Treść opublikowana przez liquid8p
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Co do lustra opuszczanego po wbiciu biegu wstecznego, to u mnie wraca po przekroczeniu 10 km/h, po przestawieniu przełącznika lusterek na środek lub po zgaszeniu silnika.
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Super mod, lustra bardzo mi się podobają
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Tą kiere też bym zmienił. Dziwnie wygląda ta 4 ramienna Ciekawi mnie jak świecą te lampy full led, pewnie nieźle dają. W sensie czy są lepsze niż xenony?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
No właśnie załóż listwy zewnętrzne s-line, na pewno ci się spodobają na żywo Autko piękne, nic tylko modzić i modzić
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Wnętrze spoko, dorzuć listwy zewnętrzne s-line o których wspomniałeś i zmień kiere, bo ta 4 ramienna dziwnie wygląda
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Silniki po 12r. już są wolne od wad brania oleju i wadliwego napinacza rozrządu. A skąd masz takie informacje że po 12' są wolne od wady brania oleju? Skoro połowa forumowiczów twierdzi inaczej. Z prostego powodu, silniki są zupełnie inne niż te stare i piszę to też na swoim przykładzie. Mi nie bierze oleju, żadnych dolewek nie robiłem od wymiany.
-
Audi TTS S-tronic 8J
Pięknie się prezentuje, zastanawiałem się nad tt-tką, ale padło na a5
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Ja od wymiany oleju przejechałem już 3 tys. km i na razie bez dolewki. Zobaczymy co dalej
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Szczerze to po wymianie oleju, jeszcze ani razu nie robiłem dolewki. Stan oleju trzyma cały czas ten sam poziom. A u ciebie jak z dolewkami?
-
Silniki: 2,0TFSI (179KM) i 1,8 TFSI (170KM) w A5 a olej.
2.0TFSI (180KM) niestety bierze olej, tak samo jak wersja 211KM. Co do silnika 1.8TFSI (170KM), pamiętam że był taki przypadek a-piątki z tym silnikiem która brała olej. Tu masz linka do tego tematu: http://www.a5klub.pl/index.php?topic=3966.0 Ja polecam 1.8TFSI po lifcie
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Ja śmiało mogę polecić ten silnik. Mam przejechane już 160tys. i nic się nie dzieje. W przyszłym tygodniu wymieniam odmę, bo silnik dławi się na niskich obrotach i to jest pierwsza usterka, która będzie naprawiona. Najbardziej w tym silniku zaskoczyło mnie spalanie, myślałem że będzie większe. Teraz w okresie zimowym, jeżdżąc głównie po mieście mam około 9 litrów.
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Silniki po 12r. już są wolne od wad brania oleju i wadliwego napinacza rozrządu.
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Kiera odmieniła wnętrze, pomyśl nad lampami ze zintegrowanym LED z po lifta
-
Ciężko odpala na ciepłym
Miałem to samo w a3 8P 1.9 TDI. Na zimnym odpalał dobrze, a na ciepłym długo kręcił. Pomoże zmiana oprogramowania silnika, inaczej mówiąc nowy soft. Ja zwiększyłem wtedy moc silnika i na ciepłym odpalał dobrze.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem Remigiusz, mam 24 lata i mieszkam niedaleko Pozka. Wcześniej miałem a3 8P 1.9 TDI, miło wspominam ten wózek Aktualnie jestem posiadaczem a5 1.8 TFSI [CJEB] z 2012r. Pozdrawiam
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
No w końcu mogę zobaczyć tą ślicznotkę. Wrażenia pewnie niesamowite po przesiadce z a5
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Teraz stoi na zimówkach, trochę wstyd na tych kołach robić sesję
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Biały sportback jest przepiękny
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
To 3g basic z mapami 2d. Felgę zmienię w przyszłym roku na 19" albo 20" Tak dokładnie, szczególnie po umyciu efekt jest niesamowity Zapomniałem jeszcze dodać odblokowanie doświetlania zakrętów w halogenach, podobno niektórzy mają z tym problem w po lifcie. U mnie ruszyło bez problemu. No i opuszczanie prawego lustra po wbiciu biegu wstecznego.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Witam Wcześniej jeździłem a-trójką i bardzo miło wspominam ten samochodzik Audi a5 już jest w moim posiadaniu od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony Silnik: 1.8 TFSI [CJEB] 170KM/320NM Kolor: Daytona Grey Pearl LZ7S Na pokładzie: - Nagłośnienie B&O - MMI 3G + navi - coming/leaving home - el. reg. odcinka lędźwiowego - 3 strefowa klima - kiera multifunkcyjna - czujnik deszczu/zmierzchu - bi-xenony adaptacyjne - pdc tył - pakiet s-line wew. - zawieszenie s-line 1BV - tempomat - felgi 18" Kilka zdjęć: Autko przeszło już kilka modyfikacji. Oświetlenie wew. LED: Odblokowanie wskazania ładowania akumulatora, zielone menu serwisowe oraz oświetlenie ambientowe: Ostatnio wpadły listwy zew. z pakietu s-line: Zostały założone alu. nakładki: Odblokowanie wizualizacji parktronica przy czujnikach z tyłu: