalne i nic nie powinno się dziać. A poziom mógł spaść jak gdzieś w układzie było jeszcze trochę powietrza.
  2. To samo na gazie i benzynie? Może te valteki klekoczą?
  3. mszark odpowiedział(a) na maddict temat w Audi A4 B5
    8D0819373N, 8D0819371H są dostępne w aparts. Zapytaj kolegów w dziale fora sponsorowane. Na pewno coś znajdą.
  4. http://www.masterlease.pl/leasing/duze_firmy/zarzadzanie_flota Coś podobnego.
  5. No to jak rzeczywiście masz tam dziurę to kup zbiorniczek i wymień.~50zł tylko patrz czy korek będzie pasował, są dwa rodzaje. Sam wymieniałem rok temu na zamiennik z alle...
  6. A przy nalewaniu nie poleci Ci trochę na boki, idealnie trafiasz do wlewu?
  7. Tak ma być. Tędy upuszcza korek przy zbyt wysokim ciśnieniu. Szukaj przyczyny.
  8. Może któryś wtryskiwacz szwankuje.
  9. Czy ktoś tu zrobił na skv 40tyś+? Bo takie pisanie, że po kilku czy kilkunastu tyś nic nie mówi. Tyle to na byle czym z allegro pojeździcie.
  10. Jak duży ten spadek?
  11. jw. Pozostaje poćwiczyć ruszanie. Trochę lipa jeździć B7-ką jak L-ką.
  12. mszark odpowiedział(a) na konradcal temat w 1.8T
    Chyba nikt nie poleca zamienników i uniwersalnych. Ja trafiłem na dobrą używkę ori i jeździ już ponad rok. Sprawdź co to za błąd i która sonda. Tą za katem można wyłączyć w sterowniku(tak mi się wydaje-mam tylko jedną).
  13. Zajrzyj na dział fora sponsorowane, odezwij się do któregoś kolegi, podaj nr vin i dostaniesz sprężyny do swojego autka w dobrej cenie. Sam kupowałem niedawno u dzika.
  14. Zacznij od dobrej diagnostyki z kompem, sprawdzenie gazu również. Nawet jak Ci bierze benzynę to te 50km musiałeś z butem w podłodze jechać, że aż tyle Ci zeszło. Kub sobie kabel vag, na forum znajdziesz info co i jak i sporo zaoszczędzisz na jeżdżeniu na diagnozy.
  15. mszark odpowiedział(a) na Rydzu93 temat w Audi A4 B5
    Zanim się weźmiesz ściągnij przedni słupek przy szybie. Miesiąc temu przerabiałem wodę po stronie kierowcy, kapało z uchwytu otwierania maski. Uszczelniłem linkę, kompa, aż doszedłem, że sączy się w górnym rogu szyby, po kabelku od głośnika aż pod deskę.
  16. Może chłodnica zwyczajnie skończyła żywot i dużego ciśnienia nie potrzebowała. Zresztą korek dla świętego spokoju bym zmienił, nie duży wydatek. bo i ciśnienie upuszcza.
  17. To jest korek upustowy, od spodu zbiorniczka zobaczysz kawałek rurki, którędy może polecieć to co korek puścił. Także jak korek nie zadziałał to mogło Ci wszędzie coś puścić, węże, nagrzewnica, i uszczelka. Chłodnicę wymieniłeś, posprawdzaj wszystkie węży, czy gdzieś opaska nie puściła, nagrzewnicę możesz odpiąć i węże jakąś złączką. Ogrzewanie i tak Ci teraz nie potrzebne, a to lepsze niż rozbieranie deski.
  18. A czy przypadkiem korek na zbiorniczku nie powinien był Ci tego wysokiego ciśnienia upuścić?
  19. Półtora roku temu jeden mechanik, polecany itd, zakład wypasiony stwierdził, że moje amortyzatory z przodu są na śmietnik. Stwierdził to tylko po ich obejrzeniu. Tydzień temu po przejechaniu kolejnych ~15kkm na szarpakach pokazały prawie 70%. Jakbym posłuchał to byłbym w plecy parę stówek. Tylne miały być ok, a na szarpakach jeden słaby, drugi tragedia, po wyjęciu na jednym spory luz jałowy. Także na Twoim miejscu sprawdziłbym u innego diagnosty - prosząc, żeby zwrócił na to uwagę lub mechanika.
  20. Więc tak. Bawiłem się vagiem (problem z podniesionymy obrotami na jałowym-nie zawsze) ale już wiem, że problem na 99% jest z wytartym potencjometrem przepustnicy, ale nie o tym. Sprawdzałem obroty na bloku silnika i w instruments. Jak to z laptopem i touchpadem przy instruments niechcący kliknaąłem nastawy podstawowe. Po odpaleniu silnika wskazówki obrotomierza i prędkościomierza leżą. Jedna druga, trzecia próba nic. Zostawiłem to, za jakiś czas wróciłem do auta i wszystko gra, za jakiś czas znów problem i wygląda to tak, że jak włączę zapłon to wskazówka prędkościomierza drga, a po odpaleniu obrotomierz leży, a prędkościomierz leży albo drga. Innym razem problemu nie ma i wskazują jak należy. Wystarczy parę minut odczekać i po odpaleniu jest ok. Stało się po zabawie vagiem i vcdsem lite, przed tym problemu nie było. Co mogłem namieszać i jak można to naprawić? Wskazówka od temperatury płynu i poziomu paliwa za każdym razem wskazuje ok. W vagu gdy wskazówki się zatną w instruments pokazuje prawidłowo obroty i prędkość.
  21. mszark odpowiedział(a) na Jacek31 temat w Audi A4 B5
    Mam to samo. Mogę jechac po koleinach, studzienkach, gwałtownie ruszać, hamować, robić slalom i cisza. Wjadę na kostkę i stuka, wszystko sprawdzone, łaczniki nawet w imadle były i mechanik próbował wyrwać tuleje. U siebie obstawiam stuki z magla, albo szybciej z krzyżaka kiery. Jak regulacją ustawie pod samą deskę i gwałtownie ruszam kierą to słyszę te stuki. Wystarczy, że ciut obniżę i na postoju cisza, a na takiej kostce brukowej albo drodze sito stuki na kierownicy.
  22. mszark odpowiedział(a) na jan3k temat w 1.8
    Fajnie by było sprawdzić na hamowni czy ta moc to tylko na papierze.
  23. mszark odpowiedział(a) na jan3k temat w 1.8
    To nie będzie adr z innym kodem na jakiś rynek z zaniżoną mocą? Takie silniki chyba się zdarzały.
  24. Bo to papka wymyślona przez handlarzy i ciągle powielana, że sprowadzone to zawiecha nie wybita itd i że ori i w ogóle super. Zamierzasz długo jeździć i płacisz mechanikowi za wymianę? Kup lem, trw, moog. Wymieniasz sam, auto na krótko i zaraz pogonisz bierz ms, skv czy co tam jeszcze sobie znajdziesz. A te ori to ktoś mógł i ze złomu wsadzić i pogonić auto.
  25. mszark odpowiedział(a) na Beata128 temat w 1.6
    W okolicach filtra powietrza masz zawór odpowietrzania zbiornika paliwa, wygląda jak na fotce. Pewnie uszkodzony i cały czas otwarty, od tego bym zaczął.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.