Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. Jakie błędy w kompie? Czy jest lpg. Może czujnik położenia wałka rozrządu albo wału
  2. wrestling1000 odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    To czerwone to płyn chłodniczy i na pewno ci ubywa. Cieknie z krucca plastikowego z tyłu silnika wychodzącego z glowicy
  3. wrestling1000 odpowiedział(a) na cichy1983r temat w 1.8T
    Większość zakłada teraz mechaniczne
  4. Mam ten sam temat tylko że -7 po włożeniu napinacza swaga bez solenoidu. Jeżdżę już tak ponad pół roku i nic się nie dzieje. Przed wymianą na starym Ori napinaczu wałków było 0
  5. Jeżeli ciśnienie ok nie ma wycieków ani błędu od napinacza to bym nie ruszał tak ma być a raczej jest dopuszczalne. Sprawdź tylko w grupie 93 ile stopni ma być blisko zera.
  6. Ile pokazuje ci na zegarach temp, albo w vcds w grupie 2 engine
  7. LPG jest?
  8. wrestling1000 odpowiedział(a) na Snak123 temat w 1.8T
    Od strony gorącej nic raczej nie zobaczy będzie czysto bo się spala. Kiedy dp zakładałeś? Jeżeli po rozgrzaniu śmierdzi spalonym olejem to raczej turbo. Zobacz czy jest luz na wirniku
  9. Koło turbiny grzybek to jest DV a ten na górze przy ścianie grodziowej to co innego. Podjedź do kogoś i zobacz czy masz dobrze podłączone to wszystko. Jeszcze jest jeden zaworek pod kolektorem dolotowym taki maly i to ten najczęściej jest winny zasysania korka
  10. Wsadź tam korek od wina lub jakiś gumowy jak masz i owiń izolacja, trochę druciarstwo ale spełni swoją role
  11. Na pierwszą sondę sterująco nie zakłada się żadnego emulatora. Na drugą owszem jeżeli katalizator niesprawny lub już pusty to może pomóc taka tuleja. Zaczął bym od ustawienia porządnie LPG. Katalizator pewnie zamiennik?
  12. W prawym nadkolu masz dmuchawę pompę sai .powinna być połączona z tą właśnie rurka
  13. Czy to dymienie występuje jak się zagrzeje czy tylko na zimnym także. A może po remoncie jakimś się to zaczęło. Może kata wyciąles. Śmierdzi wtedy palonym olejem?
  14. Jest czujnik w misce olejowej widać go od dołu. Ma dwie funkcje poziom i temperatura oleju. Vcds w silniku kanał 134 albo 137 nie pamietam pierwsza kratka
  15. wrestling1000 odpowiedział(a) na QUATTRO 93 temat w 1.8T
    Ten błąd dotyczy temp oleju i winny jest czujnik oleju który szwankuje i pokazuje 130 stopni. Jakiej firmy kupiłeś ten czujnik bo też musze zmienić?
  16. A ubywa przybywa płynu, są wycieki?
  17. Zapewne masz już katalizator niesprawny. Masz LPG?
  18. Turbo kolego miałem identyczną sytuację jak u ciebie, po wywaleniu kąta zaczął kopcić jak lokomotywa
  19. Podmieniałes świece w tej fajce. Może sama świeca jest uszkodzona i ma przebicie
  20. Iskra przeskakuje z włożona świeca w cewkę czy bez?
  21. Powinno być mokro i czerwono bo taki pewnie masz płyn no i kruciec będzie wilgotny jak są małe wycieki to wtedy może byc biały osad
  22. No jak nie ma tragedii to nie ruszaj. Najlepiej to zrobić jak będziesz rozrząd zmieniał wtedy dobre dojście jest i tak czy siak wymień wtedy zaślepkę bloku bo jest bezpośrednio za pompą wody
  23. Krycie jest z tyłu silnika. Tutaj cieknie ci z termostatu lub zaślepki bloku. Wymieniłem termostat już?
  24. sprawdzaj wycieki z a silnikiem z tyłu będzie mokro na skrzyni oraz w okolicy termostatu będzie wtedy mokro przy podstawie miarki oleju. jeżeli tam będzie mokro to masz już przyczynę ciśnienia w zbiorniczku
  25. wrestling1000 odpowiedział(a) na Piotrek1.8T temat w 1.8T
    zdejmij rurę od intercoolera i zobacz czy wirnik ma luzy wzdłużne, zobacz tez czy olej jest w icku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.