Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Siemka Cabrio to cabrio zawsze piękne Szerokości, bezawaryjności i udanych modów!
  2. Są trzy wyjścia: 1. Nowy klimatronik 2din 2. Uszkodzony klimatronik 2din i przekładasz tylko front (ja tak zrobiłem). 3. Docinasz boki klimatronika aby zmieścił się niżej - zależy jakie masz umiejętności manualne. Są o tym wątki na forum. Pozdrawiam, Darek
  3. Sprawdzałeś pozostałe poduszki oraz odbój na pasie przednim? Ja po wymianie poduchy skrzyni (u mnie ją wywało) też borykałem się z dzięciołem wymieniłem poduchy razem z odbojem na pasie i jak ręką odjął po jakimś czasie wróciło trochę inne pukanie głównie przy przyspieszaniu lub zwalnianiu wtedy problem okazał się pęknięty (rozpołowiony) wysorzeglik. Płyn nie ciekł a on sam wpadał w rezonans od tamtego czasu cisza. Przy jednym jak i drugim dużo się na szukałem rozwiązania.
  4. Ogólnie powiem tak... ja jak u siebie przekodowywałem airbagi to załapały mi chyba za 3 lub 4 podejściem. W tym wypadku jak piszesz wydaje się kodowanie ok. Mogę zaproponować jedynie sprawdzenie instalacji czy wszystkie piny w kostkach obsadzone i czy czujniki mają masy.
  5. Ok to jeszcze jedno pytanie Poduchy z tyłu masz?
  6. Więc tak: Aby gong działał na zapięcie pasa pasażera - to musi być czujnik(mata) zajęcia fotela pasażera - jeżeli nie ma - nie zadziała poza tym wywali błąd. Masz przełącznik do dezaktywacji poduchy pasażera? Pozdrawiam, Darek
  7. To weź sprawdź jaki MK ma numer i sprawdź czy numery i częstotliwości pilotów pasują Jest cały wątek poświęcony MK tam są opisy itp.:
  8. Dobra to pierwsze podstawowe pytanie piloty działają? Bateria jest ok? dioda pali? Drugie pytanie czy jak wciskasz przycisk na pilocie (którymkolwiek) to jakaś wartość w VCDSie/VAGu się zmienia? Inna sprawa możesz sprawdzić jaki masz MK i potem sprawdzić czy masz odpowiednie piloty (numer pilota - częstotliwość i literka na końcu). W MK błędów żadnych nie ma?
  9. Polecam video kolego Dominika z forum - co prawda tyczy się B6 ale sporo powinien pomóc:
  10. Przede wszystkim musi być moduł, który obsługuje tę funkcję - ja mam lustra 10 pin.
  11. No koniecznie zakładaj - ciekaw jestem tych stołków
  12. No to trochę mnie nie było - ale to nie znaczy, że temat umarł w między czasie wpadł kolejny serwis Olejowy - i niezgrabne rączki ułamały obudowę bagnegu ale zaraz następnego dnia wpadła nowa rurka Ogólnie modzenie musiało poczekać - bo gorący okres w pracy to po pierwsze, a po drugie weselicho mi się zbliża - w sumie to chyba to po drugie powinno być jako po pierwsze No ale dziś znalazłem trochę czasu i tak oto: natchniony tym wpisem: Wpadło: Poza tym znalazłem czas na podłączenie modułów od Krzyśka @kkam super sprawa - dzięki wielkie!!! A tak to hula: Oczywiście nie zabrakło funkcji tilt : No i aby dopełnić dzieła wpadły też blendy LED lusterek i zostały podpięte pod moduł od Krzysia A po całym dniu zabawy moja kobieta wysłała mi to
  13. Moduły do składania luster z pilota do tego od razu z funkcją tilt i clh w blendach - które też już czekają na podłączenie. No i czeka od razu przycisk otwierania bagażnika - planuję wszystko przy jednym zdejmowaniu tapicerki drzwi tylko z czasem krucho...
  14. Jak za mną bose chodzi ... sądzę, że już mnie doszło i po pierwszym będę kupował tylko jak sobie pomyślę, znów ciągnięcie kabli to mnie zaczyna boleć pewna część ciała. U mnie też jeszcze trochę rzeczy czeka w domu na chwilę czasu aby się za nie zabrać
  15. Ja w tym tygodniu raczej odpadam... mam za dużo do zrobienia na ASAP przyszły tydzień to już co innego
  16. Koledzy, Może ktoś posiada numery konektorów męskich i żeńskich do kostki 20pin słupka A w b7? Pozdrawiam, Darek
  17. To prawda wzrok sokoli. A sprawy stomatologiczne u psa zęby zaczęły się ruszać i ją bolą podczas zabawy.
  18. Nowsze andruty mają taką opcję. Sądzę, że podobnie jak w telefonie czyli klikasz na ostatnio uruchomione aplikacje np YouTube i wtedy trzy kropki u góry okienka i powinno być "podziel ekran".
  19. Z tego co widzę podkładki 20, śruby 29 i 26
  20. Koledzy, Mam pytanie czy ktoś wie jaki jest numer bądź rodzaj śrubki (gwintu) do drzwi pod dekory? Najlepiej jakby ktoś wstawił opisy numery wszystkich śrubek drzwi - będę wdzięczny. U mnie zostało po jednej śrubce na drzwi chce uzupełnić braki
  21. No oczywiście, że ja z psem od weta wracałem. A Ciebie nie zauważyłem.
  22. Hmmm ale ekran Ci obraca apka? I wtedy na obróconym odpalasz wp pilot. U nie hula:
  23. A no ja poluję na kolorowy FIS poza tym kompletuję graty do przycisku otwierania klapy z kabiny
  24. @Damianq oczywiście można, ale ich żywotność jest zdecydowanie krótsza, ze względu na małą powierzchnię i zamknięta lampę - jest problem z odprowadzaniem ciepła. Rezystor generuję duże ilości ciepła - zamienia prąd na ciepło. Też jakiś czas temu kminiłem w jaki sposób w B7 zmniejszyć próg czułości dla układu nawet z Tomnik'iem wisiałem na telefonie i poczyniałem dyskusję. W rezultacie jednak dałem dobrze wyliczone oporności na kablu przed lampami dając tym samym dobre radiatory zapewniające odprowadzanie ciepła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.