Treść opublikowana przez qruku
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
elegancki zestawik i oryginalny kolor zacisków ? polubuje
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Mam te puchy u siebie i też jestem zadowolony ? pstryknij fotkę jeszcze od góry bo na tym zdjęciu wyszły jakby końcówki były równej długości
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Super kierka ?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO TIPTRONIC 2007
Też sądzę że poduszki pod silnikiem i skrzynią do weryfikacji. U siebie wymieniłem poduszki i dwumas i wszelkie drgania ustały. Obstawiam uszkodzoną oponę skoro nie mógł jej wyważyć. Nawet jak mu się udało jakoś wyważyć na maszynie to po przejechaniu kilkunastu kilometrów znowu się rozważyła. Przerabiałem ostatnio identyczny temat w innym samochodzie.
-
Dziwny odgłos przy odpaleniu 2.0 TFSI
Cześć, tak czy inaczej wymień tą szklankę bo może być już w kiepskim stanie.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Obłęd jakiś Szacun za wiedzę, osiągnięty efekt i zakupione klamoty bo to nie są tanie rzeczy ? taniej chyba by było go w całości wymalować hehe ?
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Na innym kompie już widzę leżą cacy ?
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
nie widać fotek
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Z którego roku były te Michalinki że aż tak spruchniały ? Super efekt z polerowanym alu ?
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
Zuch tylko rozmiar jakiś nie teges na lato ...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Skręcił do zdjęcia ?
- B7 Crew
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Hehe to samo sobie pomyślałem ? Zdecydowanie Plusy: Ogólnie jestem zadowolony. Kopci pięknie i równiutko z 4 końcówek. Dźwięk po czasie oceniam zdecydowanie na plus w stosunku do ori puszek. Jest ciut głośniej i bardziej basowo ale kulturalnie. Minusy: Średnica 70 mm, jest lekki niedosyt. 75-80 mm było by idealnie IMHO. Wchodzi "praktycznie" bez rzeźby, coś tam majster musiał ogarnąć. Będzie malowanko
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Przyszła i do mnie ruda menda ?. Bez konserwatora zabytków się nie obędzie. I w końcu się zdynstansowałem : I teraz dopiero widzę że gwint needed ? to wszystko przez Was bo się człowiek naoglądał... ?
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Myślę że nie ma już co bić piany. Napraw sobie i będziesz miał spokojną głowę albo sprzedaj ale z tymi usterkami nie liczyłbym na zarobek. Pozdr
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Umowa wygląda w porządku ale szukaj chłopa w D. Bałem się że to umowa in blanco z wirtualnym Niemcem bo to jest nagminne. Kupiłeś kilkunastoletniego dizla sądząc że będzie bezobsługowy ? Przecież to co Ci padło to typowe elementy eksploatacyjne które nie są wieczne. Równie dobrze za niedługo może być sprzęgło do roboty, dwumas, turbo ... życie
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
To jest klasyczna umowa kupna-sprzedaży po polsku w której typ wpisał swoje prawdziwe imię i nazwisko ze swojego polskiego dowodu tylko że adres zamieszkania wpisał w Niemczech ?
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Dla mnie to jest science fiction co tu czytam. Stary i nie do końca legalny trik Mirków z umową na "Niemca". Kupując z taką umową na dzień dobry pozbawiasz się uprawnień z rękojmi z powodu wad samochodu. Przypuszczam że sprzedawcą jest mityczny Niemiec i umowa została zawarta za granicą. Mirki robią tak żeby nie płacić w PL podatku i w zasadzie nie ma ich w żadnych papierach. Po drugie takie sprawy sądowe naprawde ciągną się latami i auto masz uziemione. Jak dla mniej więcej niż pewne że nabywca przegra i jeszcze poniesie koszty sądowe, rzeczoznawców itp. Napraw i ciesz się że tylko tyle wyszło
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Kurde muszę oblukać kiedyś tego wymiatacza na żywo bo ten potwór jest raptem 55 km ode mnie jeśli pozwolisz oczywiście
-
Audi A4 B7 2.0 TDI brd Quattro Sline
Ładna ? kolor to delfinek ? wrzuć jakieś fotki wnętrza.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Fajna niech dobrze służy ? Proponuję dodać do planów ramki klubowe :D
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Przyznam szczerze że nie wiem bo pierwszy raz go kładłem .. ale za to pysznie pachnie ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Buciki umyte i wypastowane na wiosnę ? Praca z tymi preparatami to przyjemność ? Jeszcze czekam na dystanse i ubieram.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Trochę nie fajnie z tą gwarancja bo wyjątkowo szybko klękła. Jaki powód i argumenty ?