Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mnie to dziwi czemu taką odpowiedź uzyskałem, czyli wprowadzili mnie w błąd. https://allegro.pl/oferta/przegub-walu-audi-a4-b7-2005-2009-wal-napedowy-hq-12077750151?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_vehicle-parts_moto-acc_pla_pmax&ev_campaign_id=20976694995&gad_source=1&gclid=CjwKCAiA6KWvBhAREiwAFPZM7vVs1sf9Q-izc_q1P47V7zBjKv5zbQPFT0FiwZJrh7yv4i9R2SLRLxoC2L0QAvD_BwE
  2. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć panowie mam pytanie o przegub wału napędowego Audi A4 B7 2.0 TFSI Właśnie się dowiedziałem w sklepie u naszego kolegi z forum że niestety Audi nie przewidziało tej części jako wymiennej. Na Allegro znalazłem bez problemu do B7 i teraz pytanie do was. Czy ktoś przerabiał ten temat czy nie? Dodam że nie mogę tego zamówić po vin bo mam zrobiony Swap Quattro i nie mam vinu z dawcy.
  3. Ja mam GVE Adam też ma takie same sprzęgło i z tego co mi wiadomo chyba nie zgłaszał nigdy problemów. Ja wcześniej miałem wersję bez tych dodatkowych blaszek stabilizujących podkładkę pomiędzy tarczami i jedyna wada tego była taka, że stukało jak sprzęgło było wciśnięte ale później rozleciała się skrzynia i wkładałem inną i od razu wymieniłem jeszcze raz sprzęgło mogę polecić 100% tak KB bez problemu przyjął to co jeździłem na nim i za dopłatą wysłał poprawione. Mało tego wcześniej miałem od kogo innego sprzęgło jedno tarcz nie mogło utrzymać 360 koni z firmą były przeboje jest nawet post opisywany na forum przeze mnie żeby ich mijać. Wysłałem tamto sprzęgło do KB na sprawdzenie i od razu gościu jak sprawdził zadzwonił do mnie i powiedział że to sprzęgło nie utrzyma więcej jak 300 koni i żeby sobie od razu darować.
  4. A co za sprzęgło masz ? Ja mam dwutarcz od KB-CUSTOMS i nie ma najmniejszego problemu z niczym, przeniesie na pewno z 1200 nm i z 800 km
  5. No i przyzwoicie wyszło i tak obstawiałem trochę mniej, jednak ten alkohol i dołożenie zapłonu robi robotę. Oby teraz służyło jak najdłużej?
  6. Napisałem ci wyżej odpowiedź, wystarczy ruszyć głową i przeczytać ze zrozumieniem? nie będę się drugi raz powtarzał.
  7. Taka różnica że gdyby fabryka chciała wypuścić na nitach zrywanych to tak by to zrobiła. I jeszcze jedno po prostu estetyka, dodatkowo spaw lub zgrzew wygląda ładniej, nit no już nie tak, a maziać tam gumami i tym takim. To nie u mnie.
  8. Ja mam nitowane, mam przeszło 400 koni i 550 nm na razie siedzi ale jak robił mi przekładkę to jasno go prosiłem żeby to przyspawali i dobrze zakonserwowali I widzisz jak robią jak sobie sam nie zrobisz to od d*pę rozbić będę się za to zabierał tylko na dniach mam przegląd zobaczymy co będzie.
  9. Czyli ten samochód nadal nie jest shamowany i wystrojony?
  10. Jak masz pewną budę i wsadziłeś mnóstwo kasy i pracy do tego samochodu przede wszystkim jeszcze serca to szukaj Quattro z 2.0 TFSI ja tak mam wszystko kupiłem z jednego samochodu i tak samo zrób, później znajdź jakiegoś ogarniętego gościa który ci to zrobi byle nie posadzki garage bo ja tam robiłem i nie polecam, jest pozna forum to przeczytaj. Teraz jest zima wcześniej jeździłem ośką tym samochodem teraz jest Quattro powiem jest to przepaść do tego co było jeśli kiedykolwiek będę zmieniał samochód i będę kupował też Audi to tylko w Quattro na torsenie.
  11. Ja tam nie widzę byś użył stwierdzenia na seryjnym, na seryjnym ciut szybciej turbo wstanie też przetestowane z hamownią. Moc bez zmian.
  12. Wpływa hamowanie z i bez.
  13. 37 leci po 5GHz tak?
  14. Chodzi ci o tylny wózek?
  15. Podrzuć wykres i logi Jak dasz radę? Ja obrabiam tłoki z 2.0 TFSI pod strokery, zbieram denko tłoka w zależności ile kto potrzebuje i wycinam okno na piąty zawór?
  16. To raczej stukanie, a nie cykanie, cykają to wtryskiwacze dosyć głośno słychać w tych samochodach myślałem że to, to ale tu ewidentnie coś innego. Co do wymiany silnika tak wszystko się da po prostu pytanie czy nie prościej znaleźć taki sam silnik i wyrzucić. Lub rozebrać ten silnik po prostu i sprawdzić.
  17. Nagraj jakiś filmik jak ci to cyka.
  18. No właśnie ja też tego nigdy nie sprawdzałem. A jest wiele filmików po internecie jak to robią z plexi i strzykawa. Co do dobrego dołu chętnie bym to porównał na przykład do mojego samochodu tylko nie ma jak, gdybyś kiedyś jechał w okolice Zakopanego to daj znać to się spotkamy.
  19. Tak będzie pasowała, ja wcześniej miałem ośkę Pompa paliwa DW65V (9-654) 900zł z koszem cała gotowa.
  20. Adam pisałeś wyżej o nieszczelności, sądziłem że chcesz udowodnić coś że ciśnienie mu spada albo jest nierówne lub anomalie. Ja mam CR w okolicach 8.5:1 chociaż nigdy tego nie zmierzyłem jest to według wyliczeń przyjęte. I u mnie zaraz po skręceniu i odpaleniu silnika zrobiłem pomiar. Czyli jeszcze nie było nic dotarte tylko sobie popracował z 10 minut żeby wypłukać silnik i takie ciśnienie jak na foto. Na wiosnę będę robił serwis olejowy to z ciekawości zmierzę po przejechaniu od remontu mam około 6000 km A i od razu musimy wziąć korektę na te chińskie mierniki ciśnienia i ten wężyk 40 cm po prostu jak założysz ten krótki sztywny dociskowy to będzie wyższe ciśnienie mniejsze straty mniejsze puchnięcie węża. Ja sobie dorobiłem taką redukcję stalową 16 cm gdzie wkręcam w głowice i wpinam po prostu czujnik
  21. Mam pompę DW gdybyś chciał cała z koszem wystarczy włożyć, robiłem przekładkę Quattro u mnie i zmieniałem pompę. U mnie ta pompa ogarniała 420 km I jeszcze ogromny zapas.
  22. Dawid założysz to pochwal się jak to będzie wyglądać ja miałem 80 to było bardzo brzydko?
  23. Prócz tłoków dawałeś grubszą uszczelkę lub kanapkę? Ja dalej obstawiam że stukowe powodują takie fale na wykresie, A możesz zrobić takie doświadczenie że wyłączycie całkowicie stukowce i zrobisz testowy przejazd na hamowni z logami? A później przywrócić do tego co jest i to samo przejazd.
  24. Ja mam zmienną fazę wyrzuconą i nie ma takich fal. A jak robiłem testy na Stage 2+ to górą jeszcze dochodzi bez zmiennej fazy potwierdzone hamownią. A czy tutaj już w tym sofcie masz ubite stukowe? Jeśli tak to o ile? Weź się odezwij do soula z forum niech ci rzuci okiem na ten Soft. I zrób porządne Logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.