Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Co do lustra opuszczanego po wbiciu biegu wstecznego, to u mnie wraca po przekroczeniu 10 km/h, po przestawieniu przełącznika lusterek na środek lub po zgaszeniu silnika.
  2. Tą kiere też bym zmienił. Dziwnie wygląda ta 4 ramienna Ciekawi mnie jak świecą te lampy full led, pewnie nieźle dają. W sensie czy są lepsze niż xenony?
  3. No właśnie załóż listwy zewnętrzne s-line, na pewno ci się spodobają na żywo Autko piękne, nic tylko modzić i modzić
  4. Wnętrze spoko, dorzuć listwy zewnętrzne s-line o których wspomniałeś i zmień kiere, bo ta 4 ramienna dziwnie wygląda
  5. Silniki po 12r. już są wolne od wad brania oleju i wadliwego napinacza rozrządu. A skąd masz takie informacje że po 12' są wolne od wady brania oleju? Skoro połowa forumowiczów twierdzi inaczej. Z prostego powodu, silniki są zupełnie inne niż te stare i piszę to też na swoim przykładzie. Mi nie bierze oleju, żadnych dolewek nie robiłem od wymiany.
  6. Pięknie się prezentuje, zastanawiałem się nad tt-tką, ale padło na a5
  7. Ja od wymiany oleju przejechałem już 3 tys. km i na razie bez dolewki. Zobaczymy co dalej
  8. Szczerze to po wymianie oleju, jeszcze ani razu nie robiłem dolewki. Stan oleju trzyma cały czas ten sam poziom. A u ciebie jak z dolewkami?
  9. 2.0TFSI (180KM) niestety bierze olej, tak samo jak wersja 211KM. Co do silnika 1.8TFSI (170KM), pamiętam że był taki przypadek a-piątki z tym silnikiem która brała olej. Tu masz linka do tego tematu: http://www.a5klub.pl/index.php?topic=3966.0 Ja polecam 1.8TFSI po lifcie
  10. Ja śmiało mogę polecić ten silnik. Mam przejechane już 160tys. i nic się nie dzieje. W przyszłym tygodniu wymieniam odmę, bo silnik dławi się na niskich obrotach i to jest pierwsza usterka, która będzie naprawiona. Najbardziej w tym silniku zaskoczyło mnie spalanie, myślałem że będzie większe. Teraz w okresie zimowym, jeżdżąc głównie po mieście mam około 9 litrów.
  11. Silniki po 12r. już są wolne od wad brania oleju i wadliwego napinacza rozrządu.
  12. Kiera odmieniła wnętrze, pomyśl nad lampami ze zintegrowanym LED z po lifta
  13. Miałem to samo w a3 8P 1.9 TDI. Na zimnym odpalał dobrze, a na ciepłym długo kręcił. Pomoże zmiana oprogramowania silnika, inaczej mówiąc nowy soft. Ja zwiększyłem wtedy moc silnika i na ciepłym odpalał dobrze.
  14. Witam Jestem Remigiusz, mam 24 lata i mieszkam niedaleko Pozka. Wcześniej miałem a3 8P 1.9 TDI, miło wspominam ten wózek Aktualnie jestem posiadaczem a5 1.8 TFSI [CJEB] z 2012r. Pozdrawiam
  15. No w końcu mogę zobaczyć tą ślicznotkę. Wrażenia pewnie niesamowite po przesiadce z a5
  16. Teraz stoi na zimówkach, trochę wstyd na tych kołach robić sesję
  17. To 3g basic z mapami 2d. Felgę zmienię w przyszłym roku na 19" albo 20" Tak dokładnie, szczególnie po umyciu efekt jest niesamowity Zapomniałem jeszcze dodać odblokowanie doświetlania zakrętów w halogenach, podobno niektórzy mają z tym problem w po lifcie. U mnie ruszyło bez problemu. No i opuszczanie prawego lustra po wbiciu biegu wstecznego.
  18. Witam Wcześniej jeździłem a-trójką i bardzo miło wspominam ten samochodzik Audi a5 już jest w moim posiadaniu od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony Silnik: 1.8 TFSI [CJEB] 170KM/320NM Kolor: Daytona Grey Pearl LZ7S Na pokładzie: - Nagłośnienie B&O - MMI 3G + navi - coming/leaving home - el. reg. odcinka lędźwiowego - 3 strefowa klima - kiera multifunkcyjna - czujnik deszczu/zmierzchu - bi-xenony adaptacyjne - pdc tył - pakiet s-line wew. - zawieszenie s-line 1BV - tempomat - felgi 18" Kilka zdjęć: Autko przeszło już kilka modyfikacji. Oświetlenie wew. LED: Odblokowanie wskazania ładowania akumulatora, zielone menu serwisowe oraz oświetlenie ambientowe: Ostatnio wpadły listwy zew. z pakietu s-line: Zostały założone alu. nakładki: Odblokowanie wizualizacji parktronica przy czujnikach z tyłu:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.