Treść opublikowana przez bartez90
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Jak coś to masz digitun, ale to już kawałek będzie.
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Chyba zle zrozumiales, pewnie chodzilo o zwiekszenie mocy z bazowych 150 km w gore.
-
Klasyczny stage 2 1.8t jakie koszta
Jesli 250 km to 180tka wystarczy. Natomiast jesli w przyszlosci planujesz wiecej to wsadzaj od razu 230. Na pewno troche podciac trzeba, nawet przy 180, zalezy tez czy zderzak zwykly czy s-line.
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Pewnie ze avj nienajgorszy, ale dla mnie z ta buda srednio sobie radzi. Z tym ze bfb bedzie niewiele lepszy. Kazdy ma inne potrzeby. Program tez mozna zrobic jesli bedzie malo. Co do awaryjnosci to w zasadzie nie ma roznic.
-
K03 przerobione na k04 hybryde jakie części ?
Około 500zł trzeba pewnie dać.
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8tquattro-6-bieg-manual-klimatronic-grzane-fotele-esp-zadbany-ID6Blh6Y.html#354dab3757 Obydwaj mamy racje tylko widac ze zesmy sie nie zrozumieli:-)
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Jak masz skrzynie 6b w bfb Q to chyba oczywiste ze beda inne przelozenia niz w avj 5b Q? Chyba ze twierdzisz ze skrzynia 6b i 5b ma te same przelozenia? Bfb Q poczawszy od 2004 roku czy to b6 czy b7 mialy 6b i byly to te same skrzynie. O to mi chodzilo wiec samemu doczytaj.
-
K03 przerobione na k04 hybryde jakie części ?
Zmieniaj na bex. Przy 210km i hybrydzie tam wszystko ugotujesz, wsadzaj conajmniej prawy ic.
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Bzdura, najpierw sobie sprawdz a potem cos pisz. BFB czy b6 czy b7 ma taka sama skrzynie. Roznica jest pomiedzy FWD gdy skrzynia 5 biegow, a Q i skrzynia 6 biegow. AVJ czy Q czy oska ma zawsze 5 biegow, sprawdz sobie zanim wprowadzasz w blad.
-
Silnik 1.8T proszę o ocenę, opinie, komentarze silników 150KM, 163KM i 190KM
Odnośnie spalania to w każdym 1.8t będzie podobnie, ale na 8.5 litra to nie licz, chyba, że w trasie przy powolnej jeździe. U mnie na trasie 10l pb norma. Co do skrzyni to jak chcesz mieć dłuższe przełożenia szukaj 1.8t 163 km w Quattro. Tam jest skrzynia 6 biegów i najdłuższe przełożenia, dłuższe niż w bex.
-
Świeży zakup 1.8t BEX - słabo się odpycha. Film i logi
Dokładnie, do bexa tylko i wyłącznie 98, żadnego 95. Do tego świece do wymiany i g83 do wymiany.
-
1.8T AVJ
Zrob 115+117+118 to bedzie wiadomo czy cos z przepustnica.
-
1.8T AVJ
Kanal 117 jest od polozenia kata otwarcia przepustnicy. Mozesz zlogowac.
-
1.8T AVJ
Ja po logach tez nic zlego nie widze, wszystko tu w porzadku.
-
Świeży zakup 1.8t BEX - słabo się odpycha. Film i logi
Przeplyw jak na bexa maly. Spalanie stukowe bardzo duze, kiedy swiece wymieniane? Nastepnym razem logi rob na 3 i do odcinki. A ten blad to od czujnika g83, moze kwalifikowac go do wymiany.
-
Zawieszenie obniżające
Albo np eibach pro kit.
-
Prośba o sprawdzenie LOGÓW, logi 1.8t BFB quattro
Trochę przeładowania jest, można sprawdzić n75. Przepływka jeszcze w miarę, może tak zostać.
-
Klasyczny stage 2 1.8t jakie koszta
Troche czarno widze prawy ic na 250 km. Tak do 230 km optymalnie maks, a w lecie i tak beda spadki. Pamietam ze @krzysiekvtec mial 250 km na dsmic. Mozesz go podpytac jak sie to sprawialo. Mozna tez wyslac ori sprzeglo na obicie, powinno wystarczyc. Mozna tez jednomas skompletowac, sa rozne opinie ale niektorzy jezdza i im nie przeszkadza.
-
Klasyczny stage 2 1.8t jakie koszta
Hybryda 1,5k Fmic do 1,5k ze wszystkim Tip 500 Dp 400 Wtryski 380cc/440cc 400-500 Program zależy gdzie - od 500 do 1500 Raczej poleci też sprzęgło więc awx z dwumasem 1,5k Do tego mogą dojść pierdoły jak świece, przepływka, n75, dv
-
Podniesienie mocy 1.8T AVJ
Na 220km+ to: 1. Turbo k03s. 2. Wtryski najlepiej 370cc z saaba o nr 0280156023. 3. Prawy ic z bexa/2.5 tdi 4. Dp Da sie to ogarnac za okolo 2k. Bez programu oczywiscie.
-
Prośba o sprawdzenie Logów 1.8t quattro BFB
Plus przeładowanie do tego, co prawda lekkie.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
Nie no wiem, ja też nie chciałbym wymieniać co rok. Ale nikt w PL lepszej hybrydy niż Geremi raczej nie zrobi? Żeby ktoś narzekał też nie słyszałem.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
Wpisz w google "Geremi Vag Garage" i wszystko będziesz wiedział. Cały profil na facebooku mają.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
To jak chcesz wszystko p&p to masz 3 opcje: 1. Seryjna k03s i jakieś 230 km 2. Chińczyk k04-015 i jakieś 240 km 3. Hybryda k03, np k03rs6 na 260-280 km. Nie wiem czemu tak się boisz hybryd, dzwoń np do Geremiego i zrobi Ci taką, która pojeździ wiele lat. Co innego jak jest do kitu zrobiona, to rzeczywiście może się sypać. Ale tutaj nie ma ryzyka.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
Np k04-064, trwalosc super ale cena wszystkiego nie zamknie sie w 10k.