Treść opublikowana przez liquid8p
-
A6 C7 3.0 TDI, 2013 rok, HUD, Night vision assist, Duza Navi...
Na ostatnim zdjęciu felgi 18" wyglądają jak by miały 16" Pięknie się prezentuje, pewnie z biegiem czasu na przód wpadną full Ledy
-
Aktualizacja MMI 3g Basic z Bang Olsen problem z dźwiękiem
Ja właśnie ze względu na B&O nie aktualizowałem softu z 257 do 260, ale daj znać jak rozwiążesz problem banga po aktualizacji.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dawaj info na a5 klub tez PW poszło do niego Wszystko jest również opisane na a5klub.pl Po jakimś czasie mi odpisał na wiadomość, o to jej treść: Podaj nr konta to Ci wyślę ten sos, tak na marginesie byłem na urlopie i całkiem o tym zapomniałem. Opisz mnie jak chcesz. Oczywiście zwrotu pieniędzy nie dostałem, pewnie znowu był na urlopie i zapomniał.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Dokładnie tak, kierownica i gajga też została wyczyszczona Gliptonem i nie śliska się.
-
Mocne drgania gdy autem się rusza na zimnym silniku...
Czyli na postoju drgań nie ma, drgania są bardziej odczuwalne przy mniejszych prędkościach a mniej odczuwalne przy większych. Tak wnioskuje z tego co napisałeś, natomiast jeśli czujesz drgania na kierownicy przy hamowaniu, to na 99% są to tarcze. jeśli drgania są przy ruszaniu i przy hamowaniu to obstawiałbym wahacze. Jeśli raz zapaliła się kontrolka silnika to znaczy że coś pada, może być to cewka, mogą być świece, wtryskiwacze. Podepnij go pod komputer, błąd powinien być zapisany w komputerze.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Nie mam brudnych stołków, są może tylko troszkę przykurzone. Chcę trochę zadbać o skórę więc myślę że ten zestaw będzie dobry. A do plastików zamówiłem poorboy's natural look. Jestem zadowolony z Gliptona i PB, 3 godziny pracy ale efekt super: Zagłówek fotela po impregnacji, dół fotela jeszcze nie. Tu już wszystko po czyszczeniu, zdjęcia nie oddają efektu na żywo, a szczególnie nie oddają zapachu
-
Mocne drgania gdy autem się rusza na zimnym silniku...
Drgania są tylko przy ruszaniu, czy jak silnik pracuje na jałowym/na postoju to też są odczuwalne drgawki? Natomiast żółta kontrola silnika, to może oznaczać wiele usterek.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Nie było nagaru, trudno mi powiedzieć czy to od wtryskiwaczy, czy nie. Były tylko zawory wypalone, rozrząd w porządku.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Jak na razie sprawuje się dobrze, nie narzekam. Chociaż głowicę już naprawiałem bo zawory wydechowe się wypaliły. Nie planuję programu.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Dzięki panowie, zaktualizowałem mapy na 2016r.
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Pięknie się prezentuje, będziesz modził na pełny s-line? Zew/Wew, pomyśl nad czarną podsufitką.
-
Audi A5 8T 2.7 TDI
No to czekamy na przyrost mocy, przynajmniej bóle w karku muszą być odczuwane po chipie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł. Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić. Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Panowie jestem zielony w temacie pielęgnacji wnętrza, poczytałem tu trochę i chyba zdecyduje się na zestaw Gliptone. Mam fotele s-line skóra + alcantara, czy ten zestaw będzie dobry: http://allegro.pl/gliptone-gt15-gt11-oryginalny-zestaw-czarna-skora-i6125387472.html A co do alcantary i plastików, może coś polecicie? Do alcantary znalazłem to: http://allegro.pl/impregnat-spray-skor-tkanin-alcantary-lederzentrum-i6118839675.html
-
Czy warto tankować Pb98?
Ja ostatnio zalałem go olejem Millersa.
-
Czy warto tankować Pb98?
Jak zatankujesz pb98, to silnik będzie miał lepszą kulturę pracy, ale będzie słabszy. Chodzi tu właśnie o spalanie stukowe. Na klapce wlewu masz pb95, to takie paliwo lej.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Wrzucę więcej za jakiś czas
-
Jakie cewki zapłonowe
Ja kupowałem jedną cewkę boscha, jeżdżę na niej i jest ok. Cewki Beru są jeszcze tańsze i słyszałem że też są dobre.
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ja kupowałem kartę SD 32gb z adapterem, najważniejsze żeby miała klasę prędkości powyżej 6, moja ma chyba 10. http://allegro.pl/karta-pamieci-micro-sd-32-gb-class-10-adapter-sd-i6077904752.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=129732
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Z zewnętrznego pakietu s-line tylny zderzak z tym ładnym dyfuzorem mi się podoba, natomiast przedni jakoś mi nie podchodzi Co do nakładek, to są to zamienniki wysokiej jakości ze stali nierdzewnej. Są wygodne, nie ścierają się i super wyglądają Dzięki Jędrek Dawno nic tu nie psiałem, audi po naprawie głowicy. Miło popatrzeć na równo pracujący silnik, przyjemność z jazdy powróciła. Zalana olejem Millersa XF Longlife 5w30 We wtorek rano spotkała mnie taka o to niespodzianka, ktoś mi zajumał wkład lusterka. Na całe szczęście wiedział, jak go wyjąć a więc nie uszkodził obudowy. Grzecznie wypiął piny i tyle. Czas wrzucić małą porcję odświeżonych zdjęć na majówkę 2016
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Masz 3G Basic z mapami 2d i bez twardego dysku. Telefon możesz połączyć po przez bluetooth, kontakty pobierają się automatycznie i nie można ich zapisać.
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Ja u siebie zrobiłem taki skrypt:
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Ukradli ci to audi???
-
Audi A4 B9 1.4 TFSI Sport manual
A4 B9 jest ładne z zewnątrz, ale w środku mi się nie podoba szczególnie design deski rozdzielczej z tymi nawiewami. Tak samo jest w nowym q7, moim zdaniem B8 lepiej wygląda w środku, ale wiadomo każdy ma swój gust.
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
Super auto, dźwięk z wydechu mega. Bardzo mi się podoba ta kierownica, podobna do tej z nowego a4 B9