Treść opublikowana przez grabson765
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
odnosnie firmy MAXGEAR takze moge ja smialo polecic wahacze tej firmy zakladalem na poczatku jak sie ori posypaly i naprawde sporo wytrzymaly po 40tys posypal sie jeden gorny po 60tys polecialy pozostale 3 a dolne i koncowki przelecialy ponad 80tys a komplet kosztowal 540zl mniej jak MS wtedy mialem jeszcze wahacze firmy deckerman i powiem ze to chlam jakich malo jak dla mnie ta firma powinna przestac produkowac zawieszenia.... Wy zartujecie z tymi maxgearami? Przecież to najgoszy szit na rynku:facepalm: mam dostęp do tego w firmie ale nawet nie chce tego sprzedawać bo tuleje przy montażu potrafią sie wyrwac:kwasny: I ktoś napisał że to nie z chin. Więc skąd? Tylko tam produkują ta markę która jest własnością Auto Partnera. Kraft RTS itp to też marki hurtowni motoryzacyjnych. I nie to żebym MS wychwalal i reklamował bo klientów na to nie brakuje a firma trochę zyskuje na dawnej renomie rodem z Niemiec. Nie polcecam żadnych produktów MS po za wahaczami. Klocki ujowe i piszcza elektryka połowa nie działa:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 ja wandej naprawde nie zartuje:decayed: jak zakladalem pierwszy komplet wahaczy do siebie to zamowilem MS ale czekalem na paczke bo na magazynie nie mieli i czekali na dostawe a ze byly mi szybko potrzebne to zapronowali wlasnie MAXXGEARA i mowili ze nie mieli na to reklamacji to wziolem i juz tu wczesniej pisalem ile to u mnie wytrzymalo bylem zadowolony z nich ale to bylo ze 4 lata temu wiec nie wiem jak sie ta firma teraz prezentuje... ---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- ja bym teraz na Twoim miejscu kupilbym chyba RTS
-
Problem z jednomasem...
trzeba bylo nie kombinowac tylko zalozyc zestaw dwumasowy od awx
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
moj ma 447tys... nie dlugo nowa fotke trzeba bedzie strzelic
-
1.9 TDi 1z silnik nie odpala
moze dawka paliwa ustawiona za wysoka
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
kontrolka swiec zarowych sie zapala jak włączasz zapłon?
-
1.9 TDi 1z silnik nie odpala
jak poluzujesz wtryski to paliwo leci? jak włączysz zaplon kontrolka swiec zarowych sie pojawia? ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- rozrzad sprawdzales czy dobrze ustawiony?
-
1.9 TDi 1z silnik nie odpala
na zgaszonym zawsze pokazuje 038
-
Wymiana dwumasy na sztywne koło (jednomas)
200tys powinien posmigac choc u mnie w pasku juz dwumas przesmignal juz 450tys... i dalej smiga
-
Jakie amortyzatory - A3 8L Ambition
ja bym kupil monroe...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
odnosnie firmy MAXGEAR takze moge ja smialo polecic wahacze tej firmy zakladalem na poczatku jak sie ori posypaly i naprawde sporo wytrzymaly po 40tys posypal sie jeden gorny po 60tys polecialy pozostale 3 a dolne i koncowki przelecialy ponad 80tys a komplet kosztowal 540zl mniej jak MS wtedy mialem jeszcze wahacze firmy deckerman i powiem ze to chlam jakich malo jak dla mnie ta firma powinna przestac produkowac zawieszenia....
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja tez ostatnio mialem do wymiany banan prawy zajechalem do sklepu i nie miali lema a ze muaislem cos kupic to polecili mi tego RTS mowili ze nie mieli nigdy zwrotow na to a na lema sie zdazalo banan kosztowal 200zl cena lema to 250zl wiec cenowo wychodzi nawet dobrze teraz zobaczymy ile wytrzyma
-
klocki master sport- testowaliscie?
też jestem zdania ze nie warto oszczedzac ale czasami wysoka cena nie oznacza dobrego produktu... zalozylem u siebie wczesniej zestaw ATE klocki i tarcze za 440zl... po pierwsze klocki piszczaly niesamowicie, pylily tak ze alusy caly czas mialem czarne i wytrzymaly 30tys jakos a kosztowaly 180zl... tarcze takze po tych 30tys wygladaly tragicznie odrazu do wymiany wygladaly gorzej niz oryginaly co mialem wczesniej ktore przejechaly ponad 100tys... i sobie powiedzialem nigdy wiecej ATE bo nie warte tej kasy teraz mam zestaw boscha nie dosc ze taniej to nic nie piszczy choc brat tez u siebie zalozyl klocki boscha to u niego mowi ze piszcza wiec tez nie wiadomo co sie trafi
-
AFN +216 ustawienia
musisz ustawic dawke paliwa i kat wtrysku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale powiem ze ten filtr made in india wpasował sie tak idealnie jak nigdy do puszki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja ostatnio zakladalem filtr powietrza mann a tam made in India
-
[b5 AHU/1Z] Sprzęgło
pier**licie glupoty ahu tez ma dwumas pierwsze modele z 96r nie mialy tylko a dalej siedzial juz dwumas tak jak u mnie
-
stopiony tłok przyczyna?
skoro komp od afn to wiadomo ze 110KM:decayed: ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 14:37 ---------- silnik juz zmieniony i jest juz chyba znana przyczyna stopienia tloka padnieta turbina.... przy demontazu turbo z samej turbiny wyleciala moze szklanka oleju, w interkulerze bylo jeszcze wiecej co najciekawsze turbo luzy ma w normie po zalozeniu calego nowego silnika nie zagadal nawet a po paru zakreceniach bagnet suchy a interkuler znowu caly w oleju i teraz zostalo szukanie nowej turbiny jeszcze:kwasny:
-
Swap silnika 1.9 TDI 75 KM na 1.9 TDI 110 KM
cale sterowanie turbo tez masz? bo jest inne w 110
-
Swap silnika 1.9 TDI 75 KM na 1.9 TDI 110 KM
przekladasz sam slupek? czy caly komplet z kompem turbo itp?
-
1.9TDI - nie osiąga temperatury 90*C
moze
-
1.9TDI - nie osiąga temperatury 90*C
kup termostat oryginał to przynajmniej bedziesz mial pewnosc ze bedzie trzymac te 90stopni bo te wszytskie zamienniki to albo trzymaja 95 stopni albo 85stopni choc czasem moze sie trafic taki ze trzyma te 90stopni.....
-
Chmura dymu z rury wydechowej
co jest powodem podwieszania sie popychaczy? ich zużycie ma na to wplyw?
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
to jest pompa od 90KM i jest slabsza jak ta od avg
-
kompletne sprzęgło z dwumasem AWX do B5
wszystko pasuje nic nie trzeba przerabiac do tego sprzeglo awx jest tansze ja u siebie zakladalem LUK
-
stopiony tłok przyczyna?
500km nie cale wczesniej dopiero zalozylismy 216 na program nie zdazylismy jeszcze pojechac nawet.... zapewne wina pierscieni przez ktore silnik bral olej i po zalozeniu 216 nie dal rady schlodzic tloka... ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- wczesniej juz pompa oleju tez byla wymieniania w tym silniku...