Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. No kurde, mówiłem do Golfa
  2. Też tak mam, jak mam wydatki i wiem że nie starczy żeby coś kupić do założenia na auto to kupuje nowe kosmetyki i jazda, zajęcie na cały dzień
  3. Taa zdecydowanie 35, zgadzam się, maleje koło w oczach na profilu 40.....no i jak najszybciej w dół, bardzo w dół......wiadomo Daniel, rozmiar felg Ty wybierasz pod siebie ale czy na profilu 40 z takim naciągiem będziesz miał super komfort niż np w porównaniu do 19 z 235/35/19 to szczerze wątpię....w ogóle ja nie widzę różnicy między 18 a 19 cali co do komfortu użytkowania , różnice to widzę jak w jednym aucie mam zimę 18x8j i 225/40/18 a w drugim aucie mam 16" z 205/55/16
  4. Osobiście wole a4 bo buda mniejsza, bardziej zwarta i sportowa ale w A6 wnętrze jest bajka, dużo miejsca, przestronne, potwierdzam-można się zakochać, walczyłem ze sobą zanim b7 kupiłem ciągle po głowie chodziła mi A6 C6 w S-line ale nic straconego hehe
  5. Tak 19" w a4 to zdecydowanie jest "to" czego potrzebuje auto
  6. A jaki wzór to nie wiem , musisz znaleźć takie żeby Tobie sie podobały, felgi to kwestia gustu właściciela auta, jedemu się podobają takie , drugiemu takie a trzeciemu jeszcze inne
  7. Jak do Golfa to fajne
  8. Obcierało bo opony za baloniaste ,czytaj - za szerokie, założyłbyś oponę 225/40/18 do tych felg i nic by nie obcierało
  9. Tomku mam nadzieję że się nie obrazisz......
  10. Jeszcze chwilka mam nadzieje i wrzucam, w sobotę nie miałem czasu założyć springów , liczę że w tym tygodniu się uda, za dużo obowiązków i nie mam zbytnio czasu, potem zamawiam opony i na pokład kółka, chciałbym na początku kwietnia już mieć wszystko założone Szukam pierdołowatych modów byle tylko wrzucić kilka fotek
  11. Co tu dużo gadać, rakieta, autko marzenie jak dla mnie.......
  12. Jest co grzebać W czarnym trochę znikną.....może lepiej maluj w grafit..... http://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=650090&d=1330260717
  13. to nie mogło inaczej się skończyć.. Powiem Ci tylko tak.. powtórka z rozrywki Właśnie wszedłem do domu Masz prezenty ?
  14. FroS-t odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Bezawaryjności i miłego modzenia !!!
  16. FroS-t odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Afroo- znam temat o ledach. Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika. Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć. Spokojnej soboty, pozdrawiam. Ja własnie zamontowałem te w B7, ładnie świecą, nic nie mruga, zero błędów, polecam http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i4960935228.html Ja ich nie polecam. Przed zimą wrzuciłem coś podobnego. Teraz świecą częściowo i czesto wywalaja błąd. Także zimy nie wytrzymaly....zastanawiam się teraz nad ori led lub osram led. No u mnie Grzesiu chodzą i wszystko jest ok, u mojego kolegi też, ale jak krystiano 91 napisał tyle tego jest że jedne to lipa i rozpadają się po zimie a inne chodzą............
  17. Ale matoł ze mnie od czego są pierścienie centrujące do felg.....
  18. http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-seat-i5923736787.html http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i5801877045.html http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-a8-rs6-a6-i5954369980.html http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-8-5-9-5-cala-i5908300128.html Otwory centrujące tylko nie te ale można napisać do kolesia i spytać czy ma dojście do innych.....
  19. Tak to jest, ja czasami jak foty przeglądam, myślę sobie takie se, ale człowiek zobaczy na żywo i zmienia się perspektywa
  20. Ładnie czarne wygadają na B6 http://img.photobucket.com/albums/v332/Andise5/A4%20Avant/IMAG0285.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.