Treść opublikowana przez grabson765
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
jak sprzeglo bierze przy koncu to tarcza jest juz do wymiany u mnie tez bralo przy koncu wymienilem sprzeglo i teraz bierze w polowie i tak powinno byc
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
zakladaj sprzeglo od AWX jest tansze niz do AFN ja zaplacilem 420zl za LUKa do AFN kosztowalo 600zl
-
[B5 AFN] Czy to kończąca się pompa wody?
pdejrzewam ze piszczy pasek klimy
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
i napewno jest świeższym motorem
-
[ALL B6] Różnice w zawieszeniu b5 a b6?? Pilna prośba!!
roznica jest tylko w tym jednym dolnym wahaczu do ktorego jest mocowany amortyzator reszta pasuje i w b5 i b6
-
[B5 AFN] Stukanie przy ruszaniu , sprzegło ?
dwumas wlasnie sie objawia na zimnym silniku jakby na rozgrzanym motorze przy wysokiej temperaturze i korkach szarpalo albo stukalo to wtedy raczej tarcza sprzegla jest do wymiany [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 20:18_________________________________________________ja stawaim na dwumas ale jak nie rozbierzesz to sie nie dowiesz...
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
raczej chodzilo o turbo z 3.0 tdi
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Taki przebieg chce zobaczyć na swoim. Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO. Pozdro u Ciebie 182tys i silnik juz po remoncie a u mnie dalej ten sam caly czas sie kreci Ja mam nowy silnik, a ty nie ja nie potrzebuje nowego :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Stukanie przy ruszaniu , sprzegło ?
jak stuka to raczej bedzie to dwumas do wymiany....
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Taki przebieg chce zobaczyć na swoim. Pracuję nad tym koledzy. Na razie mam 182 tys. km z papierami i sprawdzony w ASO. Pozdro u Ciebie 182tys i silnik juz po remoncie a u mnie dalej ten sam caly czas sie kreci
-
[ALL] odmowa przyjecia mandatu
czyli?
-
[ALL] odmowa przyjecia mandatu
ja tylko chcialem sie dowiedziec gdzie sie odbywa sprawa jak np przekrocze predkosc w zakopanem i odmowie przyjecia mandatu to sprawa bedzie sie odbywac w zakopanem czy np u mnie w bialymstoku z powyzszej wypowiedzi wychodzi ze u mnie wiec jesli miałaby miejsce taka sytuacja to watpie zeby policjantowi chcialo sie i oplacalo gnac 600km na rozprawe?? i w takim wypadko sprawa zostaje pewnie umorzona?? kiedys kumpel opowiadal mi ze jego brat nigdy nie przyjmuje mandatow i sprawy zawsze sa umarzane bo policjantom nie oplaca sie jezdzic do sadu... jesli oczywiscie musza sie stawic osobiscie ? ale jakos swiadkowie maja taki obowiazek chyba.
-
[ALL] odmowa przyjecia mandatu
Witam mam szybkie pytanie w razie odmowy przyjecia mandatu sprawa jest kierowana do sadu grodzkiego. w takim przypadku sprawa odbywa sie w najblizszym miejscu gdzie zostalo popelnione wykroczenie czy w najblizszym miejscu zamieszkania osoby ktora odmowila przyjecia ??
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
gratki grabson765 - widze ze auto nie stygnie rzadko sie zdarza zeby stalo caly dzien nie odpalane tylko w lipcu zdazylem juz zrobic 6tys km a to jeszcze nie koniec miesiaca
-
[B6 AWX] Czy należy badać zbieżność po wymienie amortyzatorów
golf to inna bajka jak a4... sa magicy co nawet koncowki drazkow wymienia bez ingerencji w zbieznosc
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
historia moich wahaczy firmy maxgear zalozylem caly komplet po 40tys wysypal sie jeden gorny po 55tys wysypaly sie kolejne 2 gorne po 65tys mialem do wymiany caly dol i jedna koncowke. wiec wytrzymalosc tych wahaczy oceniam na 60tys za cene 530zl jestem z nich zadowolony na wymiane tych wahaczy wkladalem powoli zestaw DENCKERMANN i tych to raczej nie bede polecac...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie wczoraj wyskoczylo takie cos muszę uaktualnić avatar
-
[B5 AHU] Dwumas do wymiany
ciekawe jaki silnik siedzi w tej skodzie ale podejrzewam awx 131KM, wiec dwumas bedzie pasowac bo jest taki sam co w AFN I AHU ja sam teraz jezdze na dwumasie z AHU i reszta sprzegla jest od AWX. ale fakt przy wymianie dwumasu mozna juz odrazu wymienic sprzeglo ja kupilem sprzeglo od AWX kompletne LUKa po znizkach w sklepie za 430zl za komplet LUKa do AHU spiewali 600zl
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
tylko poduszke zaloz markowa bo tania moze jeszcze tylko pogorszyc
-
[B5 AHU] Dwumas do wymiany
nie bedzie pasowac bo silnik w leonie masz polozony poprzecznie a Ty masz wzdluznie
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
to cena dobra jesli caly komplet jest w dobrym stanie
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
jaka cena tego dwumasu ? ps. kupiles dopiero fure i juz sprzeglo masz do roboty ? :gwizdanie: No tak jakoś wyszło kolego, tak się kupuje samochody na placu w Szwajcarii.... Cały komplet 500 zł razem ze sprzeglem ?
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
jaka cena tego dwumasu ? ps. kupiles dopiero fure i juz sprzeglo masz do roboty ? :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czy warto zakładać używanego dwumsa
zalezy w jakim stanie i w jakiej cenie:)
-
Siatkówka
3 miejsce jest