Treść opublikowana przez bartez90
-
Zmian turbiny z k03 na 04
To na serii k04-015 mozesz zapomniec.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
To juz trzeba pisac do tworcow, ale mysle ze taka hybryda np u Geremiego na 280km to od 2k w gore. Do autora: a w jakie moce celujesz? Bo 230km to na zwyklej k03s zrobisz i z dostepnoscia problemow nie ma jak przy k04-015.
-
Zmian turbiny z k03 na 04
A to na seryjnym k04-015 zrobisz więcej niż np na k03rs6?
-
Zmian turbiny z k03 na 04
A do czego Ci taka turbina? Na większe moce hybryda lepsza, tym bardziej, że kupić k04-015 to nie lada wyczyn.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Dopiero do mocy powyzej 250km przyda sie wydajniejsza.
-
B7 1.8T BFB Sprawdźcie logi koledzy.
Auto po programie, zarówno na pb jak i lpg turbo przeładowuje. Sprawdź zawór n75 wraz z wężykami. Spróbuj go wyczyścić i ponowić logi. Dodatkowo na lpg bardzo na bogato.
-
Duże spalanie 1.8t bfb logi
Ja zawsze na bp tankuję i nie było problemu. O shellu też dobre opinie słyszałem, ale o Circle K różne.
-
Wymiana turbiny
Może być ta co ty masz, bez różnicy.
-
Wymiana turbiny
K03 hybryda, najlepiej ze środkiem k04.
-
Duże spalanie 1.8t bfb logi
A to spalanie sam liczyles czy z komputera? Bo moze zle skalibrowany.
-
Duże spalanie 1.8t bfb logi
Ja tez po logach nic tu nie widze. Ale spalanie nie jest normalne bo u mnie przy 220km i Q pali w miescie 15l lpg. A jak emeryt nie jezdze. Moze jakis filtr zapchany, czy problem z przepustnica, trudno powiedziec bo to wrozenie z fusow.
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
To jeśli masz 6 z Q to może być to samo. Niemniej nie spodziewałbym się, że przy k04-064 nawet nowe pożyje dłużej niż miesiac.
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Jeśli to przez bardzo krótki czas. Poza tym masz bfb, a np w bexie sprzęgło jest troche mocniejsze. Seria z bfb potrafi się ślizgać już na 350nm.
-
A4 B6 1.8t BFB Quattro prośba o ocenę logów
Swiece po logach sa ok, stukowe malutkie, moze tak zostac.
-
Wymiana turbiny
Hybrydy: Geremi vag garage @krzysiekvtec Turbospec
-
A4 b6 sline 1.8t quattro bfb
Dawaj od razu hybryde, tipa i wtryski 380/440 to będzie 250/260km?
-
1.8T BFB 2004 Q
Sprzeglo wlasnie najgorsze bo bardzo podnosi koszt modow. Sam chetnie wrzucilbym hybryde, ale wizja jej zrobienia, wymiany sprzegla, dwumasu, dolozenia fmica troche przeraza. Na razie nie ma kasy na to wszystko ale zbierac mozna?
-
1.8T BFB 2004 Q
Jak dobrze wystrojone to nie będą zalewać. Hybryda drogo wychodzi, ale tak samo fmic koło 1500zł za wszystko. Do tego przy 350/360nm sprzęgło poleci, także cały komplet z dwumasem z AWX 2k kosztuje.
-
1.8T BFB 2004 Q
No srednio bo koszt bam uzywek to 350-400zl za komplet. Najtaniej wychodza z saaba 370cc o nr 0280156023 bo mozna dorwac za 200zl komplet. Ale na nich tak do 250 km
-
1.8T BFB 2004 Q
250-260km to bez problemu na wtryskach bam można zrobić. Chyba że ma być rozwojowo to dopiero 430/440.
-
Dziwne piszczenie
Ktos ma jakies pomysly?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A czytałeś pierwszy post? Oczywiście że 320 podejdą pod felgę 18''.
-
A4 b6 sline 1.8t quattro bfb
Jak chcesz dobry hamulec z przodu to od razu 320. Jest bardzo duża różnica w hamowaniu pomiędzy 312, a 320.
-
Dziwne piszczenie
Ostatnio mam taki problem z autem: podczas przejezdzania przez nierownosci i dziury na skreconych kolach w lewa strone slychac piszczenie z przodu auta (jest to bardziej piszczenie niz skrzypienie). To samo pojawia sie podczas skrecania w lewo na kostce. Jedynie podczas jazdy, gdy samochod stoi i kreci sie kierownica piszczenia nie ma. Mechanik mowil ze wszystkie wahacze sa dobre. Co to moze byc? Cos z drazkiem kierowniczym? Gumy jakies?
-
1.8T BFB analiza logów
Prawdopodobnie sonda lambda padła. Do tego turbo lekko przeładowuje.