Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AFN] Ciepły czy zimny stuka
ciahciah z tej sytuacji ktory czujnik jest uszkodzony?? ten co znajduje sie w tym króćcu co wychodzi z glowicy ??
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
to wiemy ja zaopatruje sie w oleje, filtry i nie tylko u dzika od dobrych 3 lat i jestem mega zadowolony i moge z czystym sumieniem polecic go wszytskim !!!!
-
MB Sprinter zna się ktoś??
no niestety kolego nie jest tak kolorowo za granicami polski masz holowanie tylko do 100km.... a z austri jest chyba troche wiecej
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
synchronizatora nie oplaca sie wymieniac taniej wyjdzie cala skrzynie
-
Strefa Schengen - kontrole na granicy niemiecko-polskiej
granice z niemcami w swiecku przekraczalem w tym roku jakies 7 razy i nigdy mnie nikt nie zatrzymal
-
[B6 AVF] Niewłaściwa norma oleju
zmien olej na wlasciwy i powinno byc wszytsko ok.
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
jak zrobie sam i mi strzeli to bede mogl miec tylko pretensje do siebie a ta gwarancja to mozesz sobie podetrzec du... a razie awarii i tak beda sie wymigiwac i wine zwala na Twoje czesci i tyle a stare czesci wyczarowac to najmniejszy problem
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
taka prawda niestety
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w rok czasu przejechalem 44tys km srednie spalanie z tego przebiegu 6.69l na 100km 30% autostardy 50% trasy po polsce i 20% miasto auto jak w profilu
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu - w jaki sposób?
powinny byc w komplecie chyba ze kupiles jakies no name to wtedy mogli pozalowac ale i tam zazwyczaj sa
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
Dzięki, najbardziej mnie interesuje ta od B6 zapomniałem, ale właśnie idę zobaczyć te rozmiary [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________też mi się wydaje że sprzęgło coś nie bardzo, reklamuj, powinni wymienić bez sapów z tym bez sapow to bym sie polemizowal.... choc jesli sprzeglo kupione od kogos z forum to raczej nie powinno byc wiekszych problemow
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
jesli wszystko zostalo zlozone tak jak trzeba to musialo Ci sie trafic jakies trefne sprzeglo... u kogo kupiles??
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
powiem tak wymianielem sprzeglo w 2 autach jedno to audi 80 1Z tak jak u Ciebie i po wymianie na poczatku tez mi sie slizgalo sprzeglo ale po paru kilomatrach juz bylo ok tylko ze wymianilem sama tarcze na jakas no name a reszta bylo stare druga fura to moj passata AHU tutaj wsadzilem kompletne sprzeglo LUKa od AWX do starego dwumasu i wszytsko gralo juz od pierwszego odpalania i ruszenia zero slizgania czy tym podobnych rzeczy sprzeglo kupiles uzywane czy nowe?? jesli uzywane to zapewne juz jest na tyle wyjechane ze sie slizga na podniesionej mocy
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
w AFN zawsze jest dwumas
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
DI a SDI to 2 rozne swiaty w DI masz turbine jest to ten sam motor co AHU czy 1Z i samym chipem robisz te 110KM
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
dwumas AWX i AFN jest taki sam wiem ale nie wszyscy to pisza albo mówia w sklepach dlatego lepiej zapytac i poszukac tego co będzie w lepszych pieniądzach. bo dwumas jest taki sam ale ma niestety inne numery dla AFN i AWX
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
dwumas AWX i AFN jest taki sam
-
[B5 1Z] Tuleje wahacza
wedlug mnie musisz kupic caly wahacz :gwizdanie:
-
[ALL] Mandat z Holandii
nic raczej nie przyjdzie ja dostalem mandat za parkowanie rok temu i do dzis nic nie przyszlo :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
tez slyszalem o takich cudach...
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
wiec moze w passacie b5 fl tez jest 130??
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
to nie problem akurat obecnie jestem w belgi i za 3 tygodnie wracam i jade przez poznan to zawsze bede mogl zaleciec do Ciebie
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? u mnie przy 3000obr/min na 5 biegu jest ok 147km/h (mam właśnie DUK) o to w miare fajnie sie prezentuje obecnie przy 3tys obrotow mam 135km/h a duzo jezdze w trasie i po autostradach i sie mecze ja i silnik aju mozesz napisac na PW po ile przedeajesz te skrzynie do awx?
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU??
-
[ALL] Wymiana uszczelek nastawnika i nieudana wym. uszcz. tłokorozdzielacza RIP
wedlug mnie optymalne jest 2.8 choc sam jezdze na 2.2 i nie zamierzam zmieniac