Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkt

  1. Koledzy a ten wspomniany zawór regulacji ciśnienia na listwie to szukać trzeba oryginału vw/audi czy ten boscha będzie działał ????? Witam. Z tego co pamiętam to dla Audi robi Bosch.
  2. Witam. Po skasowaniu błędów, błędy wróciły?
  3. Ja mam caga przedliftem.
  4. Raczaej nie ma. Jak wymienialem filtr paliwa to z pompy caly czas leciało paliwo. Pompa jest pod podłogą przed filtrem paliwa.
  5. Wyżej napisałeś, że kopci na biało.
  6. Płyn może ubywać w małych ilościach przez chlodnicę spalin. Zaznacz poziom w zbiorniczku wyrównawczym i obserwuj.
  7. Płyn chłodzący ubywa?
  8. Tak. Ja też mam caga.
  9. To się stało po wymianie rozrządu?
  10. Witam. Natężenie przepływu za małe w egerze zostawiłeś?
  11. Sprawdź turbo spreżarkę i regulację ciśnienia doładowania w vcdsie.
  12. Witam. Na vcdsie to sprawdzisz w nastawach podstawowych. Świeci się kontrolka na desce? Silnik bierze olej? Jest olej w intercoolere? Zdejmij wąż ssacy od turbo i zobacz czy sprężarka ma luz.
  13. Witam. Powyższy błąd mówi o klapach a nie o zaworze egr.
  14. Witam. Jest. Wizualizację uruchomisz przez vcdsa. Jest o tym na forum.
  15. kkt odpowiedział(a) na piter_00 temat w 2.0TDI
    Witam. Sprawdź jeszcze czujnik ciśnienia oleju i podłącz samochód do kompa.
  16. kkt odpowiedział(a) na Motylek876 temat w 2.0TDI
    Po co zmieniałaś stwrownik?
  17. kkt odpowiedział(a) na Motylek876 temat w 2.0TDI
    Podłączałaś samochód do vcdsa?
  18. kkt odpowiedział(a) na Motylek876 temat w 2.0TDI
    Witam. Czujnik cisnienia na listwie i zawór cisnienia na pompie wtryskowej sa sprawne, nowe czy używane? Regulator cisnienia na listwie jest od tego silnika?
  19. Witam. W instrukcji samochodu jaki olej jest zalecany?
  20. kkt odpowiedział(a) na Jakub86. temat w 2.0TDI
    Witam. Może to być płyn chłodzący z chłodnicy spalin.
  21. Witam. Jezeli plyn leci w miejscu opaski to spróbuj skrócić wąż np o 1 cm lub dwa jezeli długość węża na to pozwoli.
  22. kkt odpowiedział(a) na Wojciech1987 temat w 2.0TDI
    Obejrzyj tą strone dokładnie na podnośniku i zmierz całe auto miernikiem.
  23. kkt odpowiedział(a) na Wojciech1987 temat w 2.0TDI
    Witam. Auto ma historię wypadkową?
  24. Witam. Przejechałeś ten nie spełna jeden kilometr w mieście w korku?
  25. kkt odpowiedział(a) na miesku temat w 2.0TDI
    Witam. Jest to pompa podajaca paliwo z baku. Znajduje się z prawej strony pod podłogą przedniego pasażera. Obok pompy paliwa jest filter paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.