Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. Zakładaj dyfuzor piano black ? a najlepiej na dwie rury ?
  2. Jak się myśl urodziła to pewnie niedługo będzie hehehe
  3. Co tu chcieć jak masz liczniejszą stajnię u siebie ? Jakoś tak wyszły koszta tego setupu: turbosprężarka 1400 + uszczelki, śruby 100 + olej ok. 160 + filtr oleju ok. 30 + montaż 450; IC 300 + 100 prowadnice powietrza + montaż easy we własnym zakresie ?
  4. Montowałem IC od zwykłej 3.0 TDI (8 litrów), takie jak były w A4/A5/Q5 i nic nie trzeba było przerabiać, pasuje p&p, z ori wężami trzeba się tylko popieścić bo wchodzą z pewnym oporem. Do zmiany kierownice powietrza. IC z 3.0 TDI biturbo (10 litrów) też idzie założyć, mocowania pasują, do wymiany masz wtedy węże, kierownice powietrza oraz dolna osłona zderzaka wymagają rzeźby i jeśli jest ACC to może być problem żeby zmieścić razem z radarem.
  5. l2k2 odpowiedział(a) na hubertus28 temat w Audi A4 B8
    Jeśli masz teraz elektryczną regulację lędźwi to nic nie będziesz musiał przerabiać, podłączasz nowe i wszystko hula, jeśli jednak nie masz to trzeba zrobić instalację, żeby elektryczna regulacja foteli działała.
  6. l2k2 odpowiedział(a) na grzesp87 temat w Audi A4 B8
    Spokojnie, piszę tylko dlatego bo znowu są powielane te błędy i potem ktoś będzie czytał i się głowił o co w tym wszystkim chodzi A zawias wiadomo, trzeba dobrać najlepszy pod siebie ?
  7. l2k2 odpowiedział(a) na grzesp87 temat w Audi A4 B8
    1BE to nie jest sport, tylko obniżone w stosunku do serii 1BA, 1BV to sport - obniżone i dodatkowo sztywniejsze I jeszcze najczęściej jest tak: 1BE -20 mm, 1BV - 30mm (chociaż niektórzy twierdzą, że 1BV też ma -20mm w realu po pomiarach, więc może zależeć od konkretnego auta..)
  8. l2k2 odpowiedział(a) na grzesp87 temat w Audi A4 B8
    1BE to zawieszenie Sline komfort 1BV zawieszenie Sline sport Często na forum jest to mylnie podawane, nawet w podwieszonym temacie jest z błędem
  9. Ładnie siadły te zabawki, nie ma to jak nówka skóra ?
  10. No tak, w takim wypadku przycisk blokady centralnego zamka po stronie pasażerki zbędny ?
  11. Ten ABT trochę taki doklejany, nie zakrywa całego ori spojlera, do mnie jakoś to nie przemawia. Szukaj używki z RSa, odrobina cierpliwości i będzie perfekt ?
  12. U mnie najlepiej się sprawdził rozpuszczalnik uniwersalny (stopniowo rozpuszcza gąbkę z resztek taśmy) i na sam finisz jeszcze acetylenowy (ukradziony zmywacz do paznokci od kobiety heh ?) + IPA (odtłuszczenie)
  13. Przy 3400 obr. był spory spadek momentu i mocy. U mnie był podobny efekt, ale po akcji serwisowej. Widać, że teraz nie ma tej zadyszki i na pewno chętniej nabiera prędkości ?
  14. @mateu Auto było po akcji serwisowej dotyczącej spalin w ASO?
  15. Tak, wystarczy poprowadzić 4 przewody. Jak mnie pamięć nie myli to 2 piny mostkujesz i 2 nowe trzeba dołożyć do wtyki 32 pin wiązki boczka. Sterownik jest na drzwiach, odpinasz od niego wtykę wiązki boczka jak go zdejmujesz i do tej wtyki trzeba właśnie poprowadzić instalację od przycisku centralnego zamka.
  16. Panowie, jest przypięty temat na samej górze o tym i nawet nagrany film jak się za to dobrze zabrać. Psikając chemię z podszybia idzie ona bezpośrednio na wentylator, parownik jest faktycznie na lewo od strony filtra kabinowego jednak raczej trudno spryskać go dobrze w ten sposób. Bez bezpośredniego podania chemii na parownik to będą tylko półśrodki. Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane, trzeba trochę tylko czasu poświęcić na rozbiórkę/złożenie.
  17. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spróbuj się pobawić VCDSem, może się uda jak tu
  18. AHA działa z włączonym start/stop jak i z wyłączonym.
  19. l2k2 odpowiedział(a) na Treys temat w Audi A4 B8
    Bez elektrycznej klapy oryginalny siłownik ma 550N - 8K9827552B
  20. Może masz włączoną blokadę centralnego zamka dla klapy. Sprawdź w ustawieniach w MMI.
  21. l2k2 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    I wtedy idzie od dołu odkręcić tą miskę? Dużo skomplikowania przy demontażu ławy?
  22. l2k2 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Uszczelniał ktoś górną miskę olejową w 3.0 TDI? Jedni mówią, że bez wyjmowania silnika nie ma opcji żeby się dostać, ale widzę trafiają się też głosy, że można zrzucając tylko przednie zawieszenie
  23. Jest super, w dobrym kierunku wymodzone Jak wpadnie lotka to jeszcze ładnie uzupełni tyłek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.