Treść opublikowana przez bartez90
-
1.8T BEX LOGI DO OCENY
Sprobuj najpierw podmienic przeplywke na sprawnego boscha i ponowic logi.
-
1.8T BEX LOGI DO OCENY
Auto masz po programie a przeplyw jak dla serii i to bfb. Do tego turbo nie trzyma zadanego wysokiego cisnienia wiec program raczej kiepski.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
No to ciśnienie ok. Poszukaj nieszczelności w dolocie.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Zmierz ciśnienie podczas jazdy - powinno być 4 bary.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Nadal źle. Zacznij lepiej robić to o czym wiele osób pisało w tym temacie czyli szczelność dolotu i ciśnienie paliwa do sprawdzenia.
-
Większe turbo do a4 b6 1.8t amb
Za hybrydy około 1500 zł
-
Większe turbo do a4 b6 1.8t amb
K04-015 pasuje ale znalezienie w dobrym stanie graniczy z cudem. Możesz włożyć hybrydę - do zrobienia 260 km. Z forum @krzysiekvtec takie sprzedaje. Do tego możesz pytać np w Geremi Vag Garage i Turbospec.
-
Wirus do 2.0 TFSI w tiptronicu
A jakie niby paliwo chcesz lać do tfsi? Tutaj żadne 95 nie wchodzi w grę, szczególnie po programie.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Poszukaj nieszczelnosci plus cisnienie paliwa do sprawdzenia. Swiece jakie zalozone?
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Ja bym zaczął od sprawdzenia szczelności dolotu - poczytaj jak to zrobić. Jak ok to przepływka do wymiany. Świece jakie są i kiedy wymieniane? Bo raczej też do wymiany.
-
A4B6 1.8T Bład, analiza logów
Nadal jest masakra.
-
Leon 1m 1.8T T4 silnik ARY Pomoc w analizie logów
Jedyne do czego bym się przyczepił to spalanie stukowe. Świece jakie założone? Może być kat trochę przypchany, bo turbo mogłoby wcześniej wstawać. Błąd masz od zaworka odpowietrzania skrzyni korbowej - 035103245G. Trzeba pewnie wymienić na nowy. A do tego logi rób do odcinki.
-
Wirus do 2.0 TFSI w tiptronicu
Bezpiecznie to będzie dużo więcej. A tak na spokojnie i tanio samym programem z dp 260 km do zrobienia.
-
Wirus do 2.0 TFSI w tiptronicu
Zależy w jakie moce celujesz, ale z tipem ogólnie nie ma problemów. Zobacz sobie tutaj u Gregora: http://gregor10.pl/audi-a4-b7-2-0tfsi-200km-bwe-tiptronic-usa-263-7km-348nm/
-
prośba o pomoc w logach 1.8t AVJ
Czyli świece do wymiany. Bierz ngk pfr6q. Kat jak od nowości to i tak będzie przytkany. Najlepsze albo wywalenie albo założenie sportowego kata.
-
1.8T BEX prośba o analizę logów
Spalanie stukowe moze wynikac z bardzo wielu rzeczy, tj. starych swiec, zapchanego kata, slabego paliwa, niewymienianego filtra paliwa itp itd.
-
Jakie wtryski
Do 260 km z zapasem (pewnie 280 też obrobią): https://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.ht Do 300 km to lepiej k04-064. Tu masz fajny temat: Tylko licz się z wydatkiem minimum 15k.
-
Jakie wtryski
Wtryski 525cc najlepiej. Ponad 300 km na hybrydzie będzie raczej mega ciężko zrobić.
-
1.8T BFB Proszę o analizę logów
Jak poszarpuje na jałowym i falują obroty możesz sprawdzić przepustnice. Najlepiej spróbuj ją wyczyścić.
-
1.8T BFB Proszę o analizę logów
Możesz spróbować zalać pb 98 i ponowić grupę 020 odnośnie stuków.
-
1.8T BEX Prośba o analizę wykresu z hamowni
Po tym wykresie jedyne co można stwierdzić, to że w okolicach 3,5 k rpm jest jakiś problem. Ale jaki to problem to już potrzebne logi.
-
Wtryski 380 do silnika AVJ
Są za długie bez przeróbek nie wejdą. Do takich mocy możesz szukać 0280156023 z saaba 2.3t. 240km obrobią bez problemu.
-
Od czego to wtryski
Te wtryski maja wydajnosc 280cc, montowane np w b6 bfb. Okolo 190km na nich do zrobienia.
-
1.8t BEX quattro - prosba o ocene logow
To jak jezdzisz na 95 to od dzisiaj lej tylko i wylacznie 98. Do bexa nic ponizej, wtedy stukowe powinno sie zmniejszyc.
-
1.8t BEX quattro - prosba o ocene logow
Po logach jest ok, lekkie spalanie stukowe jedynie. Kiedy swiece wymieniane?