Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Czy po włączeniu silnika obraz z kamerki zaczyna skakać aż zniknie całkowicie? Czy od razu jest czarny? U mnie skakał aż zanikał całkowicie to zastosowałem w zasilanie kamerki filtr taki jak od CB radia gdy CB ściąga zakłócenia z instalacji. Problem rozwiązany
  2. No więc jesteśmy umówieni. Jest nas już trzech a reszta może śmiało potwierdzać i dołączać
  3. Tak więc u mnie się nic nie zmieniło, pasuje środa - tak ta jutro
  4. Racja! Boże to przez to, że od rana w pracy siedzę i dopiero kończę. Tak więc nam pasowała wstępnie środa około 18-19
  5. Bądź co bądź ja jestem wolny
  6. Właśnie, mieliśmy z @Ziewal napisać, że nam środa pasuje ( czyli dziś) ale jak widać zapomnieliśmy ?
  7. No ewentualnie klon z allie... Ale jak to z chińczykiem zależy na jaki się trafi.
  8. Hmmm 2 tyś to nie dużo, biorąc pod uwagę ile wrzuciłem ostatnio u siebie Ale, nie, Darek nie - nie teraz nie myśl o tym Poczekam na dokładne wyliczenia od Piotra
  9. No co za murzy... wróć... CzArnuLka Daj fotę z większej odległości by całość przodu było widać
  10. No przeze mnie ciekawość przemawia
  11. Ja patrzę i zazdraszczam Dużo pln'ów wyszedł koszt dokładki Q? Uwzględniając części, przygotowanie i montaż?
  12. Ty weź mnie nie strasz bo ja mam mocniejsze halogeny niż powinny być. Swoją drogą to kolejna przesłanka za tym by Cię pomęczyć o przerobienie lamp z b7 na bi-halogen Bardzo dobra robota - takich ludzi warto podziwiać
  13. Podłączałeś kompa? Jakieś błędy w climatronicu? Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś polecam od tego zacząć. Czy climatronic działa poprawnie? Możesz włączać i wyłączać tryb econ? Czynniki masz? I teraz tak: jeżeli jest zimno w samochodzie czy na zewnątrz jak ustawisz 18 stopni a w środku będzie 14 to będzie dmuchać ciepłym do momentu nagrzania potem stopniowo dmuchawa powinna zwalniać. W przypadku gdy w kabinie będzie cieplej będzie dmuchać zimnym. Jeżeli w środku masz ciepło ( powyżej 18 stopni) i nastawiasz climatronic na 18 powinno dmuchać zimnym jeżeli się tak nie dzieje to może być padnięty któryś z czujników temperatury climatronica lub któraś z klapek sterowania może być zacięta. Pozdrawiam, Darek
  14. Co do spota to ja mam wtorki dość ciężkie w pracy wolałbym środę/czwartek/piątek - wieczorem
  15. Kamilu, elegancka linia odcięcia - aż zazdroszczę
  16. No brawo Dobry zakup - kolejny Plany zacne - jak będziesz ciągnął wiązkę pod grzane spryski to mogę się dołączyć - pociągniemy dwie na raz u Ciebie i u mnie Ahhhh grzane stołki ... gdyby nie fakt, że kiepski ze mnie tapicer może i ja bym sobie tego moda zrobił.
  17. Garaż byłby mi potrzebny głównie do polerki i położenia powłoki - bo żonka ostatnio mi marudziła, że dostałem polerke DA w zeszłym roku na święta i jeszcze jej nie użyłem. A poza tym chodzi za mną kierowca 3ramienna ścięta (ale nie od TT - na tą mnie nie stać). Poza tym lista długa ale reszta zostanie jeszcze trochę tajemnicą ?
  18. Ja do jednego z planów będę chciał wynająć garaż na godziny w Gdyni
  19. Aktualnie od żony mam ban na mody ?? Więc zostało mi robić zdjęcia. A tak serio to na listopad mam kilka planów - zobaczymy co z tego wyjdzie. A konkurencja faktycznie mocna i to przez duże M
  20. Koledzy, Zapraszam do oddawania głosów na zdjęcia do kalendarza Dzięki za każdy głos
  21. Nuuu ładnie wygląda
  22. Z daleka i jeszcze przez felgę na 100% wygląda lepiej hebel niż bez koloru ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.