Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez90

  1. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Musisz założyć adapter, a do tego dorobić customowe przewody wodne i olejowe. Ale na takiej k04 z s3 8p nawet do 400 km będzie daleko.
  2. A nie widzisz na wykresie?
  3. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Koszt w 1.8t na moce 500+ to jednak obstawiam, że nie będzie 30k, a bliżej 100k. Ciekawe czy autor ma tego świadomość? Sama obróbka motoru - odprężenie, stroker, zakucie dołu, ostre wałki rozrządu, obróbka zaworów, panewki itp itd spokojnie osiągnie 20k albo i więcej. Wystarczy przejrzeć projekty Geremiego. A gdzie reszta? Big turbo, customowy dolot, przewody wodne i olejowe, dp, wydech, wtryski pewnie 850cc lub od razu 1000cc, pompa paliwa, maf, customowe sprzęgło, skrzynia, big brake żeby to jakoś hamowało, zawias i tak można wymieniać bez końca. Plus do tego robocizna bo nikt za darmo nie zrobi. A spool i tak będzie przy jakiś 4,5k. Ja na takie moce wolałbym swapa na 2.7 bit.
  4. Zależy jak kto woli i jakie ma potrzeby, bo 170 km w tej budzie szału nie robi. A 11-12 lpg pali mój bex mający 220 km.
  5. Zrób logi dynamiczne, bez tego nic nie wiadomo. Parami 2+33 3+20 115+118
  6. bartez90 odpowiedział(a) na Makaronek temat w Audi A4 B6/B7
    Przy takich mocach to pasowałoby samemu większość w aucie ogarniać. Bo jeżdżąc do kogoś z każdą pierdołą możesz koszty x2 pomnożyć. Tu masz np temat na fajne 500+
  7. A jak zmieniać to już raz a dobrze, czyli najlepiej 320/288.
  8. bartez90 odpowiedział(a) na vertinos temat w Audi A4 B6/B7
    Dystans oczywiście, że potrzebny, bo 320 pod stal nie wejdzie. Ale nie wiem ile mm. Wolałbym już chyba felgi zmienić na jakieś fajne.
  9. bartez90 odpowiedział(a) na Tomas318 temat w 2.0
    Dokładnie, ale nie są to jednakowe silniki. Z 1.8t małym kosztem robisz 200km+ i 300nm+, a wtedy różnica pomiędzy nim a alt jest przeogromna.
  10. bartez90 odpowiedział(a) na Tomas318 temat w 2.0
    Ja to wiem, no ale co tu w ogóle mówić o takim żółwiu alt. 130 km n/a w cięzkim aucie na dzisiejsze czasy to bardzo kiepsko. 1.8t bfb w stocku jeździ średnio, a alt jest po prostu wolny.
  11. Dokładnie tak, tutaj wszystko wyjaśnione:
  12. Doczytaj sobie, że dumas też trzeba wymienić na ten z awx bo inaczej jest kupa. Np tutaj:
  13. Nie pisz głupot. Każde b6/b7 1.8t ma 228mm i pasuje tam cały zestaw z awx. Niezaleznie czy to 5b czy 6b. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
  14. bartez90 odpowiedział(a) na Tomas318 temat w 2.0
    To że nie widze sensu dopłacania do marki premium z silnikami o niewielkiej mocy. Po co dopłacać jak wrażenia z jazdy takim fwd z 1.6/2.0 będą podobne jak w skodzie, vw, czy nawet renault.
  15. Przecież nowe sprzęgło od awx bez problemu znosi 370 nm i to w tdi w niższym zakresie obrotów. Jak nie planujesz grubych modów to szkoda zabawy.
  16. bartez90 odpowiedział(a) na Tomas318 temat w 2.0
    B7 to ciezkie auto, ktore przy 130 km n/a bedzie ledwo dawalo rade. A spod swiatel porobi Cie kazde male gowno z 1.4 pod maska.
  17. Teraz przeplyw super, az za dobry wrecz:-)
  18. Biorac pod uwage ze masz auto po programie to ja jednak lalbym tylko pb98. Do tego wlasnie swiece do zmiany i ponow logi. A jak jeszcze jakies stukowe bedzie to nastepne w kolejce wywalenie kata.
  19. Szczerze to z takim stukowym troche balbym sie jezdzic.
  20. Może być to problem z cewkami, świecami. Zrób logi dynamiczne. Bez tego nie ruszymy z miejsca.
  21. A swiece kiedy wymieniane? Przeladowanie nie jest duze, mozesz sprawdzic n75 i wezyki bo to od niego zapewne. Sprobuj jednak na 3 biegu zrobic.
  22. 1. Logi robi sie do odcinki. Przy 4500 masz odcinke? Ponow wszystko. 2. Turbo lekko przeladowuje i troche spalanie stukowe jest.
  23. No trudno, ale tak czulem ze bez zrobienia pierscieni nie przejdzie:-(
  24. Bo to nie wyscigowka tylko ciezkie auto. U mnie z Q i mna na pokladzie 1700 kg wazy. Skad ma wiec super przyspieszac przy mocy 160 km.
  25. Ale po logach nic tu nie widac zlego. Jakies bledy sie pojawiaja? B6/b7 bfb demonem szybkosci nie jest, rob program?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.