Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Oby Będzie dobrze To tylko Żonka mówi że koniec dokładania na jakieś bajery.....
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Całkiem sporoale jest ogarnięty cały motor
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pięknie Jeszcze miejsce na drobniaki zostało Tak dla ścisłości, to jak jest zamocowane??? Myślę nad takim czymś u siebie od dawna tylko niewiem jak zrobić. Myślałem wkomponować przycisk esp bodajże od c6 w panel klimy miedzy przyciski od szyb. Ale chyba gra nie warta świeczki skoro można tak.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No mam taką nadzieję No i modów to be continued choć koszty spore
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Hejka Autko zrobione i jutro do odbioru. Wreszcie jeszcze olej zmienić już na odpowiedni. Nowych (używanych po regeneracji) części lista jest całkiem spora. Można powiedzieć, że silnik zbudowany od nowa, łącznie z kpl sprzęgłem, które też zmieniłem. Ja dopiero w Polsce będę w sobote to będę wiedział coś więcej. Ogólnie ciężko było znaleźć dobrą głowice dlatego ten czas nie jest zadowalający, ale tak jak mówiłrm żonka miała czym śmigać więc bez stresu. Głowica dopiero piąta okazala się dobra. Jedna (chyba trzecia z kolei) była prawie dobra, bo nie była popękana i na sprawdzaniu na zimno też była ok, dopiero na gorąco ukazały się niewielkie pęknięcia. Pewnie dla jakiegoś handlarza byłaby ok, bo z rok może wytrzyma. A ja chciałem mieć dpbra w 100%. W ASO za nową powiedzieli 9000zł. Dużo za dużo. Wszelakie panewki, uszczelniacze, zimeringi, śruby, nakrętki itd itp są nowe. Pompa oleju zmieniona. Bose na pokładzie ciekawy jestem jak to teraz gra Wrzucę kilka fotek jakie przysłał mi mój mechanik. Aha no i nie kopci Więcej napisze i fotki jak będę już w domku. Stay tuned
- B8 TrOOOOp
-
Włączanie kierunkowskazu na rondzie
To w teorii ma się tak... Jedzie gość i nie ma kierunku, stoję bo może jechac dalej w swoje lewo. Ma kierunek w prawo, wyjeżdżam śmiało
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Super Norbercik wyszły klameczki
-
Spociki w Kielcach
No może być. A jak inni się piszą na to????
-
Spociki w Kielcach
To jeszcze zobaczymy koło której.
-
Spociki w Kielcach
To muszę do Kamila napisać kiedy dokładnie jemu pasuje...
-
Spociki w Kielcach
Niedziela? WTC? Po południu? Jak będzie ładnie
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dokładnie, tylko zastanawia mnie montaż
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Zawsze coś
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Również mam heble od @rs dziadek. Polecam jak najbardziej
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kiedyś tak, ale pewnie nie aż tak szybko???
-
Spociki w Kielcach
A ktoś się pisze jeszcze???
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
I dobrze jak kasa dobra to pewnie
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Strzelaj
-
B7 Crew
- [A4 B7] 1.8T BFB - avant for fun by Klawisz
To zakładaj swój temat- [AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Fiu fiu Aż z Laponi takie prezenty? Świetnie- [A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Jak Ci się dobrze jeździ B8 to sobie jeździj. Ja osobiście też jeździłem B8 i nie jest to co u mnie. Ostatnie najlepsze A4? B6/7 A to, że są stare to niestety taka kolej rzeczy. Ile jest starych aut co lepiej się prowadzą od swoich nowszych modeli? W h*j. Sorki @pksmlody za niepotrzebny spam.- [A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Aż się łezka w oku zakręciła.. Ale co prawda to prawda.. - [A4 B7] 1.8T BFB - avant for fun by Klawisz