Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Nie psuj radia,tylko kup sobie tą wefe z allegro i problem się rozwiąże.
  2. pila24 odpowiedział(a) na lucky9977 temat w 2.0TFSI
    Kolega ma b8 lift z USA,przy przebiegu 100tys km. Wciąga mu póki co 1L na 10tys km. Więc na razie spoko,ale pewnie przy 200 tys będzie 5 x więcej
  3. pila24 odpowiedział(a) na lucky9977 temat w 2.0TFSI
    W USA nie było 3 generacji ea888,ale za to poprawiali drugą generację. Ale czy druga poprawiona druga,czy trzecia generacja to i tak po czasie zaczyna olej brać,może mniej niż druga bez poprawek-ale weźmie.
  4. Fabryczne radia zasilają tylko głośniki z przodu,tył zasila wzmacniacz.
  5. To jest temat o rnse,więc myślałem iż te radio masz.
  6. Wywal ten adapter który łączy obie anteny,ta antena z żółtą kostką fakra nie interesuje Cię. Zostaw tylko tą z okrągłą końcówką w czarnej obudowie + separator jak kolega powyżej wspomniał by zasilić wzmacniacz antenowy. Wówczas zacznie łapać fale radio.
  7. Jakbyś chciał to mam jeszcze jedną sztukę pod concerta.
  8. Nie da rady,przycisk musiał by być na równi ze ścianką schowka. Od ścianki do zamkniętej pokrywy jest kilka mm. Przycisk najlepiej dać w te miejsce:
  9. Fabryczny bt jest tylko do rozmów. Moja zmieniarka to niemiecka wefa ,i tak jak piszesz-telefon łączy się z obydwoma modułami na raz. Jeśli podczas słuchania muzyki zadzwoni ktoś to zostaje wyciszona,a głośnomówiący ma wówczas priorytet.
  10. Wefa. Masz do wyboru z czytnikiem kart/usb,lub z bluetooth, lub też z jednym i z drugim. Jak chcesz z samym bluetooth to mam jedną sztukę pod zmieniarkę (gniazdo 8 pin) w dobrej cenie.
  11. Do dźwięku?Masz kupić zmieniarkę a nie aux,bo aux nie zadziała z Twoim radiem, a sprzedający często wprowadzają w błąd.
  12. To chętnie zademonstruję ile jest miejsca do dekielka(projektor znajduje się około 0,5mm od osłony soczewki,ręczna regulacja na samym środku). A wystarczy iż w jakimś avancie sprężyny juz siadły z tyłu i d*pa siedzi bardzo nisko,wówczas po ściągnięciu raczej regulacji bardziej w dół będzie jak poniżej 20210425_153514_001.mp4
  13. Pin bose masz podpięty?Jak jest podpięty to jakość jest lepsza,ale kosztem basu. Poza tym w engineering mode jest equalizer i można ustawić pod swoje upodobanie któryś z gotowych ustawień.
  14. Ja dałem po jednej,ale za to silikonowa podkładka o grubości 6mm robi robotę ? regulacja ma zakres niezły z taką podkładką.
  15. Jak wszystkie graty zapakujesz to wyjdzie ze 100kg na plus ?
  16. pila24 odpowiedział(a) na Krzysiek Krzysztof temat w Audi A4 B6/B7
    Do kamerki,tunera tv,do aux...
  17. Nie spotkałem się z PL softem do pobrania do bns,a na allegro cenią sobie drożej wgarnie niż radio jest warte.
  18. B6 i b7 mają te same mikrofony ,aczkolwiek mogą mieć już różną czułości ze względu na wiek. Polecam z exeo lub a3 8p po lifcie- pasują p&p a to nowsze i lepsze mikrofony. Ogólnie wszystkie nowsze z grupy vag bedą dobrym wyborem.
  19. A jaki dałeś przewód pomiędzy mikrofonem a modułem? Cały ekranowany? Ekran musi być połączony z przewodem mic-,albo sama masa musi być ekranem jeżeli jest tylko żyła sygnałowa + masa
  20. pila24 odpowiedział(a) na goduds temat w Audi A4 B6
    Jest asymetria,ale w porównaniu do eu to słabo pobocze oświetlają. Europejskie światła efektywniejsze na drodze.
  21. pila24 odpowiedział(a) na goduds temat w Audi A4 B6
    W tych lampach zamiast postojówek świecą kierunki? Są tam w ogóle postojowe?
  22. pila24 odpowiedział(a) na goduds temat w Audi A4 B6
    W kodowaniu mce przestaw ostatni bit na 1 xxxx?: kraj (tylko 8E2 / 8E5) 1 - Rest of World 2 - Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 3 - USA 4 - Canada 5 - Special vehicles

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.