Treść opublikowana przez Daniel85
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Siemanko Panowie mam pytanko odnosnie tego specyfiku,uzywał juz ktos tego i mogłby sie podzielic opinia po zastosowaniu czy warto to zakupic i zastosowac ??? Pozdro 4 all
-
Jak się nazywa ten element i jak go zdjąć?
https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_786010845&feature=iv&src_vid=LFnr49ecOac&v=kBcuwclA3Zg Luknij to moze pomoze Ci to w demontazu tego
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
GN046
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Tutaj sobie luknij jak to zrobic
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Bierz u forumowych kolegow Dzik,Wandej,Tom77 bedziesz miał pewnosc ze kupisz oryginał
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mysle ze taki byłby dla Ciebie odpowiedni
-
Długie grzanie świec
W twoim przypadku wstepnie zacznij moze od wymiany świec i filtra paliwa jesli to nie poskutkuje to wtedy drazyc temat dalej
-
Długie grzanie świec
Ja dzis przy -22 startowałem i tez lekko nie było za 3 razem udało sie odpalic choc nie meczyłem go pierwszymi dwoma kreceniami max do 3-4 sek za trzecim troche go dłuzej przytrzymałem i po jakis 6-7 sekundach zaskoczył tez juz by pasowało drazyc temat swiece wymieniane rowno rok temu do -15 za pierwszym odpalał na obrot wałem dzis juz miał pod gorke z tym odpalaniem.A chmury białego dymu czyli pary to kazdy w takich temperaturach puszcza.
-
Długie grzanie świec
Przy tych mrozach nie mierzyłem stoperem ale cos kolo 10 sekund moze nawet i ciut dłuzej
-
[A4 B5 AFN] Ciężko chodzi pedał sprzęgła i gazu
To normalne w obecnych temperaturach
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Obstawiam świeczki ze sa niesprawne
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/6901-jakiej-firmy-wahacze-polecacie/ https://a4-klub.pl/index.php?/topic/316780-jakie-tanie-wahacze-polecacie/ https://a4-klub.pl/index.php?/topic/353896-wahacze-skv-germany-test-lista-testerow-zamknieta/page-35?hl=wahacze%20skv%20germany Ogarnij te tematy i znajdziesz na pewno zawieche odpowiednia dla siebie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
W jednym z poradnikow Auto Świat był test zarowek h7 i te oto żarówki uzyskały najwyzsza note jako najlepsze oświetlenie sposrod testowanych mocno "wyżyłowane" ale najlepsza opinia beda koledzy ktorzy takowe uzytkowali
-
samsung smart tv - brak netu
Kanał nadawania WiFi lub masz włącząną filtracje adresów MAC na routerze. Na innych urządzeniach działają strony typu zalukaj, tvnplayer czy coś w tym stylu? Zapytaj operatora internetu czy nie ma blokady portów. Tak na laptopie działaja wszystkie strony typu weeb tv zalukaj itp. jedyna opcja jaka działa zeby ogladac weeb tv to podpiecie lapka przez hdmi do tv bo gdy wchodzac na strone weeb tv przez telewizor wszystko działa ok do momentu uruchomienia kanału i jego odtwarzania wyskakuje komunikat ze ta wtyczka/plik nie jest obsługiwana wiec sadze ze problem lezy po stronie braku jakiejs wtyczki typu flash player ale czemu you tube działa na cda filmy tez ida z aplikacji dostepnych w smarcie idzie tez jakas rosyjska tv z programami a tutaj taki zonk
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AVF 306 tys
-
samsung smart tv - brak netu
Siemanko Pany mam do was pytanie ogarnia ktos smart tv a mianowicie zakupiłem samsunga ze smartem ale mam problem gdyz net chodzi ale chciałem obejrzec tv internetowa np weeb tv i jak wchodze zeby odtworzył kanał to go nie odtwarza tak samo jest z filmem na zalukaj pl you tube odtwarza jakas tv ruska z aplikacji tez a wie ktos moze jak rozkminic to zeby weeb tv kanały poszły ??? :eusathink:
-
Środek do czyszczenia felg
Podobno środek firmy K2 Roton jest dobry i w przystepnej cenie mozna go nabyc kilka pochlebnych opini juz o nim czytalem i mam zamiar go nabyc i prztestowac byc moze ktos z forumowych kolegow juz go testowal ?
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Zastanawialem sie własnie nad tymi Wurthami dałem szanse jeszcze Tungsramowi +90% kolejne beda Wurthy
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Az 50 tys rocznie nie mam mozliwosci zrobic obecnie wyszlo ok 33 tys czyli srednio 10 tys i po zarowkach elektryk mowil zeby wstawic ledy do jazdy dziennej i bedzie po problemie
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Napiecie sprawdzone i wszystko wychodzi ze jest ok elektryk stwierdził ze H7 taka zywotnosc maja ze im wiekszy +% tym krotsza zywotnosc zarowki teraz włozyłem Tungsram +90 % ogolnie świeca tez dobrze ale te +120% jednak troszke lepsze światełko dawały spisałem date i stan licznika zobaczymy ile wytrzymaja terminowo i kilometrażowo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok czyli wszystko jasne pozostajemy przy Motulu dziekuje za info
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Panowie pytanie do was odnosnie oliwki obecnie stosowana Motul Specyfic 5w40 505.01 i zastanawiam sie czy nie zmienic na Liqui Moly Top Tec 4100 ktory tez jest zachwalany co byscie ze swojej strony doradzili zmieniac czy pozostac przy Motulu silnik 1.9 tdi avf 304 tys ?? Pozdrawiam
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
To znaczy dzis padła zarowka z drugiego kompletu i teraz sie zastanawiam jaki kupic trzeci set w tym roku zastanawiam sie nad tymi Megalight +90% chyba ze macie chłopaki cos do polecenia z waszej strony
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Zobaczymy jak bedzie u Ciebie z trwałoscia tych zarowek ja juz zmieniam 3 raz w ciagu roku i teraz zastanawiam sie co kupic bo tungsramy 120% Megaight Ultra swieca pozytywnie ale srednio co 5 miesiecy sie u mnie pala albo mam cos nie tak z elektryka
-
Prostownik
Ja równiez polece CETEKA MXS 5.0 posiadam i jestem z tej ładowareczki mega zadowolony postawiła na nogi moj stary akumulator ktory zadna inna ładowarka nie chciała obudzic oczywiscie na funkcji RECOND ktora posiada owa ładowarka by ozywiac umarłe aku