Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
Czy po włączeniu silnika obraz z kamerki zaczyna skakać aż zniknie całkowicie? Czy od razu jest czarny? U mnie skakał aż zanikał całkowicie to zastosowałem w zasilanie kamerki filtr taki jak od CB radia gdy CB ściąga zakłócenia z instalacji. Problem rozwiązany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No więc jesteśmy umówieni. Jest nas już trzech a reszta może śmiało potwierdzać i dołączać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak więc u mnie się nic nie zmieniło, pasuje środa - tak ta jutro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Racja! Boże to przez to, że od rana w pracy siedzę i dopiero kończę. Tak więc nam pasowała wstępnie środa około 18-19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bądź co bądź ja jestem wolny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie, mieliśmy z @Ziewal napisać, że nam środa pasuje ( czyli dziś) ale jak widać zapomnieliśmy ?
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No ewentualnie klon z allie... Ale jak to z chińczykiem zależy na jaki się trafi.
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Hmmm 2 tyś to nie dużo, biorąc pod uwagę ile wrzuciłem ostatnio u siebie Ale, nie, Darek nie - nie teraz nie myśl o tym Poczekam na dokładne wyliczenia od Piotra
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Jest ogień! 
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No co za murzy... wróć... CzArnuLka Daj fotę z większej odległości by całość przodu było widać
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
No przeze mnie ciekawość przemawia
-
Prośba o głos dla drużyny dzieciaków
Głos oddany
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Ja patrzę i zazdraszczam Dużo pln'ów wyszedł koszt dokładki Q? Uwzględniając części, przygotowanie i montaż?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ty weź mnie nie strasz bo ja mam mocniejsze halogeny niż powinny być. Swoją drogą to kolejna przesłanka za tym by Cię pomęczyć o przerobienie lamp z b7 na bi-halogen Bardzo dobra robota - takich ludzi warto podziwiać
-
za gorące powietrze w klimatroniku
Podłączałeś kompa? Jakieś błędy w climatronicu? Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś polecam od tego zacząć. Czy climatronic działa poprawnie? Możesz włączać i wyłączać tryb econ? Czynniki masz? I teraz tak: jeżeli jest zimno w samochodzie czy na zewnątrz jak ustawisz 18 stopni a w środku będzie 14 to będzie dmuchać ciepłym do momentu nagrzania potem stopniowo dmuchawa powinna zwalniać. W przypadku gdy w kabinie będzie cieplej będzie dmuchać zimnym. Jeżeli w środku masz ciepło ( powyżej 18 stopni) i nastawiasz climatronic na 18 powinno dmuchać zimnym jeżeli się tak nie dzieje to może być padnięty któryś z czujników temperatury climatronica lub któraś z klapek sterowania może być zacięta. Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To jest dobra myśl
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Co do spota to ja mam wtorki dość ciężkie w pracy wolałbym środę/czwartek/piątek - wieczorem
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamilu, elegancka linia odcięcia - aż zazdroszczę
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
No brawo Dobry zakup - kolejny Plany zacne - jak będziesz ciągnął wiązkę pod grzane spryski to mogę się dołączyć - pociągniemy dwie na raz u Ciebie i u mnie Ahhhh grzane stołki ... gdyby nie fakt, że kiepski ze mnie tapicer może i ja bym sobie tego moda zrobił.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Garaż byłby mi potrzebny głównie do polerki i położenia powłoki - bo żonka ostatnio mi marudziła, że dostałem polerke DA w zeszłym roku na święta i jeszcze jej nie użyłem. A poza tym chodzi za mną kierowca 3ramienna ścięta (ale nie od TT - na tą mnie nie stać). Poza tym lista długa ale reszta zostanie jeszcze trochę tajemnicą ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ja do jednego z planów będę chciał wynająć garaż na godziny w Gdyni
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Aktualnie od żony mam ban na mody ?? Więc zostało mi robić zdjęcia. A tak serio to na listopad mam kilka planów - zobaczymy co z tego wyjdzie. A konkurencja faktycznie mocna i to przez duże M
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Koledzy, Zapraszam do oddawania głosów na zdjęcia do kalendarza Dzięki za każdy głos
-
Silver bfb a4 b7
Nuuu ładnie wygląda
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Z daleka i jeszcze przez felgę na 100% wygląda lepiej hebel niż bez koloru ?