Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. wrestling1000 odpowiedział(a) na Piotrek1.8T temat w 1.8T
    Turbo i to pewnie problem się zaczął po zmianie na dp. Idzie olej na stronę gorąca.
  2. wrestling1000 odpowiedział(a) na Danko23 temat w 1.8T
    Sprawdź błędy zapewne zapłony wypadaja,
  3. wrestling1000 odpowiedział(a) na farba53 temat w 1.8T
    Czekaj bo być może że to też termostat
  4. wrestling1000 odpowiedział(a) na Makaronek temat w 1.8T
    To raczej szybciej napinacz i łańcuszek z tyłu silnika
  5. Nie słuchaj mechanika bo jest wszystko w najlepszym porządku termostat ten otwiera się na 100 stopni celcjusza zegar w aucie pokazuje 90. Podepnij vcds i poobserwuj będzie zawsze w okolicy 100.
  6. blessjah, męczyłem się z tym tematem długo. problem tkwi w tym ze masz nieszczelność w układzie który musisz wyeliminować bo zapewne nie ma tez ogrzewania w kabinie. znajdź wyciek są cztery miejsca króciec z tyłu z połączeniami (na skrzyni będzie mokro), termostat i zaślepka bloku to będzie mokro w okolicy podstawy miarki oleju, oraz możliwy wyciek z samej pompy czyli wyciek w okolicy rozrządu z przodu
  7. wrestling1000 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    Termostat wygląda dobrze. Na 100 stopniach sie otwiera. Pytanie ile pokazuje ci w trasie?
  8. wrestling1000 odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Jak z tylnej części silnika to może juz łańcuszek rozrządu. Zobacz ile stopni w bloku 93. A poza tym jakie błędy?
  9. Zaczął jakoś Więcek kopcić z wydechu, turbo normalnie pompuje, zobacz ile oleju w dolocie za turbo. Swoją drogą na ile go podkręciłem ile niuta?
  10. Witam. Sprawdź jakie są błędy w ecu następnie szczelność podciśnienia oraz dolotu.
  11. Kiedyś widziałem temat w którym nowy króciec nie przylegał dobrze gładzią do głowicy i trzeba było lekko zeszlifować krociec
  12. wrestling1000 odpowiedział(a) na Zjarany temat w 1.8T
    Część. Tematów jest pełno jeżeli chodzi o oliwę tylko syntetyczny 5w/40 motul, Millers. Każdy dobry sklep ci doradzi wg odpowiedniej normy auta
  13. Oringi trzeba było od razu nowe matować. Zobacz czy nie leci ci z czujnika temperatury albo jego uszczelnienia oringu. Jaki króciec zamatowales zamiennik czy Ori?
  14. 1.8 t to najmocniejsza wersja w danej klasie czyli w a4b6 190KM bex seria
  15. wrestling1000 odpowiedział(a) na damian8913 temat w 1.8T
    Nie odma tylko kombinozawor z układu sai, recyrkulacja spalin. Jak wytniesz katalizator to cały ten układ możesz wyrzucić i wylączyć w ecu.
  16. wrestling1000 odpowiedział(a) na luk085 temat w 1.8T
    Jeżeli to z lewej przy filtrze powietrza to odpowietrznik zbiornika paliwa
  17. wrestling1000 odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    Żeby nie było tak łatwo tu jest wszystko. http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2003/drive_standart/249/hg_ug/103/subcategory/103090/part_id/709956/lang/o
  18. Ściągasz zderzak przód lampy pas przedni, spuszczasz płyn chłodzący, odciagasz chłodnice klimy na przewodach( albo upuszasz czynnik klimy i rozlaczasz klime, potem trzeba nabic klimę). Rozpinasz osłonę paska rozrządu i masz wszystko na wierzchu.
  19. wrestling1000 odpowiedział(a) na lpdaniel10 temat w 1.8T
    Na początek posprzwdzaj s,czelność dolotu odmy. Sprawdź na uruchomionym silniku czy zasysa korek wlewu oleju silnika. Jak odkrecisz ma podskakiwac
  20. na pb nie miałem tylko na lpg . ja mam kme nevo takze mam taka opcje u ciebie nie wiem jak jest.
  21. wrestling1000 odpowiedział(a) na Michal25 temat w 1.8T
    Zrób loga 32 ,33 na rozgrzanym
  22. wrestling1000 odpowiedział(a) na Michal25 temat w 1.8T
    Ewidentnie szwankuje dopływ paliwa. Czy dzieje się to jak się zagrzewa czy też na zagranym czy w czasie jazdy w wyższym zakresie obrotów. Jak masz vcds to sprawdź na zimnym przed rozruchem jakie są temperatury na czujnikach płynu chłodzącego w blokach silnik i instrumenty
  23. Witam. Przejrzałem go jak malucha a go już jest inna generacja i bez vcdsa się nie obejdzie. Przyczyn może być dużo.
  24. Raczej nic się nie stanie tylko trzeba pilnować stanu. No i zapewne ogrzewania nie będzie dobrego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.