Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Cabrio to cabrio zawsze piękne Szerokości, bezawaryjności i udanych modów!
-
Przeniesienie klimatronika
Są trzy wyjścia: 1. Nowy klimatronik 2din 2. Uszkodzony klimatronik 2din i przekładasz tylko front (ja tak zrobiłem). 3. Docinasz boki klimatronika aby zmieścił się niżej - zależy jakie masz umiejętności manualne. Są o tym wątki na forum. Pozdrawiam, Darek
-
Głośne terkotanie przy ruszaniu i przyspieszaniu
Sprawdzałeś pozostałe poduszki oraz odbój na pasie przednim? Ja po wymianie poduchy skrzyni (u mnie ją wywało) też borykałem się z dzięciołem wymieniłem poduchy razem z odbojem na pasie i jak ręką odjął po jakimś czasie wróciło trochę inne pukanie głównie przy przyspieszaniu lub zwalnianiu wtedy problem okazał się pęknięty (rozpołowiony) wysorzeglik. Płyn nie ciekł a on sam wpadał w rezonans od tamtego czasu cisza. Przy jednym jak i drugim dużo się na szukałem rozwiązania.
-
Błędy w sterowniku airbag,dołożenie czujnika w klamrze zapięcia pasów b6
Ogólnie powiem tak... ja jak u siebie przekodowywałem airbagi to załapały mi chyba za 3 lub 4 podejściem. W tym wypadku jak piszesz wydaje się kodowanie ok. Mogę zaproponować jedynie sprawdzenie instalacji czy wszystkie piny w kostkach obsadzone i czy czujniki mają masy.
-
Błędy w sterowniku airbag,dołożenie czujnika w klamrze zapięcia pasów b6
Ok to jeszcze jedno pytanie Poduchy z tyłu masz?
-
Błędy w sterowniku airbag,dołożenie czujnika w klamrze zapięcia pasów b6
Więc tak: Aby gong działał na zapięcie pasa pasażera - to musi być czujnik(mata) zajęcia fotela pasażera - jeżeli nie ma - nie zadziała poza tym wywali błąd. Masz przełącznik do dezaktywacji poduchy pasażera? Pozdrawiam, Darek
-
Problem z zamkiem centralnym oraz pilotami
To weź sprawdź jaki MK ma numer i sprawdź czy numery i częstotliwości pilotów pasują Jest cały wątek poświęcony MK tam są opisy itp.:
-
Problem z zamkiem centralnym oraz pilotami
Dobra to pierwsze podstawowe pytanie piloty działają? Bateria jest ok? dioda pali? Drugie pytanie czy jak wciskasz przycisk na pilocie (którymkolwiek) to jakaś wartość w VCDSie/VAGu się zmienia? Inna sprawa możesz sprawdzić jaki masz MK i potem sprawdzić czy masz odpowiednie piloty (numer pilota - częstotliwość i literka na końcu). W MK błędów żadnych nie ma?
-
Problem z zamkiem centralnym oraz pilotami
Polecam video kolego Dominika z forum - co prawda tyczy się B6 ale sporo powinien pomóc:
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Przede wszystkim musi być moduł, który obsługuje tę funkcję - ja mam lustra 10 pin.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No koniecznie zakładaj - ciekaw jestem tych stołków
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No to trochę mnie nie było - ale to nie znaczy, że temat umarł w między czasie wpadł kolejny serwis Olejowy - i niezgrabne rączki ułamały obudowę bagnegu ale zaraz następnego dnia wpadła nowa rurka Ogólnie modzenie musiało poczekać - bo gorący okres w pracy to po pierwsze, a po drugie weselicho mi się zbliża - w sumie to chyba to po drugie powinno być jako po pierwsze No ale dziś znalazłem trochę czasu i tak oto: natchniony tym wpisem: Wpadło: Poza tym znalazłem czas na podłączenie modułów od Krzyśka @kkam super sprawa - dzięki wielkie!!! A tak to hula: Oczywiście nie zabrakło funkcji tilt : No i aby dopełnić dzieła wpadły też blendy LED lusterek i zostały podpięte pod moduł od Krzysia A po całym dniu zabawy moja kobieta wysłała mi to
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Moduły do składania luster z pilota do tego od razu z funkcją tilt i clh w blendach - które też już czekają na podłączenie. No i czeka od razu przycisk otwierania bagażnika - planuję wszystko przy jednym zdejmowaniu tapicerki drzwi tylko z czasem krucho...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak za mną bose chodzi ... sądzę, że już mnie doszło i po pierwszym będę kupował tylko jak sobie pomyślę, znów ciągnięcie kabli to mnie zaczyna boleć pewna część ciała. U mnie też jeszcze trochę rzeczy czeka w domu na chwilę czasu aby się za nie zabrać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja w tym tygodniu raczej odpadam... mam za dużo do zrobienia na ASAP przyszły tydzień to już co innego
-
Numery konektorów męskich i żeńskich w słupku A
Koledzy, Może ktoś posiada numery konektorów męskich i żeńskich do kostki 20pin słupka A w b7? Pozdrawiam, Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To prawda wzrok sokoli. A sprawy stomatologiczne u psa zęby zaczęły się ruszać i ją bolą podczas zabawy.
-
Radio Android
Nowsze andruty mają taką opcję. Sądzę, że podobnie jak w telefonie czyli klikasz na ostatnio uruchomione aplikacje np YouTube i wtedy trzy kropki u góry okienka i powinno być "podziel ekran".
-
Jakie śruby do drzwi (pod dekorami)
Dziękować
-
Jakie śruby do drzwi (pod dekorami)
Z tego co widzę podkładki 20, śruby 29 i 26
-
Jakie śruby do drzwi (pod dekorami)
Koledzy, Mam pytanie czy ktoś wie jaki jest numer bądź rodzaj śrubki (gwintu) do drzwi pod dekory? Najlepiej jakby ktoś wstawił opisy numery wszystkich śrubek drzwi - będę wdzięczny. U mnie zostało po jednej śrubce na drzwi chce uzupełnić braki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No oczywiście, że ja z psem od weta wracałem. A Ciebie nie zauważyłem.
-
Radio Android
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A no ja poluję na kolorowy FIS poza tym kompletuję graty do przycisku otwierania klapy z kabiny
-
Limo B7 - sprzedana
@Damianq oczywiście można, ale ich żywotność jest zdecydowanie krótsza, ze względu na małą powierzchnię i zamknięta lampę - jest problem z odprowadzaniem ciepła. Rezystor generuję duże ilości ciepła - zamienia prąd na ciepło. Też jakiś czas temu kminiłem w jaki sposób w B7 zmniejszyć próg czułości dla układu nawet z Tomnik'iem wisiałem na telefonie i poczyniałem dyskusję. W rezultacie jednak dałem dobrze wyliczone oporności na kablu przed lampami dając tym samym dobre radiatory zapewniające odprowadzanie ciepła.