Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Na ostatnim zdjęciu felgi 18" wyglądają jak by miały 16" Pięknie się prezentuje, pewnie z biegiem czasu na przód wpadną full Ledy
  2. Ja właśnie ze względu na B&O nie aktualizowałem softu z 257 do 260, ale daj znać jak rozwiążesz problem banga po aktualizacji.
  3. dawaj info na a5 klub tez PW poszło do niego Wszystko jest również opisane na a5klub.pl Po jakimś czasie mi odpisał na wiadomość, o to jej treść: Podaj nr konta to Ci wyślę ten sos, tak na marginesie byłem na urlopie i całkiem o tym zapomniałem. Opisz mnie jak chcesz. Oczywiście zwrotu pieniędzy nie dostałem, pewnie znowu był na urlopie i zapomniał.
  4. Dokładnie tak, kierownica i gajga też została wyczyszczona Gliptonem i nie śliska się.
  5. Czyli na postoju drgań nie ma, drgania są bardziej odczuwalne przy mniejszych prędkościach a mniej odczuwalne przy większych. Tak wnioskuje z tego co napisałeś, natomiast jeśli czujesz drgania na kierownicy przy hamowaniu, to na 99% są to tarcze. jeśli drgania są przy ruszaniu i przy hamowaniu to obstawiałbym wahacze. Jeśli raz zapaliła się kontrolka silnika to znaczy że coś pada, może być to cewka, mogą być świece, wtryskiwacze. Podepnij go pod komputer, błąd powinien być zapisany w komputerze.
  6. Nie mam brudnych stołków, są może tylko troszkę przykurzone. Chcę trochę zadbać o skórę więc myślę że ten zestaw będzie dobry. A do plastików zamówiłem poorboy's natural look. Jestem zadowolony z Gliptona i PB, 3 godziny pracy ale efekt super: Zagłówek fotela po impregnacji, dół fotela jeszcze nie. Tu już wszystko po czyszczeniu, zdjęcia nie oddają efektu na żywo, a szczególnie nie oddają zapachu
  7. Drgania są tylko przy ruszaniu, czy jak silnik pracuje na jałowym/na postoju to też są odczuwalne drgawki? Natomiast żółta kontrola silnika, to może oznaczać wiele usterek.
  8. Nie było nagaru, trudno mi powiedzieć czy to od wtryskiwaczy, czy nie. Były tylko zawory wypalone, rozrząd w porządku.
  9. Jak na razie sprawuje się dobrze, nie narzekam. Chociaż głowicę już naprawiałem bo zawory wydechowe się wypaliły. Nie planuję programu.
  10. Dzięki panowie, zaktualizowałem mapy na 2016r.
  11. Pięknie się prezentuje, będziesz modził na pełny s-line? Zew/Wew, pomyśl nad czarną podsufitką.
  12. No to czekamy na przyrost mocy, przynajmniej bóle w karku muszą być odczuwane po chipie
  13. Wysyłałem kabel AMI do pana Adriana Zimniaka który zażyczył sobie przesyłkę za pobraniem. Kabel kosztował 50zł + wysyłka za pobraniem koszt 21zł. Nawet go nie odebrał, awizo było dwa razy wysyłane, pewnie myślał że wysyłka za pobraniem kosztuje 5zł. Jestem stratny przez niego 34zł, jeszcze za wysyłkę zwrotną musiałem zapłacić. Gość jest na forum a5klub.pl pod nickiem Adriano38, nie róbcie z nim interesów bo to krętacz i naciągacz.
  14. Panowie jestem zielony w temacie pielęgnacji wnętrza, poczytałem tu trochę i chyba zdecyduje się na zestaw Gliptone. Mam fotele s-line skóra + alcantara, czy ten zestaw będzie dobry: http://allegro.pl/gliptone-gt15-gt11-oryginalny-zestaw-czarna-skora-i6125387472.html A co do alcantary i plastików, może coś polecicie? Do alcantary znalazłem to: http://allegro.pl/impregnat-spray-skor-tkanin-alcantary-lederzentrum-i6118839675.html
  15. liquid8p odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Ja ostatnio zalałem go olejem Millersa.
  16. liquid8p odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Jak zatankujesz pb98, to silnik będzie miał lepszą kulturę pracy, ale będzie słabszy. Chodzi tu właśnie o spalanie stukowe. Na klapce wlewu masz pb95, to takie paliwo lej.
  17. Wrzucę więcej za jakiś czas
  18. liquid8p odpowiedział(a) na Niuniek123 temat w 1.8TFSI
    Ja kupowałem jedną cewkę boscha, jeżdżę na niej i jest ok. Cewki Beru są jeszcze tańsze i słyszałem że też są dobre.
  19. Ja kupowałem kartę SD 32gb z adapterem, najważniejsze żeby miała klasę prędkości powyżej 6, moja ma chyba 10. http://allegro.pl/karta-pamieci-micro-sd-32-gb-class-10-adapter-sd-i6077904752.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=129732
  20. Z zewnętrznego pakietu s-line tylny zderzak z tym ładnym dyfuzorem mi się podoba, natomiast przedni jakoś mi nie podchodzi Co do nakładek, to są to zamienniki wysokiej jakości ze stali nierdzewnej. Są wygodne, nie ścierają się i super wyglądają Dzięki Jędrek Dawno nic tu nie psiałem, audi po naprawie głowicy. Miło popatrzeć na równo pracujący silnik, przyjemność z jazdy powróciła. Zalana olejem Millersa XF Longlife 5w30 We wtorek rano spotkała mnie taka o to niespodzianka, ktoś mi zajumał wkład lusterka. Na całe szczęście wiedział, jak go wyjąć a więc nie uszkodził obudowy. Grzecznie wypiął piny i tyle. Czas wrzucić małą porcję odświeżonych zdjęć na majówkę 2016
  21. Masz 3G Basic z mapami 2d i bez twardego dysku. Telefon możesz połączyć po przez bluetooth, kontakty pobierają się automatycznie i nie można ich zapisać.
  22. Ja u siebie zrobiłem taki skrypt:
  23. A4 B9 jest ładne z zewnątrz, ale w środku mi się nie podoba szczególnie design deski rozdzielczej z tymi nawiewami. Tak samo jest w nowym q7, moim zdaniem B8 lepiej wygląda w środku, ale wiadomo każdy ma swój gust.
  24. Super auto, dźwięk z wydechu mega. Bardzo mi się podoba ta kierownica, podobna do tej z nowego a4 B9

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.