Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez90

  1. bartez90 odpowiedział(a) na PrzemekBBB temat w Audi A4 B6/B7
    Zadnych boxow nie wkladaj, no chyba ze chcesz rozwalic silnik. Zrob normalnego chipa. Samym programem powyzej 180km powinno byc jesli silnik zdrowy.
  2. Po logach turbo przeladowuje. N75 wraz z wezykami do sprawdzenia.
  3. bartez90 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    A co ma to dac bez nowego programu? Niczego nie da. Poza tym wtryski najlepiej u tunera wlozyc, tak zeby od razu skalibrowac i zrobic chipa.
  4. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja powiem tak: k04-064 to super turbo, szybko wstaje, fajnie trzyma boosta, trwalosc takiego seta bedzie swietna, to inwestycja na dlugie lata, ale jest pewien problem - korby... Trzeba pamietac ze te nasze 1.8t maja 15 lat a czesto wiecej. Tak wiem, niektorzy maja 420nm i jezdza, ale znam osoby ktorym w przedziale 380-400nm korby wychodzily bokiem. Na racingforum nawet 370+ widzialem. Nie ma tu reguly, jednemu sie wysra a drugi bedzie jezdzil. W kazdym razie 3/4 osob ktore montowaly k04-064 lub np td05 w 1.8t i tak skonczyly na kuciu, czy to z uwagi na wyjscie korby bokiem, czy obawy o to w przyszlosci. Super sprawa zrobienie tego na solidnie, jak np Hopek03, ale to koszt okolo 30tys i wiecej.
  5. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Audi przewidziało też castrola... Zresztą ok, 5w30 dobrego producenta niech będzie, chociaż i tak prawie wszyscy leją 5w40 i tak jest najlepiej. Natomiast nie o tym mowa bo autor leje 10w60.
  6. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Spoko, jak wiesz lepiej od całego forum, które w 99% leje 5w40 to nie mam pytań.
  7. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Szczere gratulacje przy laniu 10w60 do 1.8t. Potem są właśnie opinie, że większość silników to zajechane trupy, jak ludzie nawet oleju nie potrafią dobrać.
  8. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Widzialem sporo projektow na ori wydechu z dp i ori kolektorze na 260 km. To taki rozsadny maks raczej.
  9. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Zawsze mozesz oddac auto np do Gregora i ogarnie Ci wszystko po kolei. Roboty duzo bo ponad 300km z 1.8t nie zrobi sie od tak, tylko trzeba sie naglowic. Szczegolnie gdy wklada sie turbo co nie jest w pelni p&p, a o takich rozmawiamy.
  10. Ladnie turbo laduje, przeplyw jak na serie az nienormalny. Troszke na bogato ale ogolnie raczej ok.
  11. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    320nm, optymistycznie 330nm. Szkoda ze wczesniej nie zapytales bo szkoda bylo k04-064 kupowac majac 7k do wydania. Za 7k moglbys fajne 250/260 km zrobic.
  12. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    W sensie 7k bez turbo? Pozostale czesci mysle ze w 7-8k ogarniesz.
  13. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    No to hebel masz odpowiedni. Wiedzialem ze o czyms zapomnialem:-) Tak, fmic potrzebny jakis 230 optymalnie. Dsmic nie ogarnie takich mocy.
  14. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak chcesz tylko 270 km to wystarczy dobra hybryda, np od Geremiego.
  15. bartez90 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w Audi A4 B6/B7
    Na oryginalnym dolocie? O czym Ty gadasz... Do k04-064 w 1.8t potrzebujesz: Turbo (jasna sprawa) Adapter Customowe przewody woda i olej Custom dp (taki pod k03s nie bedzie pasowal) Custom tip Przeplywka 3'' (seria moze z 270km uciagnie) Pompa paliwa np walbro 255 Wtryski optymalnie 525cc Caly wydech Sprzeglo awx (seria skonczy sie moze na 350nm) Przydaloby sie tez hamulce tak z 345/300 zeby to jakos zatrzymac Z 15k musisz liczyc za wszystko, na tej turbinie mozesz osiagnac maksa bez kucia, czyli jakies 320km / 400 nm
  16. Ogolnie to turbo Ci przeladowuje, wiec n75 do weryfikacji. Co do wtryskow to moze po prostu przydaloby sie wlozyc wieksze. Bo pewnie seria zostala?
  17. bartez90 odpowiedział(a) na Damiannx temat w 1.8T
    A może sam zrób logi i tu wstaw. To nic trudnego.
  18. Auto masz po programie a do tego turbo przeładowuje. Do sprawdzenia n75 wraz z węzykami.
  19. bartez90 odpowiedział(a) na disp18 temat w 1.8T
    To zalezy czego oczekujesz, do lpg oba silniki nadaja sie bardzo dobrze. Spalanie moze byc podobne. W standardzie oba silniki beda jechac bardzo podobnie. Tylko 1.8t mozna latwo podciagnac na 200 km i wtedy 2.4 nie ma startu. Koszty utrzymania tez beda podobne.
  20. Tu masz nowe turbo prosto z pudelka: https://sidmotorsport.pl/pl/silnik/1564-nowe-k04-k04-064-20tfsi.html Do tego adapter wraz z instrukcja montazu: https://m.olx.pl/oferta/adapter-konwersja-1-8-turbo-pod-k04-064-2-0-tfsi-CID5-IDgnSx9.html/#position=4&page=1
  21. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, ja wiem, tylko biorę też pod uwagę małą wiedzę autora. Zadając pytania skąd można wziąc k04-064 lub adapter do niej to ja bym się w Garretty nie pchał bo skąd takie weźmie?
  22. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Ja na miejscu autora jednak skupiłbym się na takiej propozycji co dałem, gdzie za te 20k można mieć naprawdę fajne i przede wszystkim trwałe daily. Próbowanie przy tych funduszach robienia na siłę 400 hp czy więcej skończy się najpewniej oszczędnościami na wszystkim co się da i jakimś gównotuningiem.
  23. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Tu masz wszystko na co Cie stac za 20k. Doloz do tego sprzeglo z awx obite kevlarem i bedzie akurat. Na wszystko powyzej trzeba kucia, a razem z kuciem i zblizeniem sie do 400hp musisz polozyc kolejne 20k.
  24. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Może niech autor napisze najpierw ile ma/może przeznaczyć kasy na mody? Czy jest to 20k? Czy 30k? Czy np 70k? To wtedy coś można wstępnie dobrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.