Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 ALL] Wymiana wahaczy
ja jka wymianialem to mialem ograniczony budzet bo zlozylo sie za duzo wydatkow na raz a ze grozilo odpadniecie kola to kupilem zestaw z allegro za 570zl formy MG mialy byc master sporty ale czekalem 3tyg i nadal nie bylo wiec wzielem jakies inne jakie miali na magazynie. wymienilem wszytsko sam i ustawienie zbieznosci 50zl wszytsko wyszlo mnie razem 620zl cale zawieszenie z przodu puki co 4tys zrobione i wszytsko gra mam nadzieje ze te 15tys wytrzyma pozniej zapakuje jakies lepsze wahacze. wiec w 2 tys napewno powinienes sie zmiescic a 500zl za robocizne?? najdrozej jak znalazlem w bialym to bylo 300zl wiec nie wiem co to za mechanik chyba w aso??
-
[B6 AVF] Problem z tiptronikiem
napisz w spotakch podlaskich kilka osob sie oglaszalo ze ma vaga w tym ja ale nietsty teraz jestem w belgi wiec nie pomoge napisz do uzytkownika szczepank on ostatnio kupil vaga i jest z bialego wiec moze pomoze
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
najbardziej wytrzymaly i idioto odporny to chyba 1z
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
tez jestem ciekawy bo mnie tez czeka wymiana w silniku 1.9 ahu powinno byc tak samo jakw afn?
-
[B5 AVG] Luz na pompie wody
ten przebieg to miales kilka lat temu...
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
zalezy w jakiej kategori....
-
Co sądzicie o konkursie BMW Orange ?
kolego,żaden link nie bangla :gwizdanie: wlasnie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostanio a4 b5 1.9tdi 90km trasa bialystok- Bruksela cos w granicach 1650km 100%drogi wlaczona klima srednia predkosc w granicach 150km/h wiadomo w niemczech troche szybciej spalil 5.6l ja w swoim pasku z takim samym silnikiem ponizej 6.5l 50%miasto 50%trasa sporadycznie klima w spokojnej jezdzie nie moge zejsc
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
dzieki przemik mam nadzieje ze tym razem diagnoza bedzie trafna
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
filtr powietrza zmieniony tutaj podaje jeszcze raz grupe 000 bo wczesniej mi sie wstawila tylko bs i dynamiczna
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
Logi kolegi dragon007. samochod to audi b5 1.9tdi silnik ahu. samochod slabo sie zbiera wedlug mnie to wina przeplywki. na poczatku sa statyczne normalne pozniej BS a na koncu dynamiczne
-
[ALL B5] Dziwne chrobotanie
podejrzewam przegub
-
Ceny paliwa marzec 2026
bialystok ON 3.89zl czas zaczac tankowac paliwo z grodna po 3zl
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja zalozylem 06.06.2009 cale nowe zawieszenie przednie firmy MG mialy byc MS ale niestety nie bylo na magazaynie i po czekaniu 3tyg zalozylem to co mialei podobno rzadnych reklamacji puki co1.5tys przejechane i cisza na bierzaco bede informowac ile mam na nich nalatane zaplacilem 580zl za nie z allegro....nie moglem pozwolic na nic lepszego gdyz zlozylo sie za duzo wydatkow na raz i na cos lepszego zabraklo a zawieszenie koniecznie musialem wymienic bo bylo w stanie agonalnym... pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
u mnie orlen ON 3.79 mam nadzieje ze nie bedzie drozej jak 4zl
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
ja powiem tak zanim wymienilem termostat i nie tanowalem do pelna to wydawalo mi sie ze palil mi 5.5l a teraz po wymianie termostatu i zawsze tankowanie do pelna i na takiej podstawie wyliczanie spalania pali mi 6.7l srednio nizej jakos nie moge zejsc 50% miasto 50%trasa manual i raczej jazda dynamiczna
-
[B5 ABC] Jak przygotować auto do dłuższego postoju (ponad rok)
u mnie po pol roku stanie nie bylo zadnych problemow odpalil od strzala
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie no wcale... pewnie kolega nam to jakos uzasadni... tez bym uslyszal uzasadnienie
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ale wszyscy pisali o zapieczonych kierownicach trzeba bylo wczesniej spanky napisac
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
do tego jeszcze blad 00575 wiec wszytsko wskazywalo na turbo. po logach widac ze to raczej turbo powinno byc winne... jednka logi takze Ci nigdy prawdy nie powiedza w 100%
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
po wyjeciu turbo okazalo sie ze jest czyste po wymianie przeplywomierza auto odzylo i jka mowi kierowca teraz jezdzi " za***iście" wiec czemu w logach wychodzilo inaczej ??
-
Barcelona Manchester United 2-0
osttanio w meczu z chelsea pokazala swoj ofensywny futbol jeden celny strzal ManU wygra
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
ja w grudniu kupowalem oryginalny termostat za 82zl+ 3zl oring ale juz w lutym kolega kupowal po 113zl+ 4zl za oring... i dodam ze w tym samym ASO. wiec podrozaly czesci przez wysokie euro. mam oryginalny i emperatura caly czas 90stopni czy to butuje czy spokojnie i tak juz przez 16tys kilometrow wiec warto troche wiecej dac za org...
-
[B5 AFN] Wyciek oleju z przodu silnika
moze uszczelka pod glowica?? ale to raczej plyn chlodniczy by ciekl...