Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W jakim sensie kiepsko? W tej A6 na 99% jest multitronic 8 stopniowy (bezstopniowa na D, w trybie S masz 8 trybów biegów). Nie ma się czego bać, bardzo dobra skrzynia, pod warunkiem że ktoś o nią dbał, tj. zmiana oleju co 60 kkm i nie pałował za każdym razem od świateł do świateł, to samo dotyczy S-tronica.
  2. Wizyta na program u Aligatora umówiona, trzeba więc było się trochę wcześniej przygotować ? Turbosprężarka wymieniona na nową, wydajniejszą z CGLC 177 KM i zamontowany intercooler z 3.0 TDI ?
  3. Tak działają spryskiwacze z A7: 4G8955987A / 4G8955988A
  4. W trakcie akcji nie powinni dotknąć ramki wokół zegarów, jeśli o to Ci chodzi. Wymieniana jest nagrzewnica, robi się to od strony schowka, po jego wcześniejszym demontażu.
  5. Zarejestruj się na my.audi.com i tam masz instrukcję do swojego auta razem z opisem bezpieczników.
  6. Audi Sound System nie jest w standardzie, może być 8 głośników.
  7. Są ori, cholernie ciężko je upolować. Byłem u tapicera jesienią na rozeznaniu bo miałem luzem te standardowe, ale zaczął wymyślać Panie to, Panie tamto, trudno będzie to zrobić, skóra inna, po co mi to i inne bla bla bla.. ?‍♂️ Na szczęście się trafiły te później.
  8. W trakcie zamykania klapy jak naciśniesz przycisk to klapa się zatrzymuje i możesz tak jechać. To nie załatwia tematu?
  9. Zawsze coś tam świeci po prawej i pasażerka nie musi się gimnastykować ?
  10. Dziś szybka akcja i dorezana klamka z przyciskiem centralnego zamka po stronie pasażera ?
  11. Wpadły w ręce skórzane podłokietniki ? Do zrobienia jest wygłuszenie drzwi to wtedy się je zamontuje. Założona w międzyczasie ori piano ramka zegarów i że ciepło to domyty flejtuch w końcu jak trzeba po 3 miesiącach myjni bezdotykowych
  12. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podrzuci ktoś schemat do MMI 3G+ z 8 głośnikami?
  13. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @mlody020 Z tego co pamiętam, czujnik ruchu kupiony był w chinach i zaadaptowany do tej funkcji. Jak można wymodzić z ori to lepiej, wiadomo.
  14. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Włosi to ogarnęli, tu jest cały wątek o tym zamykaniu: http://forum.audirsclub.it/showthread.php?61469-A4-B8-Retrofit-apertura-portellone-con-sensore-(movimento-del-piede)
  15. Ładnie te czarne siadły ? Za dużo chromu nie jest dobre ? Może belkę idzie folią okleić jak farba odpryskuje.
  16. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A próbowałeś to kodowanie? Adresse 9-> Byte 35-> Bit 4: zmiana z 0 na 1
  17. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @bigjasiu Spróbuj z poziomu MMI wyłączyć i potem ponownie włączyć wizualizację od parkowania.
  18. Przy serii 316/300 mm i przejściu na 345/330 mm, tak wyszło że najpierw założyłem tył 330 mm i powiem Ci, że czuć było to że z tyłu auto mocniej hamowało, przy mocniejszym naciśnięciu na pedał załączał się też często ABS. Poprawiła się skuteczność, ale jednocześnie auto stało się mniej przewidywalne przy tym hamowaniu, zaczyna jakby tańczyć ?. Przy 320 z przodu powinno być lepiej, ale z mojego doświadczenia mocniejszy tył to nie najlepszy pomysł, chyba że przez okres przejściowy tylko i potem zmiana przodu na większy, wtedy wszystko hula jest jak powinno. Bez zmiany przodu odpuściłbym taki pomysł.
  19. Jak kiedyś ktoś mi powie, że żałowałem na serwis, na auto, czy inne tego typu teksty to poprawi mi humor, a wieczorem do tego napiję się dobrego whisky patrząc przez okno na swoje auto ? +1 do tego co napisał DEV, cena podana przez ASO za wymianę w tipie to już jest grabież, IMO w tym miejscu nie ma uzasadnienia żeby tak przepłacać.
  20. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Chuck Norris Ta sama wiązka, możesz wykorzystać swoją starą.
  21. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak jest przy standardowym nagłośnieniu (8 głośników) vs. Audi Sound System (10 głośników), gdzie jest wzmak? Co trzeba zrobić przy 8, żeby dołożyć suba?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.