Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez90

  1. To na serii k04-015 mozesz zapomniec.
  2. To juz trzeba pisac do tworcow, ale mysle ze taka hybryda np u Geremiego na 280km to od 2k w gore. Do autora: a w jakie moce celujesz? Bo 230km to na zwyklej k03s zrobisz i z dostepnoscia problemow nie ma jak przy k04-015.
  3. A to na seryjnym k04-015 zrobisz więcej niż np na k03rs6?
  4. A do czego Ci taka turbina? Na większe moce hybryda lepsza, tym bardziej, że kupić k04-015 to nie lada wyczyn.
  5. Dopiero do mocy powyzej 250km przyda sie wydajniejsza.
  6. Auto po programie, zarówno na pb jak i lpg turbo przeładowuje. Sprawdź zawór n75 wraz z wężykami. Spróbuj go wyczyścić i ponowić logi. Dodatkowo na lpg bardzo na bogato.
  7. Ja zawsze na bp tankuję i nie było problemu. O shellu też dobre opinie słyszałem, ale o Circle K różne.
  8. bartez90 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Może być ta co ty masz, bez różnicy.
  9. bartez90 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    K03 hybryda, najlepiej ze środkiem k04.
  10. A to spalanie sam liczyles czy z komputera? Bo moze zle skalibrowany.
  11. Ja tez po logach nic tu nie widze. Ale spalanie nie jest normalne bo u mnie przy 220km i Q pali w miescie 15l lpg. A jak emeryt nie jezdze. Moze jakis filtr zapchany, czy problem z przepustnica, trudno powiedziec bo to wrozenie z fusow.
  12. To jeśli masz 6 z Q to może być to samo. Niemniej nie spodziewałbym się, że przy k04-064 nawet nowe pożyje dłużej niż miesiac.
  13. Jeśli to przez bardzo krótki czas. Poza tym masz bfb, a np w bexie sprzęgło jest troche mocniejsze. Seria z bfb potrafi się ślizgać już na 350nm.
  14. Swiece po logach sa ok, stukowe malutkie, moze tak zostac.
  15. bartez90 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Hybrydy: Geremi vag garage @krzysiekvtec Turbospec
  16. Dawaj od razu hybryde, tipa i wtryski 380/440 to będzie 250/260km?
  17. bartez90 odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    Sprzeglo wlasnie najgorsze bo bardzo podnosi koszt modow. Sam chetnie wrzucilbym hybryde, ale wizja jej zrobienia, wymiany sprzegla, dwumasu, dolozenia fmica troche przeraza. Na razie nie ma kasy na to wszystko ale zbierac mozna?
  18. bartez90 odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    Jak dobrze wystrojone to nie będą zalewać. Hybryda drogo wychodzi, ale tak samo fmic koło 1500zł za wszystko. Do tego przy 350/360nm sprzęgło poleci, także cały komplet z dwumasem z AWX 2k kosztuje.
  19. bartez90 odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    No srednio bo koszt bam uzywek to 350-400zl za komplet. Najtaniej wychodza z saaba 370cc o nr 0280156023 bo mozna dorwac za 200zl komplet. Ale na nich tak do 250 km
  20. bartez90 odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    250-260km to bez problemu na wtryskach bam można zrobić. Chyba że ma być rozwojowo to dopiero 430/440.
  21. bartez90 odpowiedział(a) na bartez90 temat w Audi A4 B6/B7
    Ktos ma jakies pomysly?
  22. A czytałeś pierwszy post? Oczywiście że 320 podejdą pod felgę 18''.
  23. Jak chcesz dobry hamulec z przodu to od razu 320. Jest bardzo duża różnica w hamowaniu pomiędzy 312, a 320.
  24. bartez90 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Ostatnio mam taki problem z autem: podczas przejezdzania przez nierownosci i dziury na skreconych kolach w lewa strone slychac piszczenie z przodu auta (jest to bardziej piszczenie niz skrzypienie). To samo pojawia sie podczas skrecania w lewo na kostce. Jedynie podczas jazdy, gdy samochod stoi i kreci sie kierownica piszczenia nie ma. Mechanik mowil ze wszystkie wahacze sa dobre. Co to moze byc? Cos z drazkiem kierowniczym? Gumy jakies?
  25. Prawdopodobnie sonda lambda padła. Do tego turbo lekko przeładowuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.