Treść opublikowana przez Adam87
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
To chyba u mnie właśnie tak było
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Pięknie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Funkiel nówka
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
To działaj i daj znać czy pomogło. Za łożysko dałem 250zł więc nie aż tak chyba drogo.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Ja miałem tak, że zmienilem jedno łożysko, a tu to drugie wyło
-
A4 B7 2.0TDI srebrny avant
To zakładaj i pisz co i jak z eSeczką
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
I jak przy skręcaniu w jedną jest głośniej a w drugą cizzej to tak jakby objawy łożyska.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Kurła Piękna maszyna
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
No to czekamy
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Szkoda fajna furka była.... To pochwal się co następne
-
Tacierzyństwo
Ja niedawni kupiłem z Kinderkraft i jestem zadowolony. Oglądałem też Romer i są bardzo podobne, ale u mnie akurat padł wybór na ten.
-
USA strony z częściami.
Poszukaj na copart.us
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Czyli już wybór się zawężył
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Tak jak pisalem na przód jak dasz te 13mm to bedzie dobrze. Na 18' nie powinno Ci nic obcierać.
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Dokładnie. Tomek napewno zrobi jakie będziesz chciał. Ale 13 mm będzie ok przy tym ET i przy tym rozmiarze. Sam mam 13mm na letnich ale na 19' i jednak chyba przetoczę na 10-11mm. Czasami obetrze.
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
A jakie ET?
-
Spociki w Kielcach
Siemanko To gratulacje zakupu Pokaż co tam zakupiłeś
-
Spociki w Kielcach
No tak Zima w tym roku zaskoczyła drogowców... tym, że nie przyszła jeszcze
-
Spociki w Kielcach
A to co było wogule??? Czarny lód???
-
Spociki w Kielcach
MASAKRA Wszystkich szkoda, ale A5 i A7 chyba najgorzej dostały... no i jeszcze Rapid'ka
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Ładnie się wkomponowała gałka w środek autka
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
To i ja będę musiał pomyśleć o takim czymś dla mojej małej księżniczki
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Aj aj aj pięknie
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Ładnie, ładnie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Fajny bajer Już kolejne autko z vfizem na pokładzie Może i kiedyś ja sobie założę